4 על 4: הנה ארבע סיבות לשתות מבר המים "תמי4"

יש דברים שאפשר לשחק איתם, אבל מי שתיה הם לא אחד מהם, במיוחד אלה שילדיכם צורכים על בסיס קבוע. יחד עם בריאות, גם עיצוב המרחב האישי והנוחות היומיומית משחקים תפקיד חשוב. יש הרבה סיבות להכניס הביתה בר מים של תמי4, קבלו ארבע מהן, וכבונוס גם מבצע למצטרפים

מי שתיה הם הצורך החיוני ביותר לקיומנו, אבל לא תמיד אנשים מודעים לחשיבותם. כן, כולם מבינים שצריך לשתות הרבה, אבל זו לא רק שאלה של כמות, אלא גם ובעיקר של איכות. לבר המים של "תמי4" יש הרבה יתרונות בריאותיים, וכפי שתיווכחו מיד, הם הושגו גם בזכות חשיבה מחוץ לקופסה. הנה 4 סיבות מובילות להכניס אליכם הביתה את בר המים תמי4.

תמי 4 (אתר רשמי)
אם כולם נהנים כולם מרוויחים - התחילו כעת להשתמש בבר המים של תמי4

1. הילדים. יש שתי עובדות בחיים: ילדים זה שמחה ומים זה בריאות. כמה פעמים ניסיתם לשכנע את הילדים שלכם לשתות מים, ומצאתם את עצמכם משחקים איתם "תופסת"? עם כוס מלאה ביד אתם מנסים להדביק את הקצב שלהם כשהם רצים מצד לצד בבית וממאנים לשתות. עם בר המים תמי4 הילדים שותים יותר וגם החברים שלהם. בדרך למשחק או ממנו, נוח להם יותר. הדור הצעיר אוהב שדברים קורים מהר. אם הם לא צריכים לפתוח ולסגור מקרר – הם ישתו.

2. הנוחות. נוחות היא משתנה קריטי בצריכה שלנו בכל תחום. קחו לדוגמה חברה כמו "אפל", שהפכה את נוחות השימוש וההגשה למרכז עולמה. עולם הטכנולוגיה כולו, שהיה מסורבל יותר לפני סטיב ג'ובס, חרת על דגלו את חווית המשתמש וחווית השימוש לאבן יסוד שסביבה מתפתחים מוצרים ושירותים חדשים.

תמי4 נוח יותר ושימושי יותר – וב"שימושי" הכוונה לקל, טוב ותכוף יותר. בר מים איננו טלפון נייד או טאבלט, אבל גם כאן נוחות השימוש מעודדת צריכת מים וכמה שיותר מים – אתם כבר יודעים, יותר טוב. באמצעות שליטה על מידת החום, הכמות ואפילו היכולת להכין כוס סודה במהירות ובקלות, בר המים תמי4 של שטראוס מים נותן פתרון נוח ושימושי לכל הצרכים שלכם.

תמי 4 (אתר רשמי)
פיתרון נהדר גם מבחינה עיצובית

3. תרומה לתזונה נכונה. עם עליית קרנה של התזונה הבריאה, יותר אנשים מצמצמים את צריכתם של המשקאות המוגזים והממותקים מטעמי בריאות ותזונה. אבל מה עושים כשיש אורחים? לרוב, כשמארחים אנו מתפתים לחזור לבקבוקי הליטר וחצי הממותקים. עם בר המים תמי4 וקנקן מעוצב, תוכלו לפתור את הבעיה הזאת בקלות וכבונוס גם לקבל בריאות ובחיסכון משמעותי לכיס.

4. אתם. כן, כן, אחרונים חביבים הם אתם – האם והאב של המשפחה. גם אם נדמה לפעמים שהצרכים שלכם נשארים מאחור, חשוב מאוד לא להזניח את עצמכם. בבוקר במטבח, בסוף היום או סתם בטיול בין המקרר לטלוויזיה, בר מים תמי4 של שטראוס מים יכול לספק את הצרכים שלכם באופן הנוח, הפשוט והאיכותי ביותר. הרי מה ביקשנו? רק כוס מים.

אף פעם לא מאוחר לשפר את איכות החיים שלכם ושל ילדיכם. רכשו גם אתם את בר המים תמי4 והתחילו ליהנות ממים איכותיים ובריאים וגם לחסוך. עכשיו גם הטבה למצטרפים: עד 240 שקל הנחה.

עוד כתבות ב-טוב לדעת