פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בנקאות דיגיטלית מבלי להגיע לסניף - עם בנקאי אישי

   בנקאות אונליין הפכה את הגישה לחשבון האישי לנוחה יותר, אבל הפחיתה את היחס האישי ללקוח ופגמה בתחושת הביטחון שלו. עם שירות "The Live Bank" שמקדם בנק מזרחי-טפחות, לכל לקוח יש בנקאי אישי, קבוע וזמין מהבוקר עד הערב, שמעניק שירות זמין ומרחיב את אפשרויות התקשורת

   היום כמעט בלתי אפשרי לנהל את כל המטלות היומיומיות במשך הזמן שיש לנו. זמן רב אתם חושבים על אחד מאותם דברים קטנים שנוטים לברוח מהראש – פנקס הצ'קים שלכם הסתיים, תוקפו של כרטיס האשראי עומד לפוג, אתם צריכים לעשות העברה בנקאית או שהחלטתם למכור מניות. דווקא עכשיו, באמצע יום עבודה, נזכרתם בפעולה הבנקאית, זו שדחיתם לא אחת והפכה לפתע להיות מאוד דחופה. יש רק כמה בעיות קטנות: השעה היא אחת בצהריים, אתם בין ישיבות בעבודה, בקושי יש לכם זמן לנשום, המיילים מצטברים, היום תורכם להוציא את הילדים מהגן ו...

   רגע, קחו אויר. היום יש פתרון לבעיות האלו בבנקאות הדיגיטלית, אבל אם בכל זאת תרצו ליווי צמוד של בנקאי אישי ואנושי בלי שתצטרכו להגיע לסניף, בלי לדבר עם מענה קולי או בנקאי שלא מכיר אתכם? שירות The Live Bank של בנק מזרחי טפחות מעניק לכם בדיוק את זה.

   איך זה עובד?

   מאוד פשוט. כשלקוח מצטרף לשירות The Live Bank, הוא מקבל בנקאי אישי, קבוע וזמין (בניגוד לבנקאות שנענית במוקד בכל פעם על ידי מוקדן אקראי). הבנקאי זמין בהודעות SMS, בטלפון, באפליקציה ובמייל מ-7:00 בבוקר עד 20:00. אל תטעו, כל זה לא מבטל, כמובן, את האפשרות להגיע בכל זאת לאחד מ-130 סניפי הבנק במקרה הצורך. לא הספקתם לצאת מהעבודה לפני שש? אתם בדרכים ואין לכם כרגע גישה למחשב ואפילו לא לאפליקציה? הבנקאי האישי של מזרחי-טפחות זמין עבורכם כדי לסגור את הפינה הזאת עד 20:00.

   בשנים האחרונות עבר השירות הבנקאי מקיצוניות אחת לאחרת, מתלות מוחלטת בבנקאים בשר ודם לאפליקציות שמנטרלות כמעט כל התערבות אנושית. במזרחי-טפחות הסניף עדיין "הולך" אתך לכל מקום. האפשרות לקבל שירות, כולל שליחויות, קיימת וחשוב גם לזכור כי בעוד בנקים רבים סוגרים סניפים ומצמצמים כוח אדם, במזרחי-טפחות העסקים כרגיל. כל זה לא סותר את הצורך בשירות כמו The Live Bank, שמאפשר ליהנות משילוב בין עולמות הדיגיטל והמענה האנושי ומעניק ללקוח את החוויה השלמה ביותר.

   אינפו the live bank (עיבוד תמונה)

   במזרחי -טפחות יודעים שבנקאות דיגיטלית לא צריכה לבוא על חשבון בנקאות קונבנציונלית ולהפך. גם אם העתיד כבר כאן, אין שום סיבה לבטל את ההווה או לשים איקס על העבר. לכן, מזרחי-טפחות קובע אג'נדה עדכנית, ממקד את התועלת שבבנקאות האנושית דרך The Live Bank ומציע בנקאות מסוג אחר עם בנקאי אישי. כן, אישי לחלוטין ולא תורן אקראי שעונה לפניות. הבנקאי הזה זמין במייל, ב-SMS, בטלפון וגם באפליקציה.

   חלקכם בוודאי עדיין תוהים כמה זה באמת משמעותי. המגמה העולמית היום בכל תחומי השירות היא להפוך את הלקוח לעצמאי. לדוגמה, בחלק מהסופרים כבר יש קופות שירות עצמי בלתי מאוישות, אבל תמיד יש בנמצא עובד שמפקח, מדריך ומתקן טעויות. למרות החופש הרב שניתן להם, אנשים עדיין זקוקים לסיוע, ובעיקר לערך המוסף של נותן השירות, וזה העיקרון שמלווה גם את מזרחי-טפחות. אתם עושים פעולות רבות בעצמכם, אבל תרגישו טוב בהרבה אם תדעו שבנקאי אישי, קבוע וזמין מבוקר עד ערב מלווה, עוזר ומקצר עבורכם הליכים.

   רוצים גם אתם ליהנות משירות שטרם זכיתם להכיר כמותו? מלאו פרטיכם כאן וצאו לחוויה בנקאית שונה לחלוטין.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת