פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לעקור מהשורש: מדוע אנשים מבצעים הסרת שיער בלייזר?

   הסרת שיער בלייזר היא טיפול נפוץ, אבל כזה שמצריך את הצוות הטוב והמיומן ביותר. בנאטורפיל, רשת טיפולים אסתטיים מובילה בישראל, השילוב בין מקצועיות ואנושיות יעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר, ועכשיו יש גם מבצע מפתה

   הסרת שיער בלייזר בעוצמה גבוהה היא שיטת טיפול שבה רופא או צוות מטפל בהשגחת רופא מפעיל מכשיר לייזר להסרת שיער. ב-1979 הומצא המכשיר הראשון על ידי המדען ברי ג'יי, אך רק לפני עשרים שנה בדיוק, ב-1997, יצא המכשיר המחודש שהפך לפופולארי מאוד בתחום. על אף שהתחום פופולארי ונשמע על סף הטריוויאלי, לפני שבוחרים להסיר שיער בלייזר, יש לעשות זאת ברשת מהימנה ובעלת מוניטין כמו נאטורפיל.

   מדוע אנשים מבצעים טיפול להסרת שיער בלייזר? תחום זה הפך לפופולארי מאוד בשל הצורך להשתחרר מההשתעבדות לשיער הגוף. אם בעבר האפשרויות היחידות שעמדו בפני גברים ונשים היו גילוח, מריטה בשעווה (אאוץ') ועוד שאר דרכים מייגעות וכואבות, טיפול להסרת שיער בלייזר שחרר אותם מהצורך הזה ושיפר את איכות חייהם.

   הסרת שיער בלייזר נאטורפיל (ShutterStock)
   הפרוצדורה אולי נראית פשוטה, אבל דורשת צוות מטפל מיומן ומקצועי שהוכשר לטיפול

   מהו תהליך הטיפול בלייזר, בקצרה? מדובר בהסרת שיער באמצעות קרן אור, שהיא למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח), עד לטמפרטורה חמה דייה כדי לגרום לנזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש. זהו תהליך מורכב המצריך ידע וניסיון רב, בשל הצורך לדעת כיצד להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור והשיער של המטופל. על המכשור להיות ממוקד ובעל עוצמה מספקת כדי לגרום לפגוע לצמיתות בתהליך ייצור השיער. אנרגיה חלשה מדי עשויה רק להחליש את הזקיק ולגרום להצמחת פלומה שאינה ניתנת לטיפול, בעוד אנרגיה חזקה מדי עלולה לגרום לנזק לעור.

   מאחר שישנם מקרים בהם טיפול לייזר בגוף האדם מתבצע בעוצמות גבוהות, המחוקק קבע כי יש צורך בצוות מטפל בעל ידע רפואי והסמכה לטיפול במכשיר לייזר. מדובר בטיפול לא פשוט שמצריך ידע דרמטולוגי, אחריות וניסיון רפואי, במיוחד כשטיפול שמבוצע לאדם שאינו מתאים לטיפולים או בעוצמה לא מתאימה עלול לגרום נזק לכן כדאי להתעקש על קבלת טיפול אך ורק מצוות המוסמך לכך. כמו הצוות של נאטורפיל.

   החשיבות בנוכחות צוות רפואי מנוסה גבוהה, ובנאטורפיל מבינים שחוויית הטיפול חשובה לא פחות מתוצאותיו. כל לקוח בנאטורפיל מקבל התחייבות כתובה לקבלת הטיפולים באמצעות מכשירי לייזר או ג'ט רפואיים, ועל ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות, אחים/ות, ובעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל. כל אנשי הצוות מיומנים בטיפולי הסרה ושימור שיער, כשהרשת משתפת פעולה עם קופות החולים "מכבי "ו"מאוחדת" ומאפשרת למבוטחי "מכבי שלי "ו"מאוחדת שיא" ליהנות ממחירים מיוחדים או החזר של חלק מהוצאות לטיפולי הסרת שיער בלייזר בהתאם לתנאי הביטוח.


   רשת נאטורפיל, מהרשתות המובילות בישראל בתחום האסתטיקה, פועלת כבר למעלה משני עשורים בתחום האסתטיקה. לרשת 22 סניפים נגישים ונוחים, אותם דאגה בשנים האחרונות לחדש ולשדרג את המכשור שבהם. הסניפים נגישים ונוחים, ממוקמים בקניונים ובמרכזי ערים, כשהחזון הוא להנגישה בכל רחבי הארץ. בנאטורפיל מועסקים 250 עובדים ולרשת עשרות אלפי לקוחות מרוצים, שמחזירים אהבה על ידי רכישה של טיפולים נוספים, והמלצות לחברים. נתח העסקאות ממטופלים הממשיכים ולקוחות שהגיעו דרך המלצה הוא גבוה מאוד, וזאת בזכות תוצאה קלינית טובה ומהירה וחווית טיפול תומכת ונעימה. בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת תוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושביעת רצון של הלקוחות גבוהים ביותר.

   כשמדובר בגוף שלנו עדיף לא להתפשר ולבחור בטוב ביותר. הסרת שיער בלייזר היא תהליך ארוך, אבל גם כזה שמתבצע במינימום סיכון ובמקסימום יעילות.

   עכשיו בנאטורפיל, מבצע 1+1 - ברכישת סדרת טיפולים אזור נוסף במתנה. השאירו פרטיכם כאן וקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת