פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לא רק חושבים חיובי, גם עושים חיובי: טיפול האנרגיות של אוריאל גרון יכול לשנות את חייכם

   כשאמרו לו שנולד לרפא אנשים הוא התעלם, עד שגילה את הכוח שיש בידיו והעניק לאחרים חיים חדשים. כבר כמעט 16 שנים מבצע ההילר האנרגטי אוריאל גרון טיפולים למחלות שהרפואה הקונבנציונלית לא מצאה להם פיתרון. המלצות? לא תצטרכו לחפש יותר מדי, יש בשפע

   אלי שניידר הוא פרופסור למערכות מידע. לפני מספר שנים, בעקבות בעיה חוזרת שלא מצא לה פיתרון דרך קופת חולים, החליט פרופסור שניידר לפנות לכיוון אחר ויצר קשר עם אוריאל גרון. "אהבתי את הדרך שבה הוא ניסה לאתר את הבעיה", מעיד שניידר, "לבסוף הוא מצא אותה ומה שלא הצליחו לעשות בקופת חולים הוא הצליח". שניידר מספר שמאז כל משפחתו מטופלת אצל גרון, כולל אביו בן ה-96. "היום, מטבע הדברים, קצת יותר קשה לאבא להגיע, אבל אנחנו הולכים מדי פעם לצורך תחזוקה. הטיפולים של אוריאל עושים לנו ולו רק טוב".

   פרופ' שניידר הוא רק אחד מני רבים שמעידים על איכויותיו של גרון. עדותו, כמו גם עדויות נוספות, נמסרה לנו ישירות, באופן אישי, והיא מצטרפת לעוד המלצות רבות על גרון באתר וברחבי הרשת.

   אז מיהו ההילר האנרגטי שכבר למעלה מ-15 שנים מסייע לריפוי אנשים?

   כששניים אומרים שאתה מרפא, כנראה שיש לך את זה

   "נולדתי כאוריאל, קראו לי אורי וחזרתי לשמי המקורי", מספר גרון. "אני קרוא בשם הרשום בתעודת הזהות שלי, מאחר שגם המתנה שקיבלתי היא מקורית - את היכולת לרפא אנשים ולהקל עליהם באמצעות מגע ידיי".

   גרון היה בעברו איש מכירות ולא ייחס חשיבות גדולה מדי לכוח הטמון בידיו. "הייתי אצל קבליסט שחבר ביקש ממני שאגש אליו", הוא מספר, "המשפט הראשון שאותו אדם אמר לי הוא שהייעוד שלי הוא לרפא אנשים". עשיתי 'כן' עם הראש והמשכתי הלאה. לאחר מכן שמעתי את זה שוב מבעלת מקצוע, שהגעתי לעולם כדי לרפא אנשים".

   כאן הבין גרון שמדובר במתנה משמיים. הוא החליט לבדוק כיצד זה עובד - והשאר היסטוריה.

   מכאב ראש ועד מחלות כרוניות

   הטיפולים של גרון תקפים לכל בעיה, מכאב ראש מקומי, דרך מיגרנות ועד בעיות קשות ומורכבות יותר, אפילו מחלות כמו סוכרת וסרטן. יעל, שחלתה בשחמת הכבד, מספרת לנו: "כבר אחרי שני טיפולים הרגשתי שיפור משמעותי. הוא יודע לגעת בבעיה ולטפל בה בעדינות, ואהבתי את הגישה שלו. המצב שלי היה שונה לגמרי לפני שהגעתי אליו והיום אני מרגישה הרבה, הרבה יותר טוב".

   "הכוחות שיש בי מאפשרים לי לטפל בספקטרום רחב של מצבים", אומר גרון, "גם כאלה שהרפואה הקונבנציונלית לא מצאה להם פיתרון, כמו מיגרנות, מחלות כרוניות, בעיות גינקולוגיות, מתח, דיכאון ועוד. הדרך שלי פחות מוכרת, אבל מביאה לתוצאות מדהימות. אני עושה מה שאני יודע הכי טוב: מרפא באמצעות אנרגיות".

   אוריאל גרון מטפל באנרגיות (ShutterStock)
   טיפול באנרגיות עוזר לכל סוגי הבעיות, ממיגרנות ועד סרטן

   מה מצפה לכם במהלך הטיפול?

   גרון עצמו היה, לצערו ולשמחתו, אחד המטופלים. הוא עבר תאונת דרכים קשה ונפצע אנושות. הרופאים לא נתנו לו יותר מדי זמן לחיות. "הבנתי שיש בי אנרגיות אחרות. אני לא יכול להסביר בדיוק איך זה עובד, אבל כשאני שם את הידיים על האזור הבעייתי, משהו קורה. אני מצליח להעביר לגוף המטופל אנרגיות בעוצמה גבוהה, וכבר אחרי טיפול אחד הוא בדרך כלל מרגיש הרבה יותר טוב". את האנרגיות הללו העביר גם לעצמו בעודו שרוע על מיטתו, וכעבור שנה החלים "כמו כלום" כנגד כל הסיכויים.

   הטיפול של גרון טבעי וללא כאבים. לאורך התהליך הוא מעביר אנרגיות ממנו אל המטופל, וכך נוצר איזון בין הגוף לנפש. "מדובר בתהליך ריפוי טבעי לחלוטין, שבו לא מעורבות תרופות או פעילות פולשנית, רק מגע ידיים עדין שממלא בתחושות חום", הוא מסביר ומדגיש: "אני לא מרפא לבד, אני רק עוזר לגוף לרפא את עצמו".

   יעיל לכל גיל

   תחום ההילינג מעלה ספקות אצל אנשים רבים, לעתים בצדק. הרי לא תמיד ניתן לדעת מי באמת יכול לעזור ומי לא. הניסיון של גרון מדבר בעד עצמו, אבל גם להמלצות, למוניטין ולקונצנזוס באשר ליכולותיו יש חשיבות. בנוסף לכך, גרון זכה להצלחה רבה בקרב המטופלים. ""סבלתי מגוש שומן קטן שהיה קיים במעבר בין שתי אונות הכבד ובצילום אולטרה-סאונד", מספרת י.ב., פסיכולוגית מחקרית, "אחרי שלושה טיפולים נעלם הממצא והשתפרה ההרגשה ביתר חלקי הגוף".

   מקובל לחשוב שרק אנשים מבוגרים או חולים נזקקים לטיפולים על ידי אנרגיות, אבל גרון מסביר שהטיפולים הללו נכונים לכל גיל. "הגיע אלי אדם שהיה בעצמו לקוח שלי וטען כי הילד שלו אינו גדל. בחנתי את המצב וגיליתי בעיה בכף היד. בעקבות הטיפול הילד החל לצמוח".

   אוריאל גרון מטפל במספר מוקדים ברחבי הארץ, בנוסף לביקורי בית שהוא עורך בתל אביב, חיפה, אשדוד ופרדסיה.

   כל המקרים שתוארו בכתבה זו הם טיפה בים של כמעט 16 שנות ריפוי. אם גם אתם סובלים מבעיה המעיקה עליכם הרבה זמן, מלאו פרטיכם בטופס שלמטה ועשו את הצעד הראשון לקראת יציאה לדרך חדשה.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת