להסיר כל מכשול: הסרת שיער בלייזר - מינימום סיכון ומקסימום יעילות

רוצים להיפטר משיער הגוף המיותר? נאטורפיל מציעה לכם את הדרך המושלמת: הסרת שיער בלייזר בסביבת טיפול נעימה ובטוחה, עם צוות מיומן ומכשור מתקדם המובילים יחד להצלחה מהירה. בחרו בטוב ביותר וקבלו גם מבצע משתלם במיוחד

  • הסרת שיער בלייזר
בשיתוף "נאטורפיל", בשיתוף "נאטורפיל"

תחום הסרת השיער הפך פופולרי במיוחד בשני העשורים האחרונים. נשים וגברים רבים בוחרים להיפטר משיער הגוף המיותר, וכיום האופציות מגוונות יותר ומכאיבות פחות. אם בעבר נאלצנו להסתפק במריטה בשעווה, גילוח ושאר פתרונות מהירים שנותנים מענה זמני בלבד, כיום האפשרות הנפוצה והמומלצת מכולן היא הסרת שיער בלייזר.

מדוע? כי הטיפול הזה מספק פתרון לטווח ארוך, מתאים כמעט לכל סוגי העור, לא מצריך הכנות מיוחדות וגם לא זמן התאוששות. מחקרים אף הוכיחו כי מדובר בשיטה היעילה ביותר לטיפול בשיער הסורר.

כדאי להתעקש על קבלת טיפול אך ורק מצוות המוסמך לכך (צילום: יח"צ)

אז איך בעצם עובד הטיפול בלייזר? מדובר בהסרת שיער באמצעות קרן אור, שהיא למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח), עד לטמפרטורה חמה דייה כדי לגרום לנזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש. זהו תהליך מורכב המצריך ידע וניסיון רב, בשל הצורך לדעת כיצד להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור והשיער של המטופל. על המכשור להיות ממוקד ובעל עוצמה מספקת כדי לגרום לפגיעה בתהליך ייצור השיער. אנרגיה חלשה מדי עשויה רק להחליש את הזקיק ולגרום להצמחת פלומה שאינה ניתנת לטיפול, בעוד אנרגיה חזקה מדי עלולה לגרום לנזק לעור.

השיטה אכן יעילה ומוכרת, אבל כפי שהבנתם לא כל אחד יכול לבצע אותה. הסרת השיער נעשית באמצעות מכשירי לייזר חדשניים, ולכן המחוקק קבע כי יש צורך בצוות מטפל בעל ידע רפואי והסמכה לטיפול במכשיר לייזר בעוצמה גבוהה. מדובר בטיפול לא פשוט שמצריך ידע דרמטולוגי, אחריות וניסיון רפואי, במיוחד כשטיפול שמבוצע לאדם שאינו מתאים לטיפולים או בעוצמה לא מתאימה עלול לגרום נזק. לכן כדאי להתעקש על קבלת טיפול אך ורק מצוות המוסמך לכך, דוגמת הצוות המטפל של נאטורפיל.

החשיבות בנוכחות צוות מטפל מנוסה ובעל ידע רפואי והסמכה לטיפול במכשיר לייזר, היא מכרעת, ובנאטורפיל מבינים שחוויית הטיפול חשובה לא פחות מתוצאותיו. כל לקוח בנאטורפיל מקבל התחייבות כתובה לקבלת הטיפולים באמצעות מכשירי לייזר רפואיים ומכשירי ג'ט רפואיים, ועל ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות, אחים/ות, ובעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל וכל אנשי הצוות המטפל מיומנים בטיפולי הסרה ושימור שיער וכן בטיפולי פנים.


רשת נאטורפיל, מהרשתות המובילות בישראל בתחום האסתטיקה, פועלת כבר למעלה משני עשורים בתחום האסתטיקה. לרשת 23 סניפים נגישים ונוחים, אותם דאגה בשנים האחרונות לחדש ולשדרג. הסניפים ממוקמים בקניונים ובמרכזי ערים, כשהחזון הוא להנגיש את הרשת בכל רחבי הארץ. בנאטורפיל מועסקים כ-260 עובדים ולרשת עשרות אלפי לקוחות מרוצים, שמחזירים אהבה על ידי רכישה של טיפולים נוספים, והמלצות לחברים. נתח העסקאות ממטופלים הממשיכים ולקוחות שהגיעו דרך המלצה הוא גבוה מאוד, וזאת בזכות תוצאה קלינית טובה ומהירה וחוויית טיפול תומכת ונעימה. בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת תוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושביעות רצון של הלקוחות גבוהים ביותר.

כשמדובר בגוף שלנו, אין מקום לפשרות. הסרת שיער בלייזר היא תהליך ארוך, אבל גם כזה שמתבצע במינימום סיכון ובמקסימום יעילות.

עכשיו בנאטורפיל, מבצע 1+1 - ברכישת סדרת טיפולים, אזור נוסף במתנה. מלאו את הפרטים שלכם וקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר:

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully