פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יורדים לשורש הבעיה: היכן עושים הסרת שיער בלייזר?

   הסרת שיער בלייזר היא טיפול רפואי לכל דבר, אבל ההתייחסות הציבורית אליו היא עדיין כאל טיפול קוסמטי. מה צריך לדעת, ממה להיזהר ואיך אתם יכולים לקבל הנחות והחזרים כספיים מקופות החולים המובילות? כל התשובות כאן

   שיטת הטיפול של הסרת שיער בלייזר קיימת מאמצע שנות ה-90 והשתרשה היטב בקרב הציבור הנשי והגברי כאחד. אם בעבר היה התהליך (גילוח, שעווה ודומיהם) כואב במיוחד ולטווח קצר בלבד, טיפולי הלייזר הפכו לאורך השנים לפופולריים מאוד בשל יכולתם להקל על כל גבר או אישה שרוצים להסיר שיער גוף

   מכיוון שהטיפול כה נפוץ, באופן טבעי השוק תחרותי ויש מגוון רחב של אפשרויות.

   באיזה מכון או מרפאה, אם כן, כדאי לעבור את הטיפול?

   התשובה טמונה בחלקה בגוף השאלה. חשוב להתייחס להסרת השיער בלייזר כאל טיפול רפואי ולא אסתטי. את שיער גופנו, עורנו ובעיקר את בריאותנו, יש להפקיד לא בידי טכנאים ולא בידי קוסמטיקאיות, אלא בידי צוות מיומן בעל השכלה רפואית שעבר את ההכשרה המתאימה.

   בניגוד לתחושת הטריוויאליות, לכאורה, שעשויה לרווח בציבור בשל היות הטכניקה נפוצה כל כך, יש להתייחס לטיפולים אלה ברצינות יתרה. הסרת השיער מבוצעת באמצעות מכשיר היורה קרן לייזר, שמאתרת את השערה על פי גונה הכהה לעומת גוון העור ומחממת אותה באופן ממוקד. החום מגיע עד לזקיק השערה והורס אותו לחלוטין, ובכך פוגע משמעותית ביכולת השיער לצמוח שוב. לפעולה מסוג זה נדרשים אך ורק אנשי מקצוע בעלי ניסיון.

   הסרת שיער פרופורציה (ShutterStock)
   הקץ לשיטות הסיזיפיות והמכאיבות. עם טיפול מתקדם של הסרת שיער בלייזר, העור יישאר חלק למשך זמן רב

   שימוש במכשור המתקדם ביותר - להשגת התוצאות הטובות ביותר

   יש לוודא שהמטפל/ת עושה שימוש רק בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר, זו שמקנה תוצאות אופטימליות למטופלים, כמו המכשיר "לייטשיר", הנחשב למוביל בתחומו ומשלב חידושים טכנולוגיים המייעלים את תהליך הסרת השיער.

   כמו כן, בגוף מקצועי ורפואי, מבוצעת לפני הטיפול בדיקה והתאמה באופן ספציפי למטופל, ומעולם לא מתחילים מבלי שאיש מקצוע מנוסה, מיומן ובעל השכלה רפואית מוודא כי גוון העור והשער מתאימים לביצוע הטיפול ומאפשרים הגעה לתוצאה הרצויה.

   להבדיל ממכשירים רבים אחרים הנמצאים בשוק, "לייטשיר" פועל על כל גווני העור ומאפשר התאמה של אורך קרן הלייזר לצרכי כל מטופל. על אף שבעלי גוון עור בהיר ושיער כהה הם המועמדים האידיאליים לטיפול, המכשור המתקדם מאפשר גם למטופלים בגווני עור אחרים להשיג תוצאות טובות.

   אחד היתרונות הגדולים של "לייטשיר", שנבדק ואושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי, טמון ביכולתו לחסל ביעילות מרבית את זקיקי השיער, מה שמאריך את ההפוגה בין הטיפולים לפרק זמן של כ-12 שבועות. הטיפול עובד ביעילות באזורים רחבים (כמו רגליים, חזה וגב) בזמן קצר יחסית, לעומת שיטות אחרות שבהן הפעולה איטית ונקודתית.

   מי יכול לעבור את הטיפול?

   התשובה המתבקשת היא "כולם ובכל מקום", אבל לגברים ולנשים יש אזורים מסוימים בגוף שבהם לא ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר. אצל בעלי שיער אדמוני, בלונדי או לבן לא קיים פיגמנט כהה והלייזר לא יזהה את זקיק השערה, ומכאן שהטיפול לא יניב תוצאות עבורם. כמו כן, באזורים בהם השיעור הינו הורמונלי (למשל באזור הפנים), לא מבוצע הטיפול ברשת מרפאות פרופורציה. כמובן שכפי שכבר צוין, יש להיוועץ בצוות המנוסה של הרשת באשר לסוג ואופי הטיפול.

   כשהמומחיות עוברת בירושה

   ברשת מרפאות פרופורציה משתמשים אך ורק במכשירי "לייטשיר" המופעלים ע"י אנשי מקצוע מיומנים בעלי השכלה רפואית. הרשת, המבצעת טיפולי הסרת שיער בלייזר כבר מ-1997, הינה מהחלוצות בתחום בישראל, ואימהות שעברו את התהליך בעבר מביאות למרפאות את בנותיהן.
   קופות החולים המובילות בחרו בפרופורציה בתור הגוף המבצע עבורן טיפולי הסרת שיער, וכך מבוטחי "כללית פלטינום " ו"מכבי שלי" שעוברים הסרת שיער בלייזר ברשת מרפאות פרופורציה, נהנים מסבסוד או החזרים כספיים משמעותיים (בהתאמה).

   לסיכום, כשמחברים את כל השיקולים יחד, ומבינים שברשת מרפאות פרופורציה ההתייחסות לטיפול היא רפואית, המכשור הוא המתקדם ביותר ואף קופות החולים המובילות בחרו בפרופורציה בתור הגוף המבצע עבורן את הטיפולים, כך שגם החיסכון הכספי הוא משמעותי - מבינים מכל הסיבות שהוזכרו להלן, שהסרת שיער בלייזר כדאי לעבור בפרופורציה.

   צרו עוד היום קשר עם אחד מ-12 מרפאות פרופורציה הפרוסות ברחבי הארץ, ותיהנו גם אתם ממבצע של עד 50% הנחה לאזור הראשון + עד 65% הנחה לכל אזור נוסף

   עוד כתבות ב-טוב לדעת