פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חושב לעשות מהפך בעסק שלך? חכה רגע, יש כמה אפשרויות

   רוצים לפתוח עוד סניף? מתכוננים לשפץ את המשרד? מגדילים את מספר העובדים? בתור בעלי עסק, אל תעשו שום דבר בלי לדעת כיצד יכול הבנק לסייע לכם. ייתכן שתופתעו לדעת כמה אפשרויות יש, אבל תצטרכו לבחור את הבנק המתאים

   זה עומד לקרות. העסק שלכם משגשג ואתם חושבים להזניק אותו לשלב הבא. עוד סניף, שיפוץ קומה, הרחבת המשרד, הגדלת מכסת העובדים - כל אלה בראש מעייניכם. לפעמים השינוי אפילו קטן יותר, אבל עדיין מחייב אתכם בהוצאות כספיות.

   האם חשבתם פעם, כבעלים של בית עסק, מהן האפשרויות העומדות בפניכם? האם אתם יודעים על כל דרכי המימון שתוכלו לקבל בדרך לשינוי המיוחל? יש לא מעט כאלה, ולכן לפני שאתם מבצעים את השינוי, חשוב מאוד להתייעץ עם סניף הבנק שלכם. יתרה מכך, עליכם לבדוק שבבנק מציעים לכם את כל האפשרויות. זכרו כי אתם צריכים לעשות את מה שטוב לעסק. כל השאר פחות חשוב.

   פגישת ייעוץ עם בנקאי (ShutterStock)
   במיוחד בימים של קדמה דיגיטלית, חשוב שיהיה מי שהולך אתכם ומלווה אתכם באופן אישי

   שירות אישי. אולי זה נשמע כללי מדי, אבל מדובר בפקטור מאוד חשוב. היום, עם שלל האפליקציות שמופעלות בתחום הפיננסים, אין כמעט אינטראקציה ישירה עם הבנקאים. בתור בעלי עסק, חשוב לכם לדעת שבסניף בו אתם חברים קיימת יציבות מבחינת כוח האדם ושאתם רצויים בו. שינויים משמעותיים וצמצום עובדים עלולים לפגוע גם בכם כשתצטרכו מענה, וזו רק דוגמה אחת. אם הסניף כולו ייסגר, וזה קורה לאחרונה בעקבות הנהירה לערוצים הדיגיטליים, חוקי המשחק בכלל עשויים להשתנות עבורכם.

   גמישות. כולנו זוכרים את הימים שבהם בנקים היו נפתחים לשעות מסוימות. זה עדיין נכון כשמנסים להגיע פיזית לסניף, אבל כיום יש שירותים שבהם הבנקאי האישי זמין עד שעות הערב המאוחרות. זמינות מוגברת של הבנקאים היא פריבילגיה שאינה מובנת מאליה, ולפיכך לא כל הבנקים מספקים אותה. אלה שכן מאפשרים ללקוחות העסקיים לקבל תחושת ביטחון ולדעת שכשהם עובדים, גם הבנק שלהם עובד.

   ניהול עסק בערוצים הדיגיטליים. ובכל זאת, אתם עדיין צריכים לעבוד אונליין, עדיין זקוקים לאפליקציה ולאתר כדי לנהל את החשבון שלכם. האם האתר של הבנק שלכם ידידותי? אתם מסתדרים אתו? הוא מספק לכם את כל הצרכים הנדרשים? אל תתביישו לבקש הדרכה, על מנת שדברים יהיו ברורים לכם.

   הלוואות ומתן אשראי. הליבה של שירות בנקאי. יש לכם בית עסק, הוא צריך תזרים מזומנים. בדקו את כל האפשרויות שלכם בבנק - מהם פתרונות האשראי שהוא מספק, מה הסיכוי שלכם לקבל הלוואה בערבות מדינה (מה ששמעתם, הלוואה שהמדינה ערבה עליה ומבוצעת דרך הבנק), הלוואות קרן ואפילו נכיון צ'קים. ככל שהיריעה רחבה יותר, כך תדעו שיש לבנק מספר רב יותר של אמצעים לעזור לכם.

   עסק קטן (Shoval_3)
   חשוב שתבדקו איזה בנק מתאים לכם ובמיוחד לעסק שלכם

   יש עוד קריטריונים רבים (למשל, ייעוץ השקעות וליווי של הבנק את בית העסק, תחומים נרחבים בעלי משמעות), אבל בשורה התחתונה אתם צריכים לבדוק את כל האופציות ולהחליט מה טוב עבורכם ובמיוחד עבור העסק שלכם. זכרו שאתם, כעסק מבוסס, חשובים לבנק לא פחות משהוא חשוב לכם.

   לפרטים נוספים לחצו כאן

   עוד כתבות ב-טוב לדעת