איך להשקיע בארה"ב במסגרת תשקיף וליהנות מתשואה פוטנציאלית של 17.25%**

רבים מאתנו מתלבטים היכן להשקיע את כספינו, במיוחד כאשר אפיקי ההשקעה המסורתיים איבדו מהאטרקטיביות. עד לא מזמן חשבתם שעסקאות ענק שמורות אך ורק למוסדות ולמשקיעים עם כיסים עמוקים? כך תקבלו גישה למרחב בטוח להשקעה המאפשר גידור סיכונים לצד פוטנציאל לרווח משמעותי

מה שהיה שמור למוסדות ומשקיעים "כבדים" נגיש כיום עבורך

נגישות הציבור לעסקאות נדל"ן ראויות הצפויות להניב רווחים משמעותיים. זה מה שראו לנגד עיניהם דב קוטלר, יו"ר iintoo, לשעבר מנכ"ל ישראכרט ואחד מאנשי העסקים המוכרים והמנוסים בישראל וערן רוט, מייסד ומנכ"ל iintoo, כשהגו את הרשת החברתית להשקעות נדל"ן. מתוך היכרותם רבת השנים עם תחומי ההשקעות, הפיננסים והנדל"ן, הבינו השניים את חסמי הכניסה הרבים הניצבים מול המשקיע הפרטי ויצרו מודל השקעה שקוף, בגובה העיניים.

אבני דרך (יח"צ)

כך נוצרה iintoo, הרשת החברתית להשקעות נדל"ן הלוקחת את נושא הנגשת הזדמנויות ההשקעה ושיתוף המידע צעד קדימה. iintoo, הנושאת בשמה את המשמעות "משקיעים יחד", מהווה נקודת מפגש איכותית ובינלאומית בין הזדמנויות השקעה שנבחנו בקפידה לבין משקיעים פרטיים, בשילוב שקיפות מרבית, שיתוף מידע וליווי מקצועי שוטף.

לצד הנגישות ב- iintoo , ניתנת חשיבות עליונה לאיכות הפרויקטים שנבחרים על ידה לצד ניהול הסיכון ככל הניתן: "אנחנו רוצים לתת אופציה של השקעה שהיא סולידית ועדיין מעניינת לעומת חלופות ההשקעה למשקיע הפרטי." – מסביר מייסד ומנכ"ל iintoo אשר כיהן בעבר כמנכ"ל ושותף בקרן השקעות מצליחה ונבחר על ידי מגזין FORBES ומגזין G של גלובס כאחד מתוך 40 צעירים מבטיחים בישראל – "נוכח תנאי השוק היום, קשה למצוא פרויקטים מקבילים לאלו שאני מציעים אבל זה עניין של ניסיון. אנחנו לא נכנסים לעסקה בלי לנסוע ולבדוק בעיניים את הנכס והיזם. בנוסף, אנחנו מנהלים משא ומתן קשוח על תנאי העסקה מול היזמים, מה מאפשר לנו לגדר ולהקטין משמעותית את הסיכון בהשקעה. מה שמוביל אותנו תמיד זה לשים את אינטרס המשקיעים בראש סדר העדיפויות. אנחנו יודעים איך לנהל 3 גורמים מרכזיים שמשפיעים על הצלחת ההשקעה: הוצאות, הכנסות ומשך הזמן של ההשקעה. אנחנו לא מאפשרים ליזם לחרוג מההוצאות שנקבעו בתוכנית העסקית וגם לא לחרוג מהזמן שנקבע, אם הוא חורג אז חלוקת הרווחים בפרויקט משתנה לטובת המשקיעים, זה חשוב ומגדר את הסיכון. ככה אנחנו מצליחים לגרום לכך שהמשקיע יכנס להשקעה עם סבירות נמוכה לאבד כסף וסבירות גבוהה להצלחתה".

הצטרפו עוד היום ללא תשלום וללא התחייבות לרשת ההשקעות החברתית של iintoo והצטרפו להצלחה הבאה

וויסקונסין (יח"צ)
הרבה הזדמנויות בארץ ההזדמנויות

עסקאות נדל"ן איכותיות החל מ- 100,000 ₪ בלבד – גם בתשקיף!

לאחרונה, הצליחה iintoo אף לשכלל את מודל ההשקעה עם השקעות נדל"ן באמצעות תשקיף בהיתר הרשות לניירות ערך*. היוזמה שלiintoo לגייס את ההשקעה באמצעות תשקיף מהווה ביטוי נוסף לחזון של iintoo ליצירת מרחב בטוח להשקעה ששם את המשקיע הפרטי במרכז ושומר על התנהלות שקופה והוגנת המאפשרת למשקיע ליהנות מנגישות למידע מקצועי וזמין.

