פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לגלות אנושיות: בעלי עסק, האם אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר מהבנק שלכם?

   הקדמה הטכנולוגית והאפליקציות יצרו מחיצה בין הלקוח לבנק, אבל בעלי עסקים ותיקים חייבים כל הזמן לעבוד מול גורם אנושי, אחרת ימצאו את עצמם בסבך ביורוקרטי. אז איך תגרמו בכל זאת לכך שיהיה לכם עם מי לדבר ומהו היתרון שיאפשר לכם להשיג את מטרותיכם?

   הטכנולוגיה הפכה את החיים שלנו לקלים. היום כבר אפשר לעשות כמעט הכול במספר לחיצות כפתור - להזמין מצרכים מהסופר, לתכנן חופשה ולרכוש מוצרים מכל העולם. אפילו פעולות בבנק הפכו להיות פשוטות יותר. במקום להיות תלוי בשעות הפתיחה, דרך כניסה לאפליקציות של הבנקים השונים אתם יכולים להעביר כספים, לטפל בחשבון העו"ש ואפילו לעשות פעולות שבעבר נחשבו מסובכות יחסית כמו לקחת הלוואה או לרכוש מט"ח.

   בנקאי מייעץ (ShutterStock)
   יש דברים שפשוט אי אפשר לעשות דרך הטלפון

   הבנקאות הדיגיטלית גרמה לצמצום סניפים במרבית הבנקים, ומענה אנושי הוא כבר לא דבר מובן מאליו. אם אתם בכל זאת רוצים לדבר עם מישהו, ברוב המקרים תגיעו לבנקאי טלפוני אקראי, ששיחתכם אתו תהיה מתומצתת ביותר. אפשר לחיות עם זה אם אתם לקוחות פרטיים, אבל כשאתם בעלי עסק, הקדמה הזו לא בהכרח עובדת לטובתכם.

   החיים של עצמאיים אינם פשוטים. מעבר לעסק שעליהם לנהל, יש להם לא מעט טרדות ביורוקרטיות, כשכל פעולה מחייבת בדיווח ואינה מהירה כמו פעולה בחשבון עו"ש רגיל. אם אתם בעלי עסק, זה הזמן לבדוק את יעילות הבנק שלכם. חלק מהבנקים עדיין ממשיכים לתת שירות אישי יותר ואחרים פחות. הציפיה היא לא שתעבירו את חשבונכם, אלא שבשיתוף פעולה עם מנהלי הסניף תגיעו להבנות לגבי מקסום השירות.

   פגישת ייעוץ עם בנקאי (ShutterStock)
   לבנק שלכם חייב להיות זמן עבורכם

   מהו בעצם שירות טוב?

   היריעה נרחבת, אבל שירות טוב הוא קודם כל בנקאי שמטפל בך, מכיר את צרכיך ולמעשה מפתח אתך יחסים עסקיים מתוך ההכרה וההבנה שמדובר בלקוח בשר ודם ולא במספר סידורי במחשב. ההיכרות האישית הזאת יכולה לפתוח עבורך דלתות שונות ומגוונות, החל מקבלת הלוואות נוחות שיאפשרו לעסק לצמוח, דרך פיקוח נרחב על תזרים המזומנים שלך ועד התאמה של תוכניות עסקיות, עסקאות מימון, הרחבת אשראי ועוד שירותים רבים שייתכן שלא חשבתם עליהם.

   העסק והחשבון הם שלכם, אבל בלי סיוע מאסיבי מהבנק אתם עלולים לסבול מבזבוז של זמן יקר. זכרו, ככל שהעסק ותיק ויציב יותר, כך יש לכם כוח מול הבנק וזכות לגיטימית לקבל קדימות ביחס ובטיפול מולכם.

   אז רגע לפני שאתם ממשיכים, עצרו לרגע ובדקו: האם אתם מקבלים את כל מה שדרוש לכם לניהול תקין ושוטף? לחצו כאן כדי לגלות

   עוד כתבות ב-טוב לדעת