פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תמי4 מציגה: מטהר המים המתקדם בעולם

   שטראוס מים השקיעה במשך שנים מיליוני שקלים בפיתוח טכנולוגיה חדשה לטיהור מים, שהוכרה כמתקדמת ביותר בעולם. התוצאה: מטהר מים חדשני לכל ברי המים תמי4, המסלק את המזהמים, חיידקים, חול וכלור, ומשאיר את המינרלים הטובים שבמים

   בתקופה האחרונה פורסמו ידיעות רבות סביב הימצאות עופרת ב-2% ממי השתייה בבתים בישראל. ידיעות אלו אינן חדשות למומחים, אולם עוררו רעש בקרב הציבור ובצדק. מה שכן, וזאת רבים עדיין לא יודעים, עופרת היא ממש לא המזהם היחיד שיכול להימצא בברז שלכם. לצידה, עשויים להימצא במי השתייה בישראל מגוון מזהמים שמשפיעים לרעה על הבריאות ולבטח פוגעים בטעם המים.

   מטהר המים - MAZETM- הטיפול האופטימלי לכוס המים שלכם

   מטהר המים MAZETM הוא פטנט ייחודי ופורץ דרך בתחום טכנולוגיית טיהור המים, ומטרת הפיתוח היתה אחת: להבטיח את הטיפול האיכותי ביותר למים שאנחנו שותים. אם עד כה דיברנו על סינון מים - מסן אשר מטפל באסתטיקה של המים, במראה ובטעם, המייז שייך לקטגוריה חדשה של "טיהור מים" - הפחתה של מזהמים בעלי השפעה בריאותית.

   כעת, משהושק, הטיפול שיעביר MAZETM את מי הברז הנכנסים לברי המים תמי4 כולל טיהור וסינון מכל מה שלא צריך להיות במי שתייה, לרבות מתכות כבדות, מזהמים מיקרוביולוגים, כלור, חול ועוד. כמו כן, מעבר למניעת נוכחותם של רכיבים שליליים בכוס המים שלכם, ה- MAZETM שומר על הרכב מינרלים חיוביים ורצויים שצריכים להיות במים שלנו ובכך להועיל לגופנו.

   מפני אילו דברים יגן עליכם ה-MAZETM?

   מזהמים מיקרוביולוגים - מיקרואורגניזמים וחיידקים החיים במים.

   מתכות כבדות - עופרת וכספית אשר להן פגיעה ישירה בבריאות.

   מזהמים כימיים ממקור תעשייתי וחקלאי - שפכים ופסולת כימית כמו חומרי הדברה, אסבטס ועוד שמוצאים דרכם אל האדמה ומגיעים אל מקורות המים.

   מזהמים כימיים משימוש אישי - שאריות של תרופות, הורמונים וחומרי ניקוי המחלחלים אל מקורות המים.

   מזהמים שמקורם בצנרת הבית - חול, חלודה, כלור ואבנית.

   כל אלו ועוד עלולים להימצא במי השתייה שלנו בבית, וזאת על אף שבארצנו התברכנו במי שתייה טובים, המפוקחים על ידי משרד הבריאות. חשוב להבין כי רבים מהמזהמים הללו מתווספים אל המים שלנו "בדרך האחרונה", המקטע שבין הצנרת הביתית לברז. מקטע זה אינו באחריות הרשויות, ולחלק הזה של מערכת המים יש השפעה על איכות כוס המים האישית שלנו, ולכן הוא באחריותנו.

   עם זאת, במים יכולים להימצא גם גורמים שליליים אחרים, כמו עופרת. התקן שנקבע בישראל עומד על 10 מיקרוגרם עופרת לליטר וזהה לתקן האירופי, אך לטענת מומחים רבים עדיף כי גם כמות זו לא תימצא במים.

   למים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר

   עבור כך פותח ה-MAZETM, מטהר המים המתקדם בעולם: כדי להוריד לרמה אפסית את כל אותם גורמים לא רצויים ומזהמים שעשויים למצוא דרכם לכוס המים שלנו וכאמור, בכדי להבטיח כי בתהליך יישמרו במים המינרלים החשובים לבריאותנו. בזכות המטהר כוס המים שלכם תהיה מלאה במים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר.

   מטהר המים MAZETM עמד בהצלחה בכל הבדיקות הקפדניות של מכון התכנים, אושר לתקן 1505 ועבר בחינות בארה"ב מול תקני NSF (תקנים אמריקאים מחמירים למערכות שתייה ביתיות), ואנחנו שמחים לבשר כי כל לקוחות בעלי ברי המים תמי4 יוכלו ליהנות ממנו.

   נשמע כמו חלום? השאירו פרטיכם כאן והתחילו ליהנות גם אתם מ-MAZETM' מטהר המים המתקדם בעולם של תמי4

   עוד כתבות ב-טוב לדעת