פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מחקר שנעשה בקרב משפרי דירה קובע: החינוך הוא השיקול החשוב ביותר ברכישה

   בסקר שערכה חברת "אופק בטאן" בקרב לקוחותיה בעבר ובהווה, נמצא כי הגורם העיקרי בקרב משפרי דיור הינו מערכת החינוך ורק אחריו תחבורה, ביטחון אישי ונגישות למרכזי קניות. תל מונד במקום הראשון בטבלת מבחני המיצב מספר פעמים ברציפות

   בסקר שערכה חברת "אופק בטאן" בקרב לקוחותיה בעבר ובהווה, אשר בו נבדקו השיקולים העיקריים הנבחנים בעת רכישת דירה, נמצא כי הגורם העיקרי בקרב משפרי דיור הינו מערכת החינוך. אחריו נמצאו תחבורה, ביטחון אישי ונגישות למרכזי קניות. עוד נמצא כי משפרי הדיור נכונים לבצע מעבר בינעירוני לטובת מתן חינוך איכותי לילדיהם. תל מונד הגיעה למקום הראשון בטבלת מבחני המיצב, וזאת מספר פעמים ברציפות. המועצה המקומית שמה את חינוך ילדי תל מונד במקום הראשון והתוצאות בהתאם

   פרויקט אופק חדש בשרון בתל מונד (יח"צ)

   חברת "אופק בטאן" מזמינה משפחות שרוצות להיות חלק מההצלחה החינוכית בישוב תל מונד לרכוש את דירת החלומות בפרויקט "אופק חדש בשרון". לרשות הרוכשים עומד מבצע רכישה שהופך את ההשקעה בתל-מונד לכדאית. המבצע כולל שתי אפשרויות: אפשרות אחת היא מבצע מימון שבו הרוכשים בעת חתימת החוזה משלמים 20% ואת היתרה הם משלמים סמוך לכניסה, ללא ריבית וללא הצמדה. במסגרת המבצע ניתנת לרוכשים אפשרות לבחור במקום מבצע המימון, הנחה ענקית בסך 100,000 ממחיר הדירה. אנחנו ממליצים לבדוק.

   מדד הישגי בתי הספר בתל מונד 2016 (צילום מסך)

   מקום של חינוך

   ההזדמנות הנדל"נית שבתל מונד מאפשרת לזוגות צעירים ולמשפחות לרכוש דירות לא סטנדרטיות כמו דירות גן ופנטהאוזים במחירים נמוכים ממחירי דירות רגילות בהרצליה, רעננה או כפר סבא. לדוגמה, דירת 5 חדרים רגילה בבניין בנווה זמר רעננה ניתן לרכוש ב-2,800,000 שקל ובתל מונד תוכלו לרכוש פנטהאוז 6 חדרים ב-2,650,000.

   בשל היותה מוקד המשרת את תושבי הסביבה, נבנים בתל מונד מרכזי מסחר ומבני תרבות וחינוך רבים. תל מונד היא "מקום של חינוך", כפי שחרתה על דגלה והמועצה משקיעה רבות בהעשרת הדור הצעיר. יתרונותיה הפכו אותה ליעד אטרקטיבי למגורים לאוכלוסייה צעירה, המבקשת לחיות במרכז הארץ ועם זאת ליהנות מאיכות חיים המתאימה למשפחה צעירה.

   פרויקט אופק בטאן תל מונד – תמונת מפה (יח"צ)

   "אופק חדש בשרון" בתל מונד היא הזדמנות נדל"נית ייחודית, המשלבת איכות חיים של כפר בסביבה מתפתחת. נוף ירוק, מרחבים עצומים של שדות ופרדסים, שקט ושלווה - כאן נמצא כל מה שחיפשתם, ביישוב אשר נמצא בתנופת פיתוח ובמקביל דואג לשמור על צביונו הכפרי הייחודי. איכות חיים כזו לא תמצאו בשום מקום אחר וכל זאת במחירים אטרקטיביים.

   פרויקט "אופק חדש בשרון" נהנה ממיקום מעולה בתל מונד, המאפשר לתושבים נגישות גבוהה לצירי תנועה מרכזיים לאזורי התעסוקה של תל אביב רבתי וכן לאזורי תעסוקה מתקדמים בצפון כמו למשל מת"מ שבחיפה. כבר היום התושבים נהנים ממרחק של 10 דקות נסיעה לתחנת הרכבת הקרובה בכפר יהושע וביציאה מהירה לכביש 6ו הכבישים 4 ו-2. תשתיות התחבורה המפותחות יביאו בקרוב את התושבים בפחות מ-10 דקות נסיעה לקו הרכבת הקלה בכפר סבא, שממנו ניתן יהיה להמשיך בקלות ובמהירות לכל רחבי מטרופולין תל אביב.

   פריחה בתל מונד. מרץ 2017 (ראובן קסטרו)
   טבע מדהים במרחק קצר מתל אביב. תל מונד (צילום: רובי קסטרו)

   מפרט יוקרתי ומפנק

   "אופק חדש בשרון" הוא מתחם מגורים מבית אופק בטאן, המביא אתו בשורה של חדשנות בתחומים רבים: החל בארכיטקטורה המוקפדת, דרך התכנון הפרקטי והעיצוב המזמין של הדירות. תכנון הדירות בפרויקט נולד מתוך חשיבה על המשפחה וצרכיה בהווה ובעתיד, וכך יצרנו עבורכם דירות נוחות ומרווחות הבנויות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, באיכות בלתי מתפשרת ועם תכנון מדוקדק על כל פרט ופרט.

   מתחם המגורים בנוי כשכונה פרטית וכולל 40 דירות בשמונה מבנים, חמש דירות במבנה. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות גן חדרים חדרים עם מרתף, דירות גן 3-4 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים שישה חדרים ודירות ארבעה חדרים גדולות עם מרפסות הצופות למרחבים ירוקים ופתוחים.

   הדירות מאובזרות במפרט טכני יוקרתי ומפנק.

   הצצה לפרויקט שישנה את הנוף של השרון

   עוד כתבות ב-טוב לדעת