פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגיע הזמן למצק את הגוף ולהיפטר מהשומנים העודפים

   איך זה שכולנו מתרחבות מעט באזור הבטן? למה הירכיים והידיים כבר לא כמו פעם? ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את הגלגל לאחור? זה הזמן לצאת למלחמה, להצר את ההיקפים ולחזור להרגיש טוב עם עצמנו. והאמת? זה לא קשה בכלל, זה דווקא קל

   עם יד על הלב – כולנו היינו מעדיפות לחזור לתפקודי הגוף כפי שהכרנו בצעירותנו. לאכול בלי "להתחשבן", ליהנות מהחופש לחשוב, בלי ייסורי מצפון ובלי ה"עודפים" המעיקים המבצבצים מגופנו. בעבר, העור נראה ממוצק, מתוח, בריא. אבל היום? הירכיים מלאות יותר, עודפי שומן נראים באזור הבטן. זרועות הידיים עבות יותר, הישבן נפול יותר והעור כולו נראה רפוי.
   אז אנו מכסות עצמנו בבגדים אחרים, הולכות (או שלא) לחדרי כושר, מתמרחות בתכשירים - ועדיין כלום לא מחזיר את המראה הבריא מפעם.
   אז למה כל זה קורה כמעט לכל אחת מאתנו? מה גורם לנו להתרחב מעט באזור הבטן? מה גורם לירכיים להתרחב? לזרועות הידיים?
   הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות. ראשית, לגנטיקה יש השלכה ישירה על מבנה גופנו, כמו על בריאותנו. בנוסף - לאורח החיים שלנו השפעה על תוספת מסת השומן המרפדת עם השנים את האזורים הללו. ללידות יש השפעה נוספת. לשינויים ההורמונאליים, לגיל ולתזונה חלק בלתי נפרד מההשלכה על התעבות אזורים אלה בגופנו.
   אך, שלא כמו בעבר, כיום ניתן לצמצם את ההיקפים המיותרים, לשנות את מראה הגוף, למצק אזורים ולצמצם היקפים בתהליך שאינו דורש מאמץ גדול מצדנו אך בהחלט דורש התמדה.
   ולא, לא מדובר בעשיית כושר. לכושר הגופני תפקיד חשוב בחיינו אך השפעתו על מיצוק העור וצמצום ההיקפים אינו חד ערכי.

   בחורה בביקיני (ShutterStock)
   צילום: שאטרסטוק

   הכי חשוב - להישאר רגועים ולהתמיד

   למזלנו, נשים וגברים כאחד, פתרונות טכנולוגיים חדשים שפותחו לעולם חיטוב ועיצוב הגוף הביאו איתם יכולת להגעה לתוצאות אשר פועלים נקודתית להצרת ההיקפים במקומות המטרידים.
   שילוב הטכנולוגיות עם הידע המקצועי ושיטות טיפול ייחודיות, הוביל לכך שאנשים אשר מחפשים פתרון להצרת היקפים יוכלו לשכב, לנוח, ולתת לשיטות הטיפול החדשניות לעשות את העבודה.
   לזה קוראים אסתטיקה אינטגרטיבית, וזו בדיוק שיטת הטיפול המהפכנית שהביאה איתה אווי דרור. טיפול אינטגרטיבי אשר פועל נקודתית למזעור הבעיה אותה באה הלקוחה לפתור. הצרת היקף באזור הבטן? תקבל טיפול ייחודי להצרה הרצויה. הצרת היקף באזור הזרועות? הירכיים? תקבל טיפול ייחודי לפתרון ההצרה הרצויה.
   המרכז האינטגרטיבי של אווי דרור, המוכר גם בשם "המרכז לטיפול בצלוליט" מעניק זה למעלה משני עשורים טיפול ייחודי ותוצאות שמעבר למקובל בתחום הצרת ההיקפים. אבחון התחלתי מתבצע לקביעת היעדים הרצויים, להבנת אורח חיי הלקוח/ה, להתאמה ספציפית של טיפול אינטגרטיבי שלם ללקוח/ה.
   הטיפולים כולם אינם דורשים מאמץ מצד הלקוחות. ההנאה הגדולה שבטיפול היא בכך שפעולת ההצרה מתבצעת בעוד הלקוח/ה אינה עושה כל מאמץ. להיפך, החשיבות שברוגע בזמן הטיפול היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הגדולה של הטיפולים.
   השיטה האינטגרטיבית של אווי דרור יודעת לחזות עוד מראש את מידת צמצום ההיקף ומידת מיצוק העור לאחר שלושה טיפולים ולאחר שמונה או עשרה טיפולים.
   לשם כך מתקיים אבחון, ללא עלות, שמעניק ללקוחה את המידע המדויק ביותר אודות כמות הטיפולים והיעדים הריאליים הצפויים לה במדדי היקף, משקל ומיצוק העור.
   נשים אשר בשלב האבחון נמצא כי לא יגיעו ליעדים העומדים בציפיותיהן – לא יעברו טיפול ולא יתקבלו לתכנית.
   "השיטה חד משמעית בתוצאותיה", מסבירה אווי דרור. "לקוחה המתקבלת לטיפול תגיע ליעדים להם ציפתה באופן וודאי. אך ישנם אנשים אשר מחלות, מערכת הורמונאלית לא תקינה או רמת ציפיות שאי אפשר להשיג מנחה ומנהלת את חייהם ואת גופם. אני מספיק כנה ומקצועית כדי להגיד להם ששיטתי לא תפגוש את היעדים שלהם לעולם. אלה אינם מתקבלים. אך אישה או גבר, אשר בריאותם תקינה ויגיעו למפגשי הטיפול בזמנים שנקבעו, יגיעו בהחלט לתוצאה אותה חזינו בתחילת התהליך".

   השמנה בטנית (ShutterStock)
   צילום: שאטרסטוק

   אין כמו מראה עיניים

   כדי לבחון את תוצאות הטיפול האינטגרטיבי של אווי דרור הצצנו בהלם בתמונות. מאות רבות של גברים ונשים אשר תוצאות הטיפול מראות ללא ספק שהטיפול שינה את היקפם, מיצק אזורים נרחבים בגופם וגרם למראה עור מתוח. במקרים רבים מספיקים חמישה או שישה מפגשים כדי להגיע לתוצאה מעודדת מאד בכל הפרמטרים.
   כל טיפול בשיטה האינטגרטיבית, משלב למעשה 2 טיפולים שונים במכשירים שונים ומטרות שונות. לטיפולים השפעה סינרגטית וזו אחת הסיבות לתוצאות המרשימות! הטיפול הראשון משלב טכנולוגיה אשר גורמת להעלאת טמפרטורת הגוף ומיועד לשיפור מטבולי, שרפת קלוריות ללא מאמץ וניקוי רעלים. הטיפול השני ,בטכנולוגיה שונה לגמרי, "מפרק" את מצבורי השומן התת עורי וממצק את העור. לדברי אווי דרור, שילוב הטיפולים הוא המעניק ללקוחותיה את האפשרות לצמצם היקפים, לרדת במשקל, למצק את העור ללא צורך בחדרי כושר וללא דיאטת מחץ.

   המומחים של אווי דרור מחכים לכם במרחק שיחת טלפון אחת. צלצלו עכשיו: 072-3921923

   עוד כתבות ב-טוב לדעת