פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נמצאים בצומת דרכים? יש מי שיראה לכם לאן לפנות

   צריכים להגדיל את העסק, יש לכם תיק בהוצאה לפועל, עומדים בפני פשיטת רגל? במקומות שהבנק מערים קשיים, "קרדיט פוינט" תעניק לכם הלוואה חוץ בנקאית כנגד הנכס בתנאים נוחים, באופן חוקי וללא ביורוקרטיה

   הקומיקאי האמריקאי האגדי בוב הופ אמר פעם: "בנק הוא מקום שילווה לך כסף אם תוכיח שאינך צריך אותו". כשחושבים על זה לעומק וברצינות, זה ניתוח מדויק של הסיטואציה. הלוואות הן משהו שקשה מאוד לקבל מהבנק, אבל מי שמבקש באמת הגיע למצב שהוא צריך אותן, אחרת המהות שלהן לא הייתה קיימת.

   "קרדיט פוינט" היא חברה פרטית להלוואות חוץ בנקאיות, הפועלת על פי חוק. החברה עוסקת בתחום הפיננסי למעלה מ-6 שנים, משרדיה ממוקמים בראשון לציון וקהל לקוחותיה, המונה עשרות אלפי לקוחות מרוצים, נמנה הן עם המגזר הפרטי והן עם העסקי. היא גם הגוף הפיננסי הגדול ביותר שמעניק הלוואה כנגד נכס.

   קרדיט פוינט (ShutterStock)
   גם כשנדמה שהכול אבוד, אפשר בקלות להחזיר את החיוך (צילום: Shutterstock)

   כעת אתם בוודאי שואלים מהי הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס ומדוע צריך לקחת אותה בכלל? עבור אנשים רבים, המצב הכלכלי עלול להשתנות במהירות. עצמאי בתהליכי פשיטת רגל, תיק בהוצאה לפועל, צ'קים שחזרו – אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב כזה, אבל לפעמים המציאות מכתיבה עבורנו שינוי שמחייב פעולה. אם יש לכם דירה או מבנה נדל"ני בארץ שאפשר למשכן, תוכלו לקבל הלוואה כנגד הנכס, בתנאים נוחים ובפריסה שעשויה להגיע ל-20 שנה.

   אז מדוע לבחור דווקא בהלוואה מהסוג ש"קרדיט פוינט" מציעה? בראש ובראשונה בשל הקלות שבה אפשר לעשות זאת. הלוואה מהבנק כרוכה בהרבה בטחונות. הבנק רוצה לדעת לטובת מה הכסף, בודק כמה הלוואות כבר יש לכם, מהו גודל האשראי ועוד מספר לא מבוטל של פרמטרים, כשבנוסף לעתים עליכם להביא ערבים להלוואה. ב"קרדיט פוינט" מסתכלים על הדברים מנקודת מבט שונה, כשהכלל המנחה, בראש ובראשונה, הוא כי מי שצריך את ההלוואה באמת מקבל אותה. אין צורך בתור, בערבים או בשכנועים. התנאי היחיד הוא שיהיה נכס על שמכם.

   "אנחנו קשובים לכל לקוח ולמצבו המיוחד ומנסים להתאים לו את ההלוואה המיטבית עבורו כנגד הנכס", מדגיש דניאל אילון, הבעלים של "קרדיט פוינט", שמדגיש כי הרעיון הוא שהלקוח יוכל לפתוח בחיים חדשים. אילון מדגיש כי ב'קרדיט פוינט' אפשר לקבל הלוואה כנגד הנכס גם אם הלקוח עדיין משלם עליו משכנתא. "יש לקוחות שלוקחים אצלנו כנגד הנכס שלהם מעין 'משכנתא מדרגה שנייה'", הוא מסביר, "אבל הם יכולים לנייד את ההלוואה הזו לצרכים אחרים, כגון פיתוח העסק שלהם, פעולה שלא יכלו לעשות משום שהבנק סירב לתת להם הלוואה. דרך 'קרדיט פוינט' תוכלו לכסות את כל החובות וההלוואות, שעליהם אתם משלמים בבנק ריביות גבוהות ביותר, ולאחד אותם להלוואה אחת מסודרת במקום אמין ומוסדר בחוק".

   עניין ההסדרה בחוק מהותי. הלוואות, במיוחד כאלה שלא ניתנו על ידי הבנק, הן בעלות אסוציאציות שליליות ונתפשות יחד עם מונח לא מחמיא כמו "שוק אפור". זה הזמן להבהיר כי הלוואה חוץ בנקאית מוגנת על ידי החוק. הסיבה שבגינה התפתח המסלול הזה היא הקושי בקבלת הלוואות ופתרונות מימון בנקאיים. המציאות פתחה את הדלת להלוואות החוץ-בנקאיות באופן חוקי, והלוואה שכזו היא עסק הנדרש לעמוד בכל חוקי העסקים בכלל ובחוקים העוסקים בתחום בפרט.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת