המכשיר שיעזור לכם להיפטר מהכאבים

סובלים מכאבים שלא עוזבים אתכם? התייאשתם מכל הטיפולים הרגילים? מפחדים מטכנולוגיה חדשה? גם זיו, הלן ואבישי היו במצב הזה. עכשיו הם מספרים איך התגברו על הכאב, ואיך גם אתם יכולים להתחיל בפרק חדש וטוב יותר בחיים שלכם

כשכאבי הגב שלו הפכו בלתי נסבלים, זיו (56, תל-אביב) לא ידע מה לעשות. הוא הלך לרופאים, חיפש פתרונות באינטרנט, התייעץ עם חברים וכבר היה חסר אונים. אלא שאז, בשיחה מקרית עם המשפחה, שמע שאחותו קנתה לאימא שלהם מכשיר שעזר לה מאוד עם הכאבים. אז גם הוא קנה אותו, וגם אחיו קנה, וזה כבר נהיה סיפור הצלחה משפחתי.

"הייתי סקפטי בהתחלה", מספר זיו. "איך לא נהיה סקפטיים? כל החיים מלמדים אותנו שאין כזה דבר פתרונות קסם. וכאן זה נראה קל מדי - לטפל בכאבים בבית? לבד? בכמה דקות בכל יום? וזה באמת מה שיעזור איפה שכל הרופאים לא הצליחו? אחרי שניסיתי אני יודע שיש גם הפתעות בחיים".

בטוח לשימוש ביתי

גם לכם כואב? כדאי שתכירו את בי-קיור לייזר - מכשיר רפואי המבוסס על פיתוח ופטנט ישראליים, שעשה פריצת דרך בארץ ובעולם בתחום טכנולוגיית הלייזר הרך

איך זה עובד? הטיפול בלייזר הרך מתועד בספרות הרפואית כטיפול אפקטיבי מפחית כאבים ודלקות כבר עשרות שנים. על ידי המרצת מנגנוני ההחלמה הטבעיים של הגוף הלייזר הרך גורם לעירור הפעילות התאית ושיפור האנרגיה הזמינה לתאים. מכשיר הבי-קיור לייזר בטוח לשימוש ביתי, והטיפול בו מתבצע בקלות ובנוחות על ידי המטופל, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי ידועות.

–הטיפול הוא קצר ונוח, בסך הכול שש דקות, פעמיים ביום, על האזור הכואב. המכשיר מטפל בבעיות אורתופדיות, פציעות וכאבים בשלד וברקמות. בין היתר בכאבי גב תחתון, כאבי ברכיים, צוואר וכאבי שרירים. כאבי ודלקות מפרקים, דורבנים, מרפקי טניס, דלקת בגיד אכילס, סינדרום מנהרת כף היד, וגם כאבים במפרק הלסת.

מכשיר בי קיור לייזר (יח"צ , אריקה כרמל)

תשאירו את הסקפטיות בצד

לא רק העדויות מהשטח מדברות בעד עצמן - גם האקדמיה. מחקר שנעשה באוניברסיטת פארמה שבאיטליה גילה שבי-קיור לייזר מקל משמעותית על כאבים במפרקים קטנים, ומחקר קליני נוסף מאוניברסיטת ספיאנזה ברומא גילה שהיעילות של המכשיר בטיפול בכאבים במפרקים קטנים זהה ליעילות של טיפול במשככי כאבים מקובלים.

מה בכל זאת היתרון שלו על פני הטיפולים המקובלים האחרים? הטיפול בבי-קיור לייזר הוא טבעי, לא פולשני, אין לו תופעות לוואי ואין נזק מצטבר, וגם אין הגבלת שימוש.
רבים מהמטופלים של בי-קיור לייזר הם אותם אנשים שסובלים מכאבים כרוניים וכבר עברו לא מעט טיפולים שונים בדרך.

כדורים, זריקות, דיקור, כירופרקטיקה. "מה לא ניסיתי", מספרת הלן (73, אזור המרכז). "כאבי הברכיים שלי היו פשוט בלתי נסבלים, לא היה לי שמץ של מושג מה אני עושה והאם בכלל יש סיכוי שיום אחד זה ייפסק. היו ימים שבהם זה כבר היה בלתי נסבל, אבל הייתי חסרת אונים. סיפרו לי על המכשיר הזה, והאמת היא שחששתי. כבר הייתי מתוסכלת מכל הטיפולים האחרים, ולא חשבתי שדווקא המכשיר הזה הוא זה שיצליח. ההפתעה הייתה טובה. הכאבים עברו ולשמחתי לא היו תופעות לוואי ואפילו לא הייתי צריכה לצאת מהבית או להתקשר לרופא ולקבוע תור - שזה נדנוד לא קטן".

מכשיר בי קיור לייזר (יח"צ , אריקה כרמל)

לכל מי שסובל מכאבים ודלקות

גם הממסד הרפואי תומך וממליץ על השימוש במכשיר. בי-קיור לייזר נמצא כיום בשימוש שוטף במרבית בתי החולים והמרפאות המרכזיות בארץ, ורופאים רבים משתמשים בו הן במרפאה כתוספת חשובה להיצע הטיפולי והן במתן הנחיות להמשך טיפול ביתי.

ד"ר עומרי לובובסקי, סגן מנהל המחלקה האורתופדית בבית החולים ברזילי מספר על המכשיר: "לבי-קיור לייזר מספר יתרונות עבור מטופלים אורתופדים להם הצעתי את המכשיר. ראשית, המכשיר הקל על רבים מהם את הכאב ממנו סבלו, שנית פשטות ההפעלה מחד, ומאידך העובדה שאתה לא מוסיף תרופות אלא משתמש במכשיר חיצוני ולא מזיק הפכה את המכשיר לאטרקטיבי מאוד בעיני. גם העובדה שהמכשיר נייד וניתן לתפעול ע"י המטופל מספר פעמים ביום באופן עצמאי הופכת את הטכנולוגיה של לייזר רך שקיימת כבר הרבה שנים, לזמינה עבור מטופלים רבים שאחרת לא היו יכולים ליהנות ממנה בשל הגבלת הניידות והגישה למכונים גדולים להם יש מכשור דומה".

אז למי המכשיר מיועד? בי-קיור לייזר מיועד לכל מי שסובל מכאבים ודלקות, אם כתוצאה מתאונה או פציעה ואם כתוצאה מבעיה כרונית.

אבישי (36, חיפה) מסכם: "שני משחקי טניס בשבוע, זה מה שהספיק לי כדי לפתח כאבים מאוד גדולים בכתף שהפכו אחרי כמה חודשים לבלתי נסבלים והשפיעו עליי לאורך כל השבוע ואז בסך הכול התעסקות של רבע שעה ביום - והכאבים פחתו בהדרגה. היום כבר חזרתי למגרש, לשחק עם החברים, ואני יודע שגם אם יכאב קצת - המכשיר תמיד יחכה לי בבית".

עוד כתבות ב-טוב לדעת