ואכן, מוצר הפרימיום הוכיח את עצמו כאטרקטיבי. מרגע פתיחת התשקיף לקבלת הזמנות, חלפה חצי שעה בלבד עד לגיוס המלא של סכום ההשקעה בסך 4.5 מיליון דולר לטובת מימון מיזם נדל"ן בסקטור המבוקש והיחסית סולידי של מגורי סטודנטים בארה"ב, כשמאחור נותרו משקיעים רבים שאיחרו את הרכבת ולא הספיקו להצטרף להשקעה.

ההון גויס לטובת רכישת מגרש, בנייה, השכרה ומימוש של 140 יחידות דיור לסטודנטים בסטנדרט גבוה, בקרבת אוניברסיטת Oshkosh, הממוקמת בצפון מזרח ויסקונסין. לאחר השלמת הבניה, צפוי הנכס להניב למשקיעי iintoo הכנסה שוטפת משכר דירה, החל מספטמבר 2018. התשואה השנתית הממוצעת צפויה לעמוד על 17.25%-18.33%** למשקיע, בהתאם לגובה ההשקעה ועל פי התנאים שפורסמו בתשקיף.

ההזדמנות – שוק דיור הסטודנטים המבוקש

לדברי קוטלר, "ההשקעה נבחרה לאחר יישום תהליך בחינה מקיף ויסודי, שאותו אנו עוברים לפני כל השקעה והשקעה. בתהליך שביצענו, זיהינו השקעה עם פוטנציאל יוצא דופן ברמת סיכון אטרקטיבית: יזם מוביל, שוק מעניין וצומח של מעונות הסטודנטים בארה"ב ועודף ביקוש בקמפוס הספציפי – שלושת אלה בחיבור עם עוד שורה של פרמטרים שנבחנו, הביאו אותנו למסקנה שאנחנו רוצים להיכנס להשקעה הזאת, גם אם נדרש תשקיף לשם כך".

קראו את התשקיף באתר מגנא של הרשות לניירות ערך

אוניברסיטת אושקוש (יח"צ)
שיעור תפוסה של 98 אחוז למגורי סטודנטים. אוניברסיטת אושקוש

מה מצפה לנו בהמשך?

"צריך להבין," מסכם קוטלר, "שעבור iintoo מדובר באבן דרך בעלת חשיבות יוצאת דופן. התשקיף הזה הוא הסנונית הראשונה בתוך סדרה ארוכה של השקעות שיוצעו לציבור על ידי iintoo ושעל התשקיפים שלהן אנו טורחים כבר בימים אלה. עבור מי שמכיר את iintoo , ההצלחה יוצאת הדופן של התשקיף אינה מפתיעה כלל וכלל. משקיעי הרשת, שמספרם טפח משמעותית בעקבות הצלחת התשקיף האחרון, מגיעים מכל שדרות הציבור, החל בצעירים, דרך פנסיונרים וכלה בבעלי הון. המשקיעים האלה נותנים בנו אמון מלא, ואנחנו ב-iintoo עושים את כל מה שצריך לעשות כדי לעמוד מאחוריו בצורה מלאה וללא פשרות".

אם אינכם רוצים לפספס את הזדמנות ההשקעה בתשקיף הבא, יחד עם עוד שורה של השקעות אטרקטיביות נוספות, אל תהססו ואל תתלבטו – הצטרפו עוד היום ללא תשלום וללא התחייבות לרשת ההשקעות החברתית של iintoo


* אין בהיתר רשות ניירות ערך לפרסם את התשקיף משום אימות הפרטים המובאים בו או אישור מהימנותם או שלמותם ואין בו משום הבעת דעה על טיבם של ניירות הערך המוצעים.

**נתון התשואה הצפויה, תקופת ההשקעה ונתוני ההשקעה הנם מידע צופה פני עתיד הכפוף, בין היתר, לגורמי הסיכון המתוארים בתשקיף ויתר הפרטים המופיעים בו. הפרטים במצגת זו לקוחים מתוך תשקיף החברה כפי שפורסם באתר הדיווחים הרשמי של רשות ניירות ערך ואינם יכולים להחליף עיון בתשקיף הכולל את המידע המלא והמחייב אודות השותפות וניירות הערך שתציע, בטרם קבלת החלטה בדבר השקעה בניירות ערך של השותפות.
http://www.magna.isa.gov.il/details.aspx?id=013140&reference=2017-01-033187#?id=013140&reference=2017-01-033187
אין המדובר בהצעה לציבור וזו נעשית רק על פי התשקיף המהווה את המידע הכולל והמחייב.

עוד כתבות ב-טוב לדעת