פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגיע הזמן למצק את הגוף ולהיפטר משומנים עודפים

   איך זה שכולנו מתרחבות מעט באזור הבטן? למה הירכיים והידיים כבר לא כמו פעם? ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את הגלגל לאחור? זה הזמן לצאת למלחמה, להצר את ההיקפים ולחזור להרגיש טוב עם עצמנו. והאמת? זה לא קשה בכלל, זה דווקא קל

   כשהייתי צעירה וחטובה לא הערכתי את זה מספיק. עם יד על הלב - כולנו היינו מעדיפות לחזור לתפקודי הגוף כפי שהכרנו בצעירותנו. לאכול בלי "להתחשבן", ליהנות מהחופש לחשוב, בלי ייסורי מצפון ובלי ה"עודפים" המעיקים המבצבצים מגופנו. בעבר, העור נראה ממוצק, מתוח, בריא. אבל היום? הירכיים מלאות יותר, עודפי שומן נראים באזור הבטן. זרועות הידיים עבות יותר, הישבן נפול יותר והעור כולו נראה רפוי. אז אנו מכסות עצמנו בבגדים אחרים, אנו הולכות (או שלא הולכות) לחדרי כושר, אנו מתמרחות בתכשירים ודבר לא מחזיר לנו את המראה הבריא שזכרנו. גוף חטוב ואסוף. עור מתוח ובריא.

   הצרת היקפים ללא דיאטות מחץ או כושר גופני?

   אז למה כל זה קורה כמעט לכל אחת מאתנו? מה גורם לנו להתרחב מעט באזור הבטן? מה גורם לירכיים להתרחב? לזרועות הידיים?

   ובכן, הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות. ראשית, לגנטיקה יש השלכה ישירה על מבנה גופנו כמו על בריאותנו. בנוסף לאורח החיים שלנו השפעה על תוספת מסת השומן המרפדת עם השנים את האזורים הללו. ללידות יש השפעה נוספת. לשינויים ההורמונאליים, לגיל ולתזונה חלק בלתי נפרד מההשלכה על התעבות אזורים אלה בגופנו.

   אך, שלא כמו בעבר, כיום ניתן לצמצם את ההיקפים המיותרים, ניתן בהחלט לשנות את מראה הגוף, למצק אזורים, לצמצם היקפים בתהליך שאינו דורש מאמץ גדול מצידנו אך בהחלט דורש התמדה. ולא, לא מדובר בעשיית כושר. לכושר הגופני תפקיד חשוב בחיינו אך השפעתו על מיצוק העור וצמצום ההיקפים אינו חד ערכי.

   למזלנו, נשים וגברים כאחד, פתרונות טכנולוגיים חדשים שפותחו לעולם חיטוב ועיצוב הגוף הביאו איתם יכולת להגעה לתוצאות אשר פועלים נקודתית להצרת ההיקפים במקומות המטרידים. שילוב הטכנולוגיות בידע המקצועי ובשיטות טיפול ייחודיות הוביל לכך שאנשים אשר מחפשים פתרון להצרת היקפים יוכלו לשכב, לנוח, ולתת לשיטות הטיפול החדשניות לעשות את העבודה. לזה קוראים אסתטיקה אינטגרטיבית. וזו בדיוק שיטת הטיפול המהפכנית שהביאה איתה אווי דרור. טיפול אינטגרטיבי אשר פועל נקודתית למזעור הבעיה אותה באה הלקוחה לפתור. הצרת היקף באזור הבטן? תקבל טיפול ייחודי להצרה הרצויה. הצרת היקף באזור הזרועות? הירכיים? תקבל טיפול ייחודי לפתרון ההצרה הרצויה.

   המרכז האינטגרטיבי של אווי דרור, המוכר גם בשם "המרכז לטיפול בצלוליט" מעניק זה למעלה משני עשורים טיפול ייחודי ותוצאות שמעבר למקובל בתחום הצרת ההיקפים. אבחון התחלתי מתבצע לקביעת היעדים הרצויים, להבנת אורח חיי הלקוח/ה, להתאמה ספיציפית של טיפול אינטגרטיבי שלם ללקוח/ה.

