פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סובלים מטחורים ומפיסורה? הגיע הזמן להיפטר מהם ללא כאבים וללא מבוכה

   אם בעבר הטיפול בטחורים או בפיסורה היה פולשני, מביך וכואב, בשיטה החדשנית של Sun Clinic אפשר להיפטר מהתופעה בקלות וללא ניתוח ולחזור מהר לשגרה. זה הזמן להיפרד לא רק מהכאב, גם מהבושה

   טחורים ופיסורה הם מטרד לא סימפטי, מסוג התופעות שלא רק מזיקות לבריאות אלא גם מביך לספר עליהן. הרבה פעמים המושג משמש לבדיחות פנימיות בין החבר'ה ("ביקשתי מהבוס העלאה במשכורת, קיבלתי טחורים"), אבל המציאות מצחיקה הרבה פחות.

   טיפול טחורים (ShutterStock)
   בעבר הטיפול לא היה פשוט כל כך, היום זה כבר הרבה יותר קל

   מהם טחורים? מדובר במבנים אנטומיים המכילים רקמת חיבור וכלי דם באזור פי הטבעת. בניגוד למקובל לחשוב, הטחורים הם חלק תקין מפי הטבעת, הם לא המחלה עצמה. כשהם מודלקים ומתנפחים מתחילה הבעיה. יש שני סוגים של טחורים - חיצוניים (בליטה בפי הטבעת) או פנימיים, בחלק התחתון של הרקטום. הכאב אינו נגרם לרוב מהטחורים אלא כתוצאה מסדק בפי הטבעת (פיסורה) או קריש דם שגורם לטחור להתנפח. כמו אחרות, גם מחלת הטחורים נפוצה יותר ככל שמתבגרים, ועל פי הסטטיסטיקות העדכניות במדינת ישראל, כמחצית מהאוכלוסייה בגיל 55 ומעלה סובלת מהתופעה.

   אבחון הטחורים קל ונעשה בדרך כלל על ידי מישוש או התבוננות, אבל בעבר הטיפול לא היה פשוט כל כך. על פי רוב הומלצו טיפולים מקומיים להקלה, ובמקרים קיצוניים נעשו ניתוחים. ב-Sun Clinic, רשת מרפאות לרפואת איכות חיים, מבינים את כל ההיבטים, הרפואיים והחברתיים, הקשורים בטחורים, ובאמצעות מספר בודד של פגישות עוזרים לסובלים מהבעיה להיפטר מהמועקה. השיטה כוללת לא רק טיפול מקצועי ויעיל, אלא גם כזה שאינו דורש ליווי של אדם נוסף או התערבות של גורמים חיצוניים.

   איך זה עובד? לטיפול מספר פגישות בודדות. במהלך כל פגישה מתבצעת "הדבקה" של כלי הדם החולים באמצעות מיקרו-זריקות עם חומר סקלרוטי. כתוצאה מכך, הדם מופנה לכלי דם אחרים (עוקפים) אשר אינם גורמים כל כאב. זוהי השיטה הבטוחה ונטולת הכאבים מתוך כל השיטות הקיימות. יתרון נוסף שלה - היא אינה מחייבת הפסד ימי עבודה ולא משבשת את שגרת היום-יום. תוכלו לנהוג או להגיע באוטובוס, ובכך לאתם יכולים להגיע באוטובוס או ברכבכם הפרטי וללא ליווי, ובכך למזער ככל האפשר את חוסר הנוחות.

   מהי פיסורה? פיסורה היא בעצם סדק בפי הטבעת שמלווה בתחושת כאב בשל התכווצות השריר הפנימי שאינו בשליטתנו. החומר שיכול בקלות לשחרר את הכיווץ הוא רעלן הבוטוקס (או דיספורט), המוכר היטב מטיפולי הפנים. פעולת הבוטוקס באזור זה זהה לטיפול המוכר בפנים, שם היא משחררת את השריר כדי להעלים את הקמטים במצח. בזכות שחרור ההתכווצות האזור נרפא באופן טבעי והסדק מתאחה ונעלם.

   Sun Clinic היא רשת מרפאות ארצית המחויבת לטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשם פיתרון בעיות רפואיות מורכבות. הקליניקה נוסדה לפני למעלה מ-25 שנה, על מנת להביא לציבור בישראל את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחומי הרפואה, האסתטיקה ואיכות החיים. היא חרתה על דגלה סטנדרטים לשירות ללא פשרות ואיכות טיפולים מדרגה ראשונה. בכל שנה עשרות אלפי אנשים עוברים ייעוץ וטיפולים שמשפרים את איכות חייהם ועוזרים להם להתמודד עם בעיות רפואיות שונות. בקליניקה מועסקים עשרות רופאים בעלי הכרה מדעית ומקצועית בינלאומית ואחראים לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת