פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נפטרים מפטרת הציפורניים, תוצאות כבר מהטיפול הראשון

   האסתטיקה של הציפורן נפגעה קשות? כנראה שאתם סובלים ממחלה זיהומית - פטרת הציפורניים. בקליניקה כרמל מטפלים בבעיה בשיטה ייחודית ומוכחת - ובפרק זמן קצר!

   מחלה שקטה היא ביטוי לא שגור. רבים לא שמעו עליו, וגם מי ששמע - סביר להניח שלא הבין את המשמעות האמיתית שמאחוריו. מדובר במחלות שרובנו כלל לא נרגיש, שלא יעוררו אצלנו כאב, אבל אז ברגע אחד הן יתפרצו ויגרמו נזק לטווח ארוך. לעיתים אפילו נזק בלתי הפיך.

   אחד מהמחלות השקטות שמכות ברבים היא פטרת הציפורניים. כזאת שאנשים נוטים להזניח ולא לטפל בה, אך לא מודעים לנזקים האמיתיים שלה. פטריה בציפורניים, זיהום החודר לרגליים או לידיים, נחשבת למחלה מסוכנת במיוחד וההתפרצות שלה לא מסתיימת רק בשינוי צבע הציפורן, אלא גם משפיעה על חוזקה כאשר הציפורן גדלה ונושרת.

   אמנם פטרת אינה מעמידה את החיים של החולים בה בסכנה - אבל עדיין לא מדובר בחגיגה של ממש היות והמחלה גורמת לכאבים ואף משפיעה על הדימוי העצמי, בייחוד כאשר מדובר באנשים צעירים המקדישים לא מעט זמן להופעה החיצונית שלהם.

   היום ניתן להתרשם מטיפולים שונים, אך את הטיפולים יש להתאים לקצב התקדמות המחלה היות וחלקם גורמים לתופעות לוואי ואינם מתאמים לנשים בהריון או לחולי כבד. ישנם אנשים המאמינים כי שיטה טיפול בשימוש חומרים טבעיים עשויה להביא לסיומה של המחלה.

   כאשר הפטרת נמצאת בשלבי התחלה ולא הגיעה למקומות אחרים, ניתן לטפל בה באמצעות משחות נגד פטריות ללא נטילת כדורים או באמצעות לק שקוף. ישנו גם טיפול באמצעות אנטיביוטיקה, שכולל גם תופעות לוואי לעיתים קרובות.
   יש גם תרופה שחייבים לקחת על קיבה מלאה ותחת מעקב רופא או טיפול בקרן לייזר - המתאים לכל האוכלוסייה - ובשונה מכל הטיפולים האחרים לא דורש בדיקות דם ומעקב רפואי.

   כפות רגליים מטופחות (ShutterStock)

   לא מסכנים חיים - כן מסכנים אחרים

   הטיפול נגד פטרת הציפורניים במרפאות קליניקה כרמל מתבסס על חיסול נקודתי באמצעות קר הלייזר. הטיפול בפטרת הציפורן נעשה בשיטה בלעדית ובפיקוח רפואי. תוצאות כבר מהטיפול הראשון! השיעור לחיסול פטרת הציפורניים בלייזר הוא גבוה ומוכח שנים!

   פטרת ציפורניים בהגדרתה אכן אינה מסכנת חיים, אך היא כן מסכנת אחרים, בעיקר את הקרובים ללבכם, כי כל עת שאינכם מטפלים במחלה אתם חושפים אותם.

   ומדוע להסתכן באפשרות שבהעברת הפטרת גם למפשעות? מדוע להסתובב בתחושת נחיתות ומבוכה במקומות הומי אדם? פטרת הציפורניים היא מחלה לכל דבר ועניין, ויש לטפל בה. הפיתרון נמצא במרחק שיחת טלפון או קליק אחד.
   מרפאות קליניקה כרמל פרוסות בכל רחבי הארץ - חיפה, הקריות, נתניה, נהריה, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, הרצליה ותל-אביב.

   רמי גינת, אחד הלקוחות שטופלו במרפאה מספר: מאז השירות הצבאי שלי בשנת 1977, אני סובל מפטרת הציפורניים ברגליים. בהתחלה מקוים שזה פשוט יעבור לבד ושזה בכלל לא פטרת…אחרי כמה שנים כאשר כל הציפורניים כבר נגועות, מתחילים לנסות את כל שיטות הטיפול שהחברים ממליצים: שטיפת הרגל במלבין כל ערב, מריחת כל מיני משחות פלאים, ועוד… אבל כלום לא עזר!

   "בשנת 2008 בטיפול שערך כשנה, עם ביקור של כמה דקות פעם בחודשיים –הפטרת עברה כלא הייתה – לא יאומן!".

   ברוריה שוורץ, מטופלת נוספת, מספרת: "מזה 12 שנים אני נמנעת מללכת עם סנדלים פתוחות וכפכפים בקיץ בגלל פטריות
   בציפורנים.זה הקיץ הראשון מזה זמן רב שאני מרשה לעצמי ללכת עם כפכפים פתוחים. רכשתי לי כפכפים ואני אינני מורידה אותן מרוב שמחה והתרגשות מכך שאני יכולה שוב להלך באופן חופשי וללא חשש עם סנדלים".

   במידה ואתם חוששים שגם לכם יש פטרת הציפורניים - פנו לאחת ממרפאות "קליניקה כרמל" או השאירו כאן את פרטיכם ומומחי הקליניקה יוודאו באיזה סוג של פטרת מדובר ומה הטיפול המומלץ.

   אילוסטרציה של כפות רגליים במיטה (ShutterStock)

   עוד כתבות ב-טוב לדעת