   הטיפולים כולם, אינם דורשים מאמץ מצד הלקוחות. ההנאה הגדולה שבטיפול היא בכך שפעולת ההצרה מתבצעת בעוד הלקוח/ה אינה עושה כל מאמץ. להיפך, החשיבות שברוגע בזמן הטיפול היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הגדולה של הטיפולים.

   אישה הולכת ברחוב (צלוליט) (ShutterStock)
   הגוף שלך בדיוק כפי שתרצי. עולם הטכנולוגיה מוביל לפתרונות חדשים - ללא התערבות כירורגית

   מהי התוצאה הנצפית לאחר מספר קטן של טיפולים

   השיטה האינטגרטיבית של אווי דרור יודעת לחזות עוד מראש את מידת צמצום ההיקף ומידת מיצוק העור לאחר 3 טיפולים ולאחר 8 או 10 טיפולים.לשם כך מתקיים אבחון. האבחון ללא עלות והוא מעניק ללקוחה את המידע המדוייק ביותר אודות כמות הטיפולים והיעדים הריאליים הצפויים לה במדדי היקף, משקל ומיצוק העור. נשים אשר בשלב האבחון נמצא כי לא יגיעו ליעדים העומדים בציפיותיהן - לא יעברו טיפול ולא יתקבלו לתכנית. אווי דרור מסבירה: " השיטה חד משמעית בתוצאותיה. לקוחה המתקבלת לטיפול - תגיע ליעדים להם ציפתה באופן וודאי. אך, ישנם אנשים אשר מחלות, מערכת הורמונאלית לא תקינה או רמת ציפיות שאי אפשר להשיג מנחה ומנהלת את חייהם ואת גופם. אני מספיק כנה מקצועית, מסבירה אווי דרור, כדי להגיד להם ששיטתי לא תפגוש את היעדים שלהם לעולם. אלה אינם מתקבלים. אך אשה, או גבר, אשר בריאותם תקינה ויגיעו למפגשי הטיפול בזמנים שנקבעו יגיעו בהחלט לתוצאה אותה חזינו בתחילת התהליך.

   אין כמו מראה עיניים

   כדי לבחון את תוצאות הטיפול האינטגרטיבי של אווי דרור הצצנו בהלם בתמונות. נשים וגברים במאות רבות אשר תוצאות הטיפול מראות ללא ספק שהטיפול שינה את היקפם, מיצק אזורים נרחבים בגופם, גרם למראה עור מתוח. זאת ועוד. מתוך התמונות למדנו שבמקרים רבים מספיקים חמישה או שישה מפגשים כדי להגיע לתוצאה מעודדת מאד בכל הפרמטרים.

   מתברר, שכל טיפול אינטגרטיבי משלב למעשה 2 טיפולים שונים. בכך למעשה כל לקוח ולקוחה מקבלים טיפול כפול בכל מפגש - טיפול כפול בזמן וטיפול כפול באפקט הטיפולי. בכל מפגש אחד הטיפולים משלב טכנולוגיה אשר גורמת להעלאת טמפרטורת הגוף וניקוי הרעלים. המפגש השני הוא טיפול פיזי שתפקידו להמריץ את פעולות מיצוק העור. לדברי אווי דרור, שילוב הטיפולים הוא המעניק ללקוחותיה את האפשרות לצמצם היקפים, לרדת במשקל, למצק את העור ללא צורך בחדרי כושר וללא דיאטת מחץ.

   אז מה נשאר לנו לעשות? ליצור קשר עם אווי דרור, לקוות שהאבחון אכן יראה שפנינו לעתיד ממוצק יותר, לשכב, לנוח ולתת לאווי ולשיטתה האינטגרטיבית לצמצם עבורנו את מה שהגיל, ההריון, העוגה העודפת השאירו כסימן מטריד על גופנו.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת