פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הפיתרון מגיע מהדם שלך: טיפולי הצערת פנים בשיטת פלזמה ליפטינג

   טיפולי פלזמה ליפטינג מבוצעים באמצעים טבעיים בלבד, בשיטה חדשנית ובטוחה שבה טסיות דם הנלקחות מהגוף מוחדרות אליו בחזרה. התוצאה: הצערה אמיתית של עור הפנים עם אפקט ארוך טווח

   בשנים האחרונות מוצעות עשרות שיטות טיפול להצערת עור הפנים, אבל שיטת הטיפול פלזמה ליפטינג (PRP) אינה מסתפקת במילויי קמטים ובסיתות - היא באמת מביאה להצערת העור, וכל זאת באמצעים טבעיים בלבד (טסיות דם הנלקחות מהגוף). שימוש בפלזמה נחשב לשיטת ההייטק של טיפולי הפנים, מחליק את העור ונוטה להשפיע לפרק זמן ארוך יותר. בניגוד למרבית השיטות האחרות להצערת הפנים, טיפול מיקרו הזרקות של פלזמה מספק תוצאה ארוכת טווח של הצערת ורענון העור.

   בעוד הזרקות אחרות למילוי קמטים עובדות על אזורים ספציפיים ולטווח קצר, טיפולי הפלזמה המבוצעים ב-Sun Clinic מחליקים שטח רחב של הפנים ומעניקים מראה טבעי, צעיר ובריא לפרק זמן ארוך יותר. כל זאת ללא כאב או צורך בהתאוששות.

   טיפול פלזמה ליפטינג (ShutterStock)
   טיפול קצר שמצעיר באמת את העור

   במסגרת הטיפול בפלזמה משתמשים בחומרים שכבר נמצאים בדם שלך. הוא מבוסס על יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף ולא על ידי שימוש בחומרים כימיים. בגוף שלנו נמצאים טרומבוציטים - טסיות דם. הטרומבוציטים הם חלק מ"ניידת העזרה הראשונה" של הגוף. במקרה של פציעה, מצטברות הטסיות במקום שבו נקרע כלי הדם, סותמות את החור ומפרישות חומרים המעודדים את הריפוי. בטיפול הפלזמה כשהטסיות מוחדרות אל הגוף הן מתנהגות באותה צורה בדיוק - כאילו העור פצוע, וכתוצאה מכך הן מחדשות את התאים ומרפאות אותו.

   בטיפול נלקחת כמות קטנה של דם, בדומה לבדיקת דם רגילה. באמצעות הליך טכנולוגי מיוצרת מדגימת הדם פלזמה מועשרת בטרומבוציטים, ומוזרקת אל עור המטופלים, כך שמתחיל הליך הריפוי וההצערה. השינוי מהיר ואפקט הפעולה ארוך טווח, עם תוקף שלעתים עולה על שנה.

   טיפולי הפלזמה אפקטיביים מאוד להחלפת הליכים כירורגיים. הטיפול קצר, בסביבות 30 דקות בלבד ללא כאב או תופעות לוואי משמעותיות, והשינוי נרשם כעבור מספר שבועות ומשם רק הולך מצב העור ומשתפר. מאחר שמדובר בריפוי אמיתי של הגוף, אין "הסתפקות" במילוי קמטים או בהחלקה - העור באמת הופך לצעיר יותר. יש לציין כי טיפול זה מתאים גם לבעלי עור כהה, בניגוד לחלק מהטיפולים האסתטיים שגורמים לפיגמנטציה.

   רשת המרפאות Sun Clinic היא רשת האסתטיקה הראשונה בישראל שהחלה בטיפולי פלזמה ליפטינג, ולכן רופאיה כבר הספיקו לצבור את הניסיון ההכרחי, על מנת לבצע את הטיפולים על הצד הטוב ביותר. Sun Clinic היא רשת מרפאות ארצית המחויבת לטכנולוגיות המתקדמות לשם פיתרון בעיות רפואיות מורכבות. הקליניקה נוסדה לפני למעלה מ-25 שנה, על מנת להביא לציבור בישראל את הטיפולים המתקדמים בתחומי הרפואה, האסתטיקה ואיכות החיים. בכל שנה עשרות אלפי אנשים עוברים ייעוץ וטיפולים שמשפרים את איכות חייהם ועוזרים להם להתמודד עם בעיות רפואיות שונות. בקליניקה מועסקים עשרות רופאים בעלי הכרה מדעית ומקצועית בינלאומית. בכל שנה הם עוברים הכשרות רלוונטיות למכשור החדש שנמצא בשימוש ברשת המרפאות, ואחראים לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת