פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   די למבוכה! כל הסיבות לטפל בבעיות בתפקוד המיני

   בעיות בתפקוד המיני הן מזמן כבר לא נחלתם של אנשים בני 70+ בלבד, אלא הן מוכרות גם בקרב גילאים צעירים יותר. בעיות זקפה, אין אונות ואימפוטנציה הן חלק מהבעיות שבעבר לא הרבו לדבר עליהן, אך בעשור השני של המאה ה- 21 אין שום טעם לשמור עליהן בסוד

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   די למבוכה! יש פתרון ! (Shutterstock)

   בעיות בתפקוד המיני הן מזמן כבר לא נחלתם של אנשים בני 70+ בלבד, אלא הן מוכרות גם בקרב גילאים צעירים יותר. בעיות זקפה, אין אונות ואימפוטנציה הן חלק מהבעיות שבעבר לא הרבו לדבר עליהן, אך בעשור השני של המאה ה- 21 אין שום טעם לשמור עליהן בסוד ונראה כי גברים רבים שוברים את מחסומי המבוכה ופוקדים בזה אחר זה מרפאות שונות כדי לקבל טיפול רפואי מתאים.

   קשיים מסוימים בתפקוד המיני אינם מורידים את החשק המיני, אך הם פוגעים רבות בביטחון העצמי, ונראה כי המילה "אימפוטנציה" ובכלל כל הבעיות השונות מסביבה צברו קונוטציות שליליות והסובלים מתופעות אלו חשים כמעין גזר דין שלילי בשל קושי לקיים פעולה בסיסית בשגרת היום יום.
   בואו נשמור על אופטימיות!

   למרות הקונוטציות השליליות והתחושה הלא נעימה של בעיות אלו, הרפואה המתקדמת לא פסחה על תחום זה, וניתן לראות מגוון טיפולים טבעיים לחלוטין המחליפים את "הויאגרה" המוכרת, אשר יעילים למיגור התופעה משורשה כדוגמת הטיפול באמצעות גלי קול

   רופא במרפאה (ShutterStock)
   תחזירו לעצמכם את הבטחון העצמי (Shutterstock)

   הטיפול בגלי קול

   גלי הקול (גלי הלם) משמשים כבר עשרות שנים ברפואה כטיפולים בתחומי האורטופדיה, האורולוגיה והקרדיולוגיה ולאור ההצלחה בטיפולים בשיפור זרימת הדם ללב השיטה מיושמת בהצלחה גם על בעיות זקפה הנובעות מבעיות בכלי הדם.

   גלי הקול יוצרים מיקרו טראומה על ממברנות התאים המשחררת חומרים המעודדים את הגוף לרפא את עצמו, בצורת רקמות חדשות וחזקות יותר, הרחבת כלי הדם הקיימים ויצירת כלי דם נימיים חדשים וכך מאפשרים זרימת דם טובה וחזקה יותר לאיבר המין.

   הטיפולים התרופתיים דוגמת ויאגרה, סיאליס וכ"ו יעילים במקרים מסוימים אך מוגבלים עקב חוסר היכולת ליחסי מין ספונטניים, כמו כן יש הנרתעים מטיפול תרופתי ויש הגבלות רפואיות שמונעות מאנשים ליטול את הכדורים, קיים גם אחוז מהאוכלוסייה שהטיפול עוזר אך לא מספיק ויש עניין בשיפור ביצועים בנוסף לטיפול התרופתי.

   על פי מחקרים רבים הטיפולים בגלי קול יעילים ב כ 75% - 80% מהזמן ולעתים הטיפול אף משחרר לחלוטין מהצורך ליטול תרופות.


   שיפור הזיקפה באמצעות גלי הלם

   ישנן שיטות טיפול רבות לבעיות אין אונות. השיטה הקלה והפופולארית ביותר היא באמצעות נטילת כדורים.

   שיטה שסייעה לגברים רבים לשפר ההנאה מחיי מין מלאים. אולם, ישנם גברים שעקב בעיות בריאות שונות או עקב נסיבות פיזיולוגיות אינם יכולים להיעזר בכדורים ועבור מצבים אלה נדרשים הרופאים למצוא פתרונות טיפוליים אחרים. אחד הפתרונות הטיפוליים החדישים והמוצלחים הוא טיפול באמצעות גלי הלם /קול.

   הגורם לאין אונות אשר נמצא כמגיב טוב ביותר לטיפול בגלי הלם הוא בעיות בכלי הדם. סוכרת,מחלות לב, טרשת העורקים ומחלות אחרות הגורמות לסתימת עורקי ונימי דם. זרימה תקינה של דם אל הפין הינה תנאי הכרחי לקיומה של זקפה תקינה.

   טיפול בגלי קול

   הטיפול באמצעות גלי קול הם בעצם גלי הלם המשודרים בעצמה נמוכה. הטיפול בגלי הלם משמש כבר שנים רבות לטיפול בחולים בעלי בעיות בזרימת הדם בעקבות מחלות כמו סוכרת ומחלות כלי דם אחרות, הגורמות לחסימה של כלי דם וקושי של זרימת דם לאיברים אלה.

   במסגרת הטיפול מוצמד מכשיר המשדר גלי קול בעוצמה נמוכה למוקדים שונים בפין. הטיפול גורם להרחבת כלי הדם באזור המטופל, פירוק ההצטברויות בכלי הדם וצמיחה של כלי דם חדשים ובכך מקל על זרימת כלי הדם לאיבר.

   הרחבת כלי הדם אצל חולים הסובלים מאין אונות יכולה לשפר את תפקודם המיני של החולים. הטיפול אינו כרוך בכאב ובתופעות לוואי.

   "אחד המחקרים כלל 29 גברים בגילאי 41-78 אשר סבלו מבעיה של אין אונות. הנבדקים קיבלו טיפול בגלי הלם וכחודש לאחר הטיפול התבקשו הנבדקים למלא שאלון על תפקודם המיני. רוב הנבדקים דווחו על שיפור ניכר בתפקודם המיני. חלק מהנבדקים נזקקו עוד להשלמה של טיפול תרופתי והאחרים דווחו על חזרה מלאה לתפקוד מיני תקין".

   עוד כתבות ב-טוב לדעת