פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   להשתמש בסלולרי, לנהוג בטוח: הפיתרון הטכנולוגי לרכב שלא יסכן אתכם בתאונה, בקנסות ובנקודות

   שימוש ב-WhatsApp, ניווט, שמיעת מוזיקה, קבלת הודעות SMS - תוך כדי נסיעה. הפיתרון ששומר עליכם מקנסות, נקודות ומונע הסטת מבט מהכביש. הכירו את ג'אסט דרייב (Justdrve), כיסוי ההגה החכם שישנה את כל מה שהכרתם על נהיגה

   1,000 שקלים ושמונה נקודות. זה הקנס על הסטת מבט ושימוש בסלולארי בזמן הנהיגה. מצלמות האכיפה משתכללות. טכנולוגיות חדשות נכנסו לשימוש ע"י משטרת ישראל ומערכות האכיפה, על מנת לאתר, לצלם ולקנוס את כל הנהגים אשר מסיטים את מבטם מהכביש ומשתמשים בטלפון הסלולארי בזמן הנהיגה. מרגיז? אולי. אך עם יד על הלב - כולנו ערים לכך שהטלפון הסלולארי מסוכן לשימוש בזמן הנהיגה. דעתנו מוסחת. אנו "שטים" בכביש. איננו ערוכים לתגובה מהירה, אנו מסכנים את עצמנו ואת האחרים. אז מה עושים עם זה? איך בכל זאת נוכל להישאר מעודכנים, איך בכל זאת ניתן ליהנות מהשימוש בסלולארי בזמן הנהיגה בלי לסכן ולהסתכן?

   ג'אסט דרייב (Justdrve) הינו כיסוי הגה טכנולוגי חכם, שאושר ע"י הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, המתאים לטלפונים הסלולאריים שלנו - גם למערכות Apple וגם Android. הכיסוי החכם מתממשק בקלות לטלפון הסלולארי באמצעות אפליקציה ייעודית ומופעל באמצעות אצבע אחת על ההגה בזמן הנהיגה. המוצר מאפשר לנו לנהוג, ליהנות ממרבית הפונקציות החשובות שיש לנו בטלפון הסלולארי, בלי להסיט מבט מהכביש, בלי להסתכל בטלפון, בלי לגעת בו אפילו פעם אחת.

   מה מאפשר לנו Justdrve?

   WhatsApp: ניתן לקבל הודעות ווטסאפ. לשמוע את תוכנן, להקריא את המסר ולשלוח כהודעת טקסט.

   אסמאסים: ניתן לקבל ההודעות SMS קוליות ולהחזיר הודעות.

   ניווט: ניתן לתת הוראות ניווט קוליות.

   רדיו: ניתן לבחור מבין 30,000 ערוצי רדיו מישראל ומהעולם - Digital radio.

   מוסיקה: ניתן לבקש מוסיקה לפי טעם אישי ו- Justdrve תבחר את הסגנון שביקשת.

   פלייליסטים: ניתן להתחבר לתיקיית השירים שבטלפון ולהשמיע את ה- playlist גם במקומות בהם אין חיבור לאינטרנט.

   חיוג: ניתן לחייג לכל רשימת אנשי הקשר בטלפון הנייד ולקבל שיחות.

   כל זאת ועוד - מבלי שנסכן את עצמנו ואת האחרים. בלי שנגענו בטלפון הסלולארי ובלי שהורדנו עיניים מהכביש.

   הדר רוזן (אתר רשמי)
   הכול בכפתור אחד - שנמצא על ההגה

   טכנולוגיית Justdrve יודעת להעניק לנו אפשרויות נוספות

   - התראה על מהירות

   - התראת ילד ברכב. התראה קולית וויזואלית לבדיקת המצאות ילד ברכב בתום נסיעה.

   - היגוי יתר.

   - התראת מזג אוויר קיצוני. התראה קולית וויזואלית לעדכן הנהג על מזג אוויר קיצון (גשם, ערפל, סופה, ברד) והמלצות לנהיגה בטוחה בתנאים אלה.

   אין צורך בטכנאי. התקנה קלילה לטכנולוגיה מובילה

   Justdrive מתאים לכל סוג רכב למעט רכבים כבדים כמו אוטובוסים ומשאיות. את כיסוי ההגה ניתן לבחור בשלושה צבעים: בז', אפור או שחור. הכיסוי הטכנולוגי החכם מגיע בגודל "מדיום" ומתאים למרבית המכוניות הפרטיות ( קוטר הגה של 38-39.5 ס"מ). ההתקנה קלה ונוחה: יש להניח את כיסוי ההגה על הגה הרכב ולהפעיל את האפליקציה. הוראות ההתקנה וההפעלה מצורפות לאריזת המוצר. סרטוני הדרכה ולחצן קריאה לתמיכה טכנית נמצאים באפליקציה עצמה ומאפשרים לכל נהג נוחות שימוש, שירות מיידי ועוד. האפליקציה המלאה חינם, האחריות הניתנת הינה לשנה (לא כולל סוללות המוצר) בהתאם לתנאים המצורפים לתעודת האחריות המוענקת לכל רוכש.

   מרגע זה, מערכת Justdrve מדברת אליכם בכמה שפות לבחירה: עברית, אנגלית וצרפתית. המערכת שואלת מה תרצו לעשות. לחייג? בבקשה - למי תרצו לחייג? רוצים לנווט? בבקשה - אמרו לאן. היי - התקבלה הודעה. רוצים לשמוע אותה? הטכנולוגיה תתרגם לעברית את אשר נכתב בכתב ההודעה. רוצים לענות? אמרו את תשובתכם, הקשיבו לה, והמערכת תשלח אותה באישורכם כהודעה כתובה. מעוניינים בתחנת רדיו או מוסיקה? בחרו ודפדפו. הכול בלי להוריד את הידיים מההגה ובלי להוריד את העיניים מהכביש. בלי שהסתכנתם בכך ששוטר יעצור אתכם על הסטת המבט מהכביש, בלי ייסורי מצפון (שלכולנו יש), בלי שסיכנתם את הולכי הרגל, את עצמכם, את שאר הנהגים.

   3 שנים של פיתוח. חברת הזנק - כחול לבן

   מאחורי הטכנולוגיה הייחודית של כיסוי ההגה החכם עומדות שתי חברות ישראליות: "הדר רוזן" המתמחה בפיתוח, עיצוב, ייצור והפצה של מוצרים נלווים לרכב, וחברת "רדיומייז", חברת הזנק ישראלית בעוסקת בתחום הבינה לרכב.

   החברות השקיעו בפיתוח המוצר 3 שנים. לאחר שהמוצר פותח ניתנה המערכת בידיהם של מאות נהגים ונהגות אשר במשך שנה נוסתה ברחבי העולם. היום כיסוי ההגה Justdrve מוצע לכל נהג ונהגת אשר רוצים להמשיך ליהנות מהשימוש בסלולרי תוך כדי נהיגה - מבלי שזה יסיח את הדעת.

   בעולם של קידמה, בעולם בו הדור הצעיר מתקשה להתנתק ולו לרגע מהטלפון הסלולרי, מעניקה מערכת Justdrve את האפשרות לנהוג בבטחה, להמשיך ליהנות מפלאי הטכנולוגיה, להישאר מעודכנים ומעדכנים - מבלי להוריד את הידיים ואת העיניים מהכביש. השאירו פרטיכם כאן וצאו לדרך חדשה, מכל הבחינות.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת