פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שתלים ביום אחד: את הפה משקמים אצל ד"ר יוסי פיש

   השתלות שיניים ביום אחד ללא הפסד עבודה, מקצועיות חסרת פשרות וניסיון של שנים. ביקור בתל אביב במרפאתו של ד"ר יוסי פיש, מהרופאים המובילים בארץ לרפואת שיניים וטיפולים כירורגיים מורכבים, יוציא אתכם עם חיוך, לא רק בגלל התוצאה, אלא גם בזכות הדרך הייחודית

   ביקור אצל רופא השיניים עשוי להיות מלווה במתח רב, על אחת כמה כשמדובר בטיפול מסובך כמו השתלות ושיקום הפה. ההמתנה בחדר מלא באנשים והידיעה שבקרוב תשבו על הכיסא בתנוחה אלכסונית אינן מוסיפות לביטחון. אתם צריכים להפקיד את הפה שלכם בידי הרופא המוסמך והמנוסה ביותר, כזה שניחן גם ביכולת תקשורתית גבוהה שנועדה להקל עליכם מבחינה נפשית. עם הרופאים הנדירים הללו נמנה ד"ר יוסי פיש.

   ד"ר פיש, בוגר אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, נחשב למעלה מ-20 שנה לאחר מעמודי התווך של המשתילים בישראל. הוא היה המשתיל הבכיר מבין 300 הרופאים ברשת שורש, מרפאות אריאל ורשת תדהר.

   במרפאת השיניים שלו בתל אביב תמצאו את כל סוגי הטיפולים, מהשתלות שיניים ושיקום פה, טיפולים בהרדמה, אורתודנטיה וטיפולים אסתטיים, וכמובן גם השתלות שנעשות ביום אחד עם חזרה מידית לשגרה וללא הפסד ימי עבודה.


   במרפאה של ד"ר פיש, הממוקמת ברחוב השופטים 41 בתל אביב, תמצאו את הציוד החדיש ביותר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. כל הטיפולים מתבצעים רק לאחר ייעוץ מלא והתאמה מלאה של טיפול לפציינט. בתחום השתלות השיניים, למשל, יש מספר אפשרויות, שתלויות במספר גורמים כמו המטופל עצמו, מספר השיניים שיש להחליף, סוג הטיפול וכו'. השיטה הנפוצה היא השיטה הרב שלבית, שכוללת המתנה ממושכת של כ-6 חודשים בין שלב התקנת השתלים להרכבתם. בזמן זה עצם הלסת צומחת ומכסה את השתל בצורה טובה, וזו הסיבה ששיטה זו נחשבת לבטוחה מאוד. יש אפשרות גם לבצע את ההשתלה בשיטה החד-יומית, שמספקת את כל שלבי התהליך ביום אחד. שיטה זו מתאימה למטופלים בעלי לסתות חזקות, והמטופל משתחרר לביתו עם שיניים חדשות וכמעט ללא תופעות לוואי.

   את כל אלה ועוד עושה ד"ר פיש במיומנות ובעדינות הנדרשת. עם סיום לימודי רפואת השיניים הוא פתח מרפאה פרטית איכותית, וכאן אנו מגיעים לנקודת הנוחות של המטופל. ד"ר פיש דוגל בגישה ההוליסטית, ומתייחס לא רק לבעיה הדנטלית של המטופל, אלא לכלל מצבו הבריאותי והנפשי. גישה זו מאפשרת לפציינט להיות שותף מלא לתהליך ולקבל את הטיפול האופטימלי והאישי ביותר עבורו.

   *הכתובת ומספר הטלפון בסרטון שונו. לפנייה יש להשאיר פרטים בטופס שלמטה

   אז מה כוללת, בין היתר, הגישה של ד"ר פיש? ראשית, הוא מקבל כל מתרפא בעצמו לבדיקה ומחליט מול המטופל מי יבצע את הפעולות הנדרשות. הוא גם מבצע בעצמו את הפעולות הכירורגיות והטיפולים המסובכים ביותר. במקרים של טיפולים בהרדמה, ד"ר פיש אוחז את המטופל יד ביד עם מרדים מוסמך ובעל ניסיון של שנים, עד לסיום הטיפול וההתאוששות. האווירה במרפאה נעימה - אין תחושת דחיסות בחדר ההמתנה, מועדי ההמתנה קצרים והשאיפה היא שהמטופל יחכה מעט ככל האפשר. לראיה, במרפאה יש מטופלים שהם דור שלישי של אותה משפחה. ד"ר פיש גם התנדב למספר רב של פעילויות הקשורות ברפואת שיניים, בהן הדרכה באוניברסיטה, פעילות עם המחלקה לזיהוי פלילי של המשטרה ותרומה לילדים הנזקקים של איל"ן.

   השילוב בין מקצועיות לאנושיות הוא שהופך את ד"ר פיש לאחד הרופאים הטובים והמיוחדים בתחומם. את הפה שלכם חשוב להפקיד אך ורק בידי הרופא שייתן לכם את הטיפול הטוב ביותר, וד"ר פיש הוא הרופא הזה.

   זקוקים לטיפול שיניים? מלאו את פרטיכם ובקרו במרפאה של ד"ר פיש ברחוב השופטים 41 בתל אביב.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת