פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מנצחים את הפחד מטיפול שיניים

   לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים - הסיכוי שאתם מפחדים מביקור במרפאת השיניים גדול. למרות שכולם מבינים את החשיבות שבטיפולים, הפחד מונע מרבים להגיע ולעשות אותם. ברשת מרפאות Care dent מנצחים את הפחד ומבצעים את כל הטיפולים ביום אחד - בהרדמה מלאה או בטשטוש עמוק

   לא משנה אם אתם בני שמונה עשרה או בני מאה, לא חשוב אם אתם הגיבורים הכי גדולים או פחדנים גמורים - כשזה מגיע לרופא השיניים, כמעט כולם מקבלים רגליים קרות.
   אולי אלה הסרטים המאיימים, אולי זה הצליל הלא נעים ואולי זו סתם פוביה שאחרי שנים כבר קשה להשתחרר ממנה - אבל רוב האוכלוסייה מפחדת מטיפולי השיניים ורוצה לא לדעת ולא להרגיש.

   רבים דוחים את הטיפול לרגע האחרון, לפעמים אפילו כשכבר מאוחר מדי, וגורמים לבעיות רק להחמיר יותר ויותר. אחרים אמנם מגיעים לרופא, אבל מדלגים על תורים ולפעמים גם על ניתוחים וטיפולים חיוניים רק מהמחשבה שיצטרכו לעבור את כל זה עם עיניים פקוחות ולהביט לפחד בעיניים.

   כולנו מבינים את חשיבות בריאות השיניים, את הסרטונים על היגיינת הפה ואת ההסברים על צחצוח השיניים ראינו כבר מגיל צעיר. יש מי שגדל על קריוס ובקטוס, אחרים על פרסומות של חברות שונות בטלוויזיה - וכולם קיבלו את החינוך הזה מהבית ומבית הספר. השיניים חשובות, ואף אחד לא רוצה להחליף אותן בגיל צעיר.

   אז למה בכל זאת מבוגרים וצעירים רבים לא מצליחים להתגבר על החרדה הדנטלית שלהם? לפעמים זה מגיע בגלל חוויה שלילית מהעבר, לפעמים זה הפחד מרעש המקדחה ולפעמים דווקא חוסר הידיעה מהכאב הלא צפוי שיגיע. כל אחד חווה את הכאב בדרך אחרת - ולכאבים אצל רופאי השיניים יצא, לא עלינו, שם רע במיוחד.

   איך בוחרים רופא שיניים? (Family guide)
   הליכים דנטאליים, פשוטים ומורכבים, בלי להרגיש כאב

   הליך של יום אחד

   למי שסובל מחרדה דנטאלית ולמי שסתם חושש מהטיפול הרפואי אצל רופא השיניים מציעים ברשת מרפאות Care dent טיפולים בהרדמה מלאה, המאפשרים לבצע את כל טיפולי השיניים ביום אחד. לא צריך להגיע שוב ושוב, לא צריך לתאם תורים מורכבים ולא צריך לפחד בכל פעם מחדש - מגיעים פעם אחת, נהנים מחדרי ניתוח פרטיים, צוות מיומן, סביבה מקצועית ומכשור מתקדם ומסיימים את התהליך ביום אחד.

   הטיפול הזה מתאים לאנשים המעוניינים לרכז את כל הטיפולים להליך מהיר, ביום אחד או למטופלים הסובלים מפגמים דנטאליים חמורים ומרובים המצריכים טיפול ממושך ומקיף.

   חוששים מהרדמה? אל הצוות המטפל מצטרפים רופא מרדים, רופא שיניים וסייעות שהתמחו בביצוע טיפולים רבים בהרדמה מלאה. לעיתים יגיעו גם רופאי שיניים מומחים בתחום הטיפול המבוצע.

   הזמן הממוצע לטיפול הוא בין שעה לשש שעות במהלכן יושלמו הטיפולים המבוקשים בהרדמה מלאה.

   בין אם מדובר בסתימות, טיפולי שורש, מחלות חניכיים, עקירות, השלמת שיניים שבורות ובוודאי השתלת שיניים וטיפולים כירורגיים מורכבים - את כל הטיפולים האלו ניתן לבצע בהרדמה מלאה, ולחסוך את הדאגות הכאב והטראומה הכרוכות בטיפול קונבנציונלי.

   חשוב לציין שתופעות הלוואי אחרי טיפול שיניים בהרדמה מלאה או טשטוש עמוק לא שונות בהרבה מאלה שבהרדמה מקומית – נהפוך הוא - לטיפול יתרונות ברורים עבור המטופל החושש מחוויית הטיפול.

   פחד מהשתלות שיניים (Family guide)
   בזכות הטכנולוגיה, כבר לא צריך לפחד

   עוד כתבות ב-טוב לדעת