פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המסת שומן בקור: לחטב את הגוף מהר וללא כאבים

   לא הניתוח המורכב והכואב של שאיבת שומן, לא הרעב שתוקף במהלך דיאטה – המסת שומנים בקור בשיטת Cryo-Slim תפחית משמעותית את אחוזי השומן בגוף, וכל זאת במהלך טיפול קצר נטול כאב. את התוצאות תוכלו לראות תוך זמן קצר וזה רק ילך וישתפר

   נהוג לדבר על עלייה במשקל ושומני גוף לקראת הקיץ, אבל הגזרה מטרידה אותנו בכל ימות השנה, גם אם שכבות הבגדים בסתיו ובחורף מסתירות את העודפים. קפלי הגוף לא הולכים לשום מקום, ולא משנה כמה מעילים נלבש. הטכנולוגיה מביאה עמה בשורות נפלאות למעוניינים והמעוניינות לחטב את הגוף בעזרת המסת שומן ללא ניתוח באמצעות קור.

   השומן מתרכז באזורים כמו הבטן, הירכיים והמותניים ולעתים גם בסנטר. מהשומן הזה ניתן להיפטר באמצעות קור בשיטת קריוליפוליזיס – Cryo-Slim, אותה מבצעת רשת המרפאות Sun Clinic.

   המסת שומן סאן קליניק (ShutterStock)
   יותר מהיר מדיאטה, לא כואב בכלל - והתצאות מעולות

   אם בעבר נאלצו כאלה שביקשו להיפטר משומני הגוף לעשות ניתוח שאיבת שומן, הליך כואב שדורש החלמה ארוכה, שיטת ה-Cryo-Slim התבררה כיעילה. דרך קירור מהיר של רקמות השומן, מתפרקים באופן טבעי התאים כשהגוף הוא האחראי לפירוק זה. לאחר הקירור יוצאים התאים מהגוף בהדרגה. לשיטה זו מספר יתרונות: אין פגיעה בתאי הדם והכבד, ההליך מהיר ואין היווצרות של תאי שומן חדשים (בניגוד לדיאטה, שאחריה יכולים התאים לחזור).

   ההליך מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד ואורך כחצי שעה, שלאחריה שבים המטופלים לביתם כדי להמשיך בשגרת חייהם. מדובר בטיפול לא כואב, ואת התוצאות אפשר לראות מהר, אם כי התוצאות המרביות מגיעות מספר שבועות לאחר מכן. במהלך השבועות הללו נעלמים בהדרגה האזורים שהוקפאו והגוף מתחטב והופך למוצק יותר.

   לא רק שלא מדובר בהליך כירורגי כואב עם משך החלמה מתיש, העובדה שהשינוי מורגש מידית מעניקה הקלה ורעננות. בעוד אנו ממשיכים לשמוע על דיאטות ארוכות טווח ועל אימוני כושר אינטנסיביים, בתהליך זה מדלגים על השלבים הקשים ויוצאים לדרך חדשה במהירות, ביעילות והכי חשוב – ללא כאב או רעב.

   על אף פשטותו, לכאורה, של הטיפול ותוצאותיו המהירות, חייבים לעשותו רק במרפאה מקצועית. Sun Clinic היא רשת מרפאות ארצית המחויבת לטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשם פיתרון בעיות רפואיות מורכבות. הקליניקה נוסדה לפני למעלה מ-25 שנה, על מנת להביא לציבור בישראל את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחומי הרפואה, האסתטיקה ואיכות החיים. היא חרתה על דגלה סטנדרטים לשירות ללא פשרות ואיכות טיפולים מדרגה ראשונה. בכל שנה עשרות אלפי אנשים עוברים ייעוץ וטיפולים שמשפרים את איכות חייהם ועוזרים להם להתמודד עם בעיות רפואיות שונות. בקליניקה מועסקים עשרות רופאים בעלי הכרה מדעית ומקצועית בינלאומית. בכל שנה הם עוברים הכשרות רלוונטיות למכשור החדש שנמצא בשימוש ברשת המרפאות, ואחראים לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת