פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   העלמת נימים בפנים וברגליים: בקלות, במהירות ובמכשור המתקדם ביותר

   התפוצצות של נימים בפנים או ברגליים היא תופעה נפוצה מאוד באוכלוסייה. באמצעות הדור החדש של מכשירי הלייזר, ניתן להעלימם בקלות, ללא כאב ולחזור מהר לשגרה, וכל זאת במחירים נגישים

   בין שלל הפגמים החיצוניים והאסתטיים שעלולים להופיע בגופנו קיימת גם תופעת הנימים הבולטים. נימים הם הסתעפות של כלי הדם בגופנו, ובשל היותם עדינים ביותר הם עלולים להתרחב או להתפוצץ. מדובר בתופעה מאוד נפוצה, שניכרת על אוכלוסיות נרחבות של גברים ונשים בפנים וברגליים. לעתים קרובות מדובר בבעיה אסתטית בלבד, אבל בשל קרבתם לעור, נימים עשויים גם לבשר על בעיות בריאותיות.

   אם הבעיה אסתטית בלבד, היום יש דרך לטפל בה בקלות וללא כאב ברשת מרפאות Sun Clinic, שברשותה הדור החדש של מכשירי הלייזר להעלמת נימים באזור הפנים והרגליים. מכשירים אלה מאפשרים העלמת נימים בצורה מהירה ופשוטה, ללא הפרעה לשגרת החיים. ללייזרים החדשים אורך גל מותאם במיוחד לביצוע הטיפול, אשר מונע כוויות ומאפשר לקרן הלייזר להגיע ישירות לעומק בו מצויים הנימים ולכווץ אותם ברגע. הדבר מתבצע ללא מגע עם העור וקרן הלייזר, אשר כוונה במיוחד בשביל להגיע לשכבה של הנימים פוגעת בהם ומעלימה אותם.

   העלמת נימים סאן קליניק (ShutterStock)
   לא חייבים להשלים עם נימים בולטים

   איך מתבצע תהליך העלמת הנימים? באמצעות מערכת מחשוב חדשנית מחשבים את עומק ואורך הקרן הנדרשת בשביל המטופל או המטופלת. הקרן חודרת בדיוק לשכבה הנכונה ופוגעת בנימים שצריך להעלים. יכולת החישוב המתקדמת של המערכת חוסכת סבל מהמטופלים וגם מייעלת את התהליך ומאפשרת לרופא לפעול בזריזות וביעילות.

   קיימים שני טיפולים להעלמת נימים: העלמת נימים ונקודות אדומות בפנים והעלמת ורידי עכביש. שני הטיפולים מתבצעים כיום בעזרת המערכות המתקדמות של Sun Clinic ובעזרת מכשור חדיש ומותאם לתהליך.

   זה לא יקר מדי? לא. אמנם מדובר במכשור רב ומתקדם, אך הטיפולים המוצעים הם במחירים נגישים וניתן לקבוע תור ללא צורך בהמתנה רבה מראש. ברגע שמדובר בטיפול קבוע בקליניקה, ב-Sun Clinic מקפידים לאפשר נגישות גדולה ביותר לקהל הרחב ולהתאים את זמני הטיפולים בהתאם לצרכים של כל מטופל ומטופלת.

   Sun Clinic היא רשת מרפאות ארצית המחויבת לטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשם פיתרון בעיות רפואיות מורכבות. הקליניקה נוסדה לפני למעלה מ-25 שנה, על מנת להביא לציבור בישראל את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחומי הרפואה, האסתטיקה ואיכות החיים. היא חרתה על דגלה סטנדרטים לשירות ללא פשרות ואיכות טיפולים מדרגה ראשונה. בכל שנה עשרות אלפי אנשים עוברים ייעוץ וטיפולים שמשפרים את איכות חייהם ועוזרים להם להתמודד עם בעיות רפואיות שונות. בקליניקה מועסקים עשרות רופאים בעלי הכרה מדעית ומקצועית בינלאומית. בכל שנה הם עוברים הכשרות רלוונטיות למכשור החדש שנמצא בשימוש ברשת המרפאות, ואחראים לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת