פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הפטנט הישראלי שמפסיק נשירה ומצמיח שיער מחדש

   מעבירים מסרק על השיער ומקבלים התקף חרדה? טכנולוגיה ישראלית חדשנית מעניקה לגבר או לאישה את היכולת לטפל בדלילות השיער, בהתקרחות ובנשירה מהבית. בסך הכל חמש דקות ביום – והשיער נולד מחדש

   חברות ההיי טק הישראליות בולטות במתן פתרונות לתחומים בהם עניין הציבור גבוה.
   אחד התחומים החמים בשנים האחרונות הוא "הנדסה ביאו רפואית" והמילה האחרונה בו היא פתרונות מבוססי ריפוי עצמי (כלומר טכנולוגיות הגורמות לגוף לרפא את עצמו).

   ככל הנראה הצליחה חברה ישראלית שכזאת להפתיע, לשבור את המוסכמות ולפתור בעיה שמטרידה מאות מיליוני אנשים בעולם - פתרון טכנולוגי לשימור השיער, להצמחה מחודשת ולמניעת התקרחות.

   חברת פילוגי'קס הישראלית בהנהגת פרופסור דוב אינגמן מהטכניון הצליחה לפצח את הקוד לטיפול ביתי בתחום המטריד רבים מאתנו – אבדן השיער. אם בשל גנטיקה, או בשל הפרעות הורמונאליות, מפאת גיל ועוד. פרופסור אינגמן חיפש פתרון לבעיית ההקרחה ממנה סבל וכאשר לא מצא פתרון שהניח את דעתו, החל לפתח טכנולוגיות בכדי לפתור את בעייתו האישית.

   התקרחות (ShutterStock)

   גם לשיער יש ביטוח

   לימים הפכו הרעיונות בראשו של פרופסור אינגמן לחברת סטארט אפ עם טכנולוגיות מוגנות בפטנטים ומכשיר לשימוש ביתי בשם "הריג'ן קלאסיק". טכנולוגיה עם תוצאות מדהימות - לטענת המפתחים, ביצועים ברי הוכחה ונגישות לטיפול ביתי. יתרונות העולים על כל שאר הפתרונות המוצעים בעולם כיום.
   לא רק שהמכשיר בולם את תהליך ההתקרחות הוא גם מחזיר את זקיקי השיער המצויים ב"תרדמת" לצמוח מחדש, מעבה את השיער הקיים, משפר את בריאות הקרקפת, מונע שומניות יתר בקרקפת ועוד.

   ואיך אנו נהנים מכל הסיפור? אהוד רפאלי מנכ"ל דימדיקו טכנולוגיות רפואיות, הסוכנת של פילוגי'קס בישראל מסביר: "מתוך אמונה מלאה בטכנולוגיה ובתוצאותיה אנו מעניקים ללקוחותינו אפשרות ליהנות מ"הבטחת ביצועים" - כלומר לקוח שהשתמש ולא קיבל תוצאות יכול להחזיר את המכשיר ולקבל את מלוא כספו בחזרה. התוצאות המובטחות הן מינימום שיפור מצרפי של 30% בעובי השיער ובכמות השיער בשימוש של 5 דקות ביום למשך ארבעה חודשים.

   "חשוב לנו להקרין ללקוחותינו עד כמה אנו בטוחים בתוצאות ובמקביל לקבל מידע אמין מאלפי הלקוחות הרוכשים אודות אחוזי השיפור בצמיחת השיער בכל פרמטר אפשרי. בכך, שני הצדדים יוצאים נשכרים. אנו לומדים ומופתעים מאיכות התוצאות יותר ויותר ככל שעובר הזמן כהכנה ליציאה לשיווק בעולם ולקוחותינו נהנים ממעין "ביטוח" מלא על רכישתם".

   אישה מסתרקת מול המראה (ShutterStock)

   קלות השימוש הביתי

   חדשנות ה"הריג'ן קלאסיק" לא מסתיימת רק בטכנולוגיה, אלא בולטת בתחומים נוספים כגון: קלות השימוש הביתי, 3 מנגנוני טיפול הפועלים בו זמנית, טיפול חיצוני ללא תופעות לוואי, הוראות והכוונה למשתמש הניתנות מהמכשיר עצמו ועוד.

   המכשיר קל לנשיאה ולשימוש. מתאים לאנשים הרוצים לטפל בעצמם בבית, ברכב (לא בנהיגה כמובן) או במשרד.
   ראש המכשיר מותאם לנשים ולגברים בנפרד כך שהטיפול יתבצע בצורה המיטבית לבעלי שיער ארוך או קצר.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת