פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   במי שתייה לא משחקים: הגיע הזמן לעבור למסנן המים של Everpure

   הוא איכותי ומספק מים נקיים אבל עדיין רוויים במינרלים, עבר את כל התקנים המחמירים ביותר בצפון אמריקה ונמצא גם על המטוס של נשיא ארה"ב. מאיכות גבוהה ועד נוכחות לא מורגשת במטבח, אם אין לכם את הפילטר של Everpure, זה הזמן להתחיל. תשאלו את קוקה קולה ומקדונלדס

   גם אם ברור שמים הם המצרך החשוב ביותר לקיומנו, רבים מאתנו לא מקדישים מספיק חשיבה לאיכותם ומסתפקים במי הברז. מנטילת ידיים, דרך שטיפת כלים וכמובן שתייה, בכל שעה נתונה ביום אנו משתמשים במים, אבל האם עצרתם לרגע ותהיתם מה נכנס לכם לפה?

   סנן מים של EVERPURE (יח"צ , יחצ אתר רשמי)
   מנטרל מהמים את התוספות המיותרות. הסנן של Everpure

   Everpure – הפיתרון הנקי ביותר

   במדינת ישראל בעיית מי הזיהום גדולה ומשמעותית. משנות השמונים יש מגמה של עליה במודעות לבעיה והציבור החל לצרוך מים מינרלים. האם זהו הפתרון האולטימטיבי? לא בהכרח. בעיקר משום שמים מינרליים מגיעים בבקבוקים או במתקנים שחשופים בעצמם לבלאי ולכלוך.

   במים לא איכותיים יש לטפל לפני שהם מגיעים לברז. חשוב לזכור שגם אם המים איכותיים, הם עדיין עוברים דרך הצנרת לפני שהם מגיעים לברז שלנו, והצנרת סופחת אליה לא מעט חומרים לא בריאים ומזוהמים.

   אז איך שותים את המים הנקיים והאיכותיים ביותר?

   באמצעות רכישת הסנן של Everpure.

   הפילטר של Everpure מנטרל מהמים את התוספות המיותרות, ולא רק שהוא מהווה את החלופה ההולמת ביותר לקניית מים מינרליים, הוא גם מספק את המים הטעימים והנקיים ביותר.

   מטהר המים של Everpure לא מגיע בבקבוקים או במתקנים גדולים. זהו פילטר שתופס מקום מינימלי ומותקן בקלות מתחת לכיור ברמת סינון אבסולוטית. מבנה הפילטר מבטיח סינון של גורמים המזיקים למי השתייה כמו כלור, כימיקלים שונים, חלודה, לכלוך ואבנית. כל אלה יכולים לגרום לטעמי לוואי ולמחלות, אבל אינם חודרים את המסנן של Everpure. המים יוצאים דרך ברז מזיגה מעוצב שמותקן על השיש, ומספקים טעם מושלם, טרי והכי חשוב - נקי.

   מטהר מים EVERPURE (אתר רשמי)
   עומד בתקנים הגבוהים ביותר. הסנן של Everpure לאחר התקנה

   מה שטוב ל-Air Force1 טוב גם לכם

   הפילטר של Everpure הוא בעל תקני איכות אמריקאים מחמירים ומאושרים לשימוש גם על ידי מכון התקנים הישראלי. EVERPURE נהנה מלמעלה מ- 70 שנות מוניטין והוא היחיד הנושא תקן בקטריוסטטי למניעת בקטריות. במטהרי Everpure משתמשים, בין היתר, תאגידי הענק קוקה קולה, מקדונלדס וסטארבאקס והם מותקנים גם במטוס של נשיא ארצות הברית Air Force 1. במהלך שני העשורים האחרונים חלחלה ההצלחה גם לישראל, והמטהר של Everpure כבר מותקן בעשרות אלפי בתים.

   מטהר המים של Everpure (היזהרו מחיקויים) מיוצר במפעלי החברה בשיקגו, ארצות הברית, תחת פיקוח קפדני ולפי התקנים האמריקאים המחמירים. זהו מטהר המים היחיד בעולם שעבר את כל מבחני הבדיקה האפשריים. הוא נושא את תווי התקן 42 ו-53 של ה-NSF, הקרן הלאומית האמריקאית למדע, בדרגה 1 (הגבוהה ביותר) יחד עם תווי תקן קנדיים, אוסטרליים, יפניים, אירופאים, וכמובן גם לדרישות תקן 1505 למטהרי מים של מכון התקנים הישראלי.

   מוציא את הרע, משאיר את הטוב

   כפי שניתן לראות בתמונה שלמעלה, המטהר של Everpure קטן, כך שאינו תופס מקום על השיש או מפריע לאחסון מתחת לכיור. תחזוקת המטהר נוחה ופשוטה. יש להחליף את הפילטר אחת לשנה, פעולה המתבצעת עצמאית על ידי הלקוח. עם כל היתרונות הללו ועם תג מחיר אטרקטיבי במיוחד, הפילטר הזה הוא המוצר היעיל והטוב ביותר לטיהור מים בבית ובמשרד. מה שטוב עבור בכירי הממשל ונשיא ארצות הברית יכול לשרת גם אתכם. צרו קשר והתחילו ליהנות מהמים האיכותיים של Everpure.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת