פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אבד לכם מידע חשוב? עם המעבדה הזאת תוכלו להציל אותו

   תקלה בדיסק הקשיח במחשב או היעלמות תמונות ומסמכים מהטלפון יכולות להלחיץ, אבל במעבדת "U-DATA" יוכלו ברוב המקרים להציל לכם את המידע גם כשנראה שהלך לאיבוד. לנסות לבד או במעבדה לא מוסמכת? עדיף לתת למומחים של "U-DATA" למצוא את הפיתרון

   את התסריט הזה אתם מעלים בראשכם, ייתכן שאפילו כבר חוויתם אותו בעצמכם בעבר. אתם מנסים להפעיל את המחשב והוא לא מגיב. יכול להיות שזו בעיה קטנה, אתם אומרים לעצמכם ומנסים לשמור על אופטימיות, כנראה שזה כפתור הפעלה או מאוורר במחשב, או שפשוט צריך ללכת לגיבוי בטלפון ולשחזר. סליחה, בואו נלך אפילו יותר רחוק: המכשיר הנייד שלכם נפל למים ו/או נשבר. במעבדת הסלולר אמרו לכם שהכול אבוד, או שהדיסק הקשיח במחשב הלך ואתו כל המידע. אתם יודעים שיש בעיה, והיא לא קלה לפיתרון.

   אם פעם היינו מסתובבים עם פנקסים ושומרים תמונות באלבום עטוף ניילון דקיק, היום כל המידע שלנו נמצא במכשירים. ממחשב ועד דיסק און קי, מסמארטפון ועד טאבלט, אפשר להגיד שהחיים שלנו מאוחסנים בתוך קופסה אלקטרונית. זה טוב, יעיל ונוח, אבל גם מאוד מסוכן, כי לא משנה כמה גיבויים נעשה ועל איזה ענן נעלה, מחיקת נתונים מהמכשיר תשבש את סדר היום שלנו במקרה הטוב, ותזיק למהלך חיינו במקרה הגרוע בהרבה. בדיוק כדי לפתור את התקלה הגדולה הזאת נוסדה מעבדת "U-DATA", שמתמחה בהצלת נתונים מכל מכשיר דיגיטלי.

   U-DATA שחזור מידע (מערכת וואלה! NEWS)
   גם כשהכול נראה אבוד והמכשיר יצא משימוש, יש אפשרות לתקן (צילום: U-DATA)

   מה מוגדר כ"מידע", בעצם? כל דבר, החל מתמונה או הודעת וואטסאפ שנמחקה, ועד מאגר נתונים אדיר שנשמר בשרתים. למידע, קטן כגדול, יש משמעויות אדירות, בין היתר מבחינה רפואית, פלילית, עסקית ומשפטית. אין לזלזל בשום פיסה שהלכה לאיבוד. בסקר שנערך לפני מספר שנים, נשאלו המסוקרים מהו הדבר הראשון שירוצו להציל במקרה שביתם נשרף. רובם השיבו "אלבומי התמונות". המסר ברור: אנשים דואגים יותר מכל לנצור את הזיכרון, וירטואלי או מוחשי. היום הכול, מתמונות דרך מסמכים ועד אנשי קשר, נשמר על מכשיר הטלפון, במחשב או באמצעים דיגיטליים אחרים כמו דיסק און קי ואפילו דיסק קשיח חיצוני.

   נזק כתוצאה משבר, מתקלת חומרה או מהירטבות מצטייר אצל רובנו כסוף פסוק אלא שגם כשנדמה שהכול אבוד, מסתבר שברוב המקרים יש פיתרון לבעיה. דיסק און קי, למשל, ניתן לשחזר גם אם נשבר וכרטיס הזיכרון שלו מזוהה במחשב. כל שצריך הוא לתאם הגעה עם טכנאי "U-DATA" ולהגיע למעבדה כדי לשחזר את הנתונים.

   "במשך יותר מחצי שנה אני עובר מטכנאי לטכנאי בניסיון לשחזר מידע מהמכשיר הסלולרי שלי ללא הצלחה", מספר גלעד, אחד הלקוחות של "U-DATA", "עד שמצאתי את המקום הזה. הטכנאי שלהם לא הסכים לוותר עד שהצליח להציל את המידע שלי. מסירות ומקצועיות כזאת לא תמצאו בשום מקום אחר". אסי נכנס ללחץ כשהדיסק הקשיח שלו הפסיק לפעול: "היו שם חומרים של לקוחות שלא היה להם גיבוי בשום מקום אחר... אחרי הצעת מחיר שערורייתית ויחס קר מחברה גדולה, הגעתי ל'U-DATA'. החלקים שאותרו כתקולים הוזמנו מחו"ל, והחומרים ניצלו. השירות היה מהיר ואישי".

   U-DATA שחזור מידע (מערכת וואלה! NEWS)
   הלך הדיסק און קי? ממש לא בעיה

   על פי הנתונים והניסיון של "U-DATA", הסיכוי להחיות את הנתונים מחדש גבוה. בדיסק קשיח, למשל, קיימים שלושה סוגי נזקים: נזק לוגי - אי יכולת לקרוא את הנתונים, נזק פיזי ונזק למעגל האלקטרוני, שמונע ממנו לקבל חשמל. בכל שלושת הפגמים הללו יכולים טכנאי המעבדה לטפל, ועל פי הניסיון שלהם הם מגיעים ל-97 אחוזי הצלחה. הבדיקה הראשונית לכל סוגי התקלות נערכת בחינם וללא התחייבות, כך שבכל אספקט שהוא, אין לכם מה להפסיד.

   אבד לכם מידע? צרו קשר עם "U-DATA" וקבלו אותו בחזרה
   אפשר גם בפייסבוק
   עמוד האינסטגרם של U-DATA

   U-DATA שחזור מידע (מערכת וואלה! NEWS)

   עוד כתבות ב-טוב לדעת