פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סובלים מבעיה רפואית? ייתכן שמגיעים לכם כספים על זכויות רפואיות? אל תצאו למאבק הזה לבד

   דרישת פיצוי כספי עקב נכות, אובדן כושר עבודה או בעיות הפוגעות ביכולת ההשתכרות מלווה בביורוקרטיות סבוכות ובוועדות רפואיות. בעזרת "זכותי - המומחים לזכויות רפואיות" תוכלו לעבור את התהליך עם צוות מקצועי ואכפתי, שיסייע בקבלת הכספים המגיעים לכם

   החמרה במחלת הסוכרת אינה תופעה נדירה, במיוחד אצל אנשים מבוגרים. כחצי מיליון חולים חשופים לסיבוכים רפואיים משמעותיים כגון פגיעה בכלי דם, פגיעה בגפיים, פגיעה בראייה, בכליות ופגיעות נוספות וכן מעלה את הסיכון למחלות לב. אחד הסיבוכים הידועים הינו פגיעה בכלי דם, אשר עלולים להוביל את החולה לעבור קטיעת גפיים. זה גם היה המקרה של דני (השם בדוי, המקרה אמיתי), שעבר קטיעה בשתי רגליו. מעבר לניתוח ולהליך ההחלמה הארוך והמסובך, נאלצה משפחתו של דני להתמודד עם הניירת והטפסים של הביטוח הלאומי. יחד עם ההתעסקות הרפואית, זה כבר היה עבורם יותר מדי. הם הבינו שצריך לקבל עזרה.

   במכתב תודה ששלחה משפחתו של דני ל"זכותי" היא כתבה: "בעקבות פרסומים בתקשורת פנינו לצוות 'זכותי' בסניף חיפה. כבר מהרגע הראשון הרגשנו שהגענו למקום הנכון. הטיפול הועבר לידיים מסורות ובטוחות, נלחמו עבורנו ודאגו שהתהליך המפרך והמתיש יהיה קל ככל שניתן. הודות לעזרה המצוינת שקיבלנו, אושרה קצבת נכות כללית מקסימלית, כולל סכום רטרואקטיבי שקיבלנו בעבור חצי השנה שחלפה מאז אשפוזו". המשפחה ציינה כי "בעידן כה ציני ומנוכר, כשלפעמים האזרח הקטן נותר בודד במערכה, מלאכתה של 'זכותי' בולטת ממרחקים, הודות למקצועיות, לנאמנות ולסיוע האדיר".

   קמפיין זכותי (ShutterStock)
   סוכרת, למשל, היא מחלה נפוצה, אבל מסיבות שונות ייתכן שמגיע לכם פיצוי מהמדינה ואפילו לא ידעתם את זה

   "זכותי" היא חברה המתמחה בסיוע בגיבוש ובניית תיק רפואי מלא וראוי מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ומשרד הבריאות. עם עבר עשיר בטיפול בלקוחות ושילוב בין ידע במגוון של תחומים - ניסיון חשבונאי, מיסוי ושיתוף פעולה עם רופאים בעלי ידע נרחב ברפואה - הצוות של "זכותי" מטפל במקרים הסבוכים ביותר, על מנת שהלקוח יקבל את מלוא זכויותיו הכספיות במינימום זמן. עם עשרות אלפי הלקוחות שפניותיהם טופלו נמנים גם חברי הסתדרות המורים, ארגון המורים, קרנות השוטרים וגופים נוספים אחרים.

   המונח "זכויות רפואיות" נשמע פשוט על פניו, אך הוא טומן בחובו שלל מקרים וליקויים רפואיים שעלולים להוביל לאובדן כושר עבודה, בעיות נפשיות או פיזיות הפוגעות בכושר ההשתכרות ועוד. הגופים האחראים על מתן הפיצויים פועלים במערכת בירוקרטית סבוכה ומתישה והם נוטים לעתים להקשות על הפונים אליהם, מחשש לניצול המערכת על ידי ביצוע מעשי הונאה.

   בשל כך, התהליך עלול להיות ארוך, סבוך ומלווה בסחבת ביורוקרטית ובוועדות רפואיות. "זכותי" נכנסת לתמונה בשל יכולותיה להתנהל מול המוסדות הללו ולהמציא את כל המסמכים והתיעוד הרפואי הרלוונטי על מנת שהלקוח יקבל את הכספים המגיעים לו. בין השירותים שמספקת החברה: ניתוח התיק הרפואי וגיבושו, מתן הנחיות לביצוע בדיקות רפואיות דרושות, הכנת האישורים הדרושים ובניית התיק הרפואי, מילוי הטפסים המתאימים, סיוע בהגשת התביעות, ביצוע בירורים שוטף וניהול קשר עקבי ורצוף עם הלקוח, הכנה לוועדה רפואית וניתוח תוצאות הוועדה וגם טיפול בפטור ממס.

   באכפתיות, בעזרה ובנתינה

   כפי שניתן להסיק משלל מכתבי התודה שנשלחים על ידי לקוחות החברה בסיום קבלת הסיוע, הטיפול ב"זכותי" אינו מסתכם בשיטת "שגר ושכח", אלא מלווה באכפתיות הנדרשת למצבם הפיזי והרגשי העדין של הלקוחות.

   אלון אהרונוב הוא מנכ"ל "זכותי", המנהל את החברה מאז הקמתה ב-2005. עשור לפני כן, כשהיה בן 24, הוא הוסמך כיועץ מס ומאז צבר ניסיון רב בתחום המיסוי, הזכויות הסוציאליות וזכויות הפרט. "אני אוהב את העזרה והנתינה בתחילת התהליך", הוא מספר, "וההתרגשות מההצלחה בסופו. אני קם בכל בוקר עם אנרגיות מחודשות, לאחד את כולם כדי לתת ללקוחותינו את המגיע להם מהמוסדות".

   סובלים מבעיה רפואית? ייתן שיש לכם זכויות רפואיות המזכות בכסף. אל תתמודדו לבד עם המוסדות. צרו עכשיו קשר עם "זכותי"

   עוד כתבות ב-טוב לדעת