פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שתלים ושיקום הפה: אצל הרופא שהיה ממייסדי המרכז לבריאות הפה באיכילוב

   השתלות שיניים ועצם, הרמת סינוסים וניתוחים מסובכים יש לבצע אצל רופא מיומן. במרפאת הדגל של ד"ר אנדי בויאנג'ו בחולון, ממייסדי המרכז לבריאות הפה באיכילוב, תקבלו פיתרון מקצועי. כאן תמצאו גם את מרכז ההדרכה הארצי והאירופאי לטכנולוגיות חדשות בגישה זעיר פולשנית

   נזקי שיניים עלולים להיות עניין לא צפוי ולהגיע משום מקום. דמיינו סיטואציה שבה אדם יוצא לריצה ולפתע מועד ונופל. לאחר המפגש הכואב עם הקרקע, התברר כי איבד שן. רצה הגורל וזו שן קדמית. במצב עניינים שכזה, הוא יודע, אין ברירה אלא לגשת למרפאת השיניים. אלא שטיפול שיניים, ובמיוחד שיקום הפה, אינו עניין פשוט. הוא יכול לקחת ימים, שבועות ואפילו חודשים. הרווח המכוער חייב להתמלא מיד. מה עושים? התשובה פשוטה - פונים למרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו בחולון.

   המרכז הרפואי לטיפולי השיניים של ד"ר אנדי במרכז עזריאלי בחולון מספק שירותים רבים, במיוחד לטיפולים היותר מסובכים, כמו השתלות שיניים, בניית עצם, מעקף ו/או הרמת סינוסים ושתלים מהירים באותו יום (למשל, לסיטואציה הדמיונית שתוארה למעלה) וכמובן דגש על טיפולים אסתטיים. סתימות, עקירות, טיפולי שורש וטיפולים פשוטים אחרים? גם, אבל למרפאה של ד"ר אנדי מגיעים בשביל הטיפולים היותר מורכבים.


   על שתלים, מעקפים ובניית סינוסים

   רפואת שיניים נעה על מספר רבדים. אחד העמוקים והמסובכים שבהם הוא זה שנוגע לשיקום הפה. שתלים ובניות עצם אינם עניין של מה בכך, ואתם רוצים להפקיד את הפה אך ורק בידיו של רופא שהוסמך לכך ושיש לו את הניסיון הדרוש.

   שתלים דנטליים הם שיטת שיקום שתפקידה להשלים שיניים חסרות ולהעניק לפה שלכם מראה טבעי ומלא. השתל נקלט על ידי העצם ומאפשר לבנות עליו כתר או גשר. זאת, בניגוד לשן תותבת, טכניקה ישנה בהרבה ואיך נאמר בעדינות, כזו שלא ממש מרגישה טבעית. אלא שיש מקרים שבהם יש חוסר בעצם באזור שבו רוצים להשתיל. מקרה כזה מחייב השתלת עצם קודם לשתל עצמו. בפעולה זו מוסיפים בלסתות עצם, שמופקת ממקומות אחרים בפה או בגוף או ממקורות חיצוניים.

   מהי הרמת סינוס? זו פרוצדורה שנועדה לעבות את עצם בחלל הסינוס, כך שהשתל ייקלט בצורה האופטימלית. יש לזכור שככל שהשיניים עמוקות יותר, כך קשה יותר להחדיר אליהן את השתל. חדירה אל חלל הסינוס עלולה לגרום לסינוסיטיס ובמיוחד לדחיית השתל, ולכן יש לבצע ניתוח במרפאה בעלת המכשור המתקדם ביותר והמיומנויות הגבוהות ביותר

   כל זה נשמע מפחיד, לא? אז זהו, ממש לא בהכרח. בואו נזכור שבמרפאת ד"ר אנדי בחולון, הטכנולוגיות החדשות בגישה זעיר פולשנית חוסכת סבל, סיכון וזמן החלמה למטופל ולכן סיכויי ההצלחה בטיפול שבוצע על ידי רופא מיומן בשיטות לא פולשניות גבוהים ביותר. במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו תמצאו רופאים שהוכשרו לכך וצברו ניסיון רב בתחום.

   ד"ר אנדי בויאנג'ו (צילום מסך)
   טיפול מקצועי לכל אורך הדרך. ד"ר אנדי בויאנג'ו

   מרפאתו של ד"ר אנדי בחולון - המקום הנכון לטיפולים מורכבים תוך כדי שמירה על אסתטיות הפה

   ד"ר אנדי בויאנג'ו נמנה עם בכירי הרופאים בארץ. בעל ניסיון רב בתחום הכירורגיה, פה ולסת, הוא היה ממייסדי המרכז לבריאות הפה בבית החולים איכילוב, שימש כרופא שיניים מחוזי, ניהל את המחלקה לחומרים דנטליים בהדסה עין כרם ושימש כרכז הקורס. הוא ורופאיו ביצעו אלפי טיפולים הכוללים שתלים והשתלות עצם, הרמות סינוס וניתוחים בחלל הפה. מרפאתו של ד"ר אנדי היא מרפאת הדגל ומרכז ההדרכה הארצי והאירופאי לטכנולוגיות חדשות בגישה זעיר-פולשנית (טכניקה כירורגית שנמנעת מיצירת נזק משמעותי וחוסכת סבל וסיכון למטופל).

   חשוב לציין כי המטופל במרפאה מקבל ליווי אישי מתחילת התהליך, במהלכו וגם אחריו (שלב ה"תחזוקה ושימור"), והטיפול יותאם לצרכיו, עם מתן הסברים ותוך הבנה והתחשבות של צוות הרופאים. בנוסף, המרכז הרפואי עובד עם חלק מקופות החולים וחברות הביטוח הגדולות.

   צריכים שתלים או שיקום פה? סובלים מכאבים? זקוקים לייעוץ? מלאו את הפרטים כאן כדי לקבל את טיפול השיניים הטוב ביותר במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו במרכז עזריאלי בחולון

   עוד כתבות ב-טוב לדעת