פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לבעלי נכסים רשומים בלבד: הלוואות גישור מהירות

   צריכים להגדיל את העסק, יש לכם תיק בהוצאה לפועל, עומדים בפני פשיטת רגל? אם יש ברשותכם נכס, "קרדיט פוינט" תעניק לכם הלוואה חוץ בנקאית כנגד הנכס בתנאים נוחים, באופן חוקי וללא ביורוקרטיה

   אם אתם זקוקים להלוואת גישור, סורבתם על ידי הבנק אבל יש בידיכם נכס, יש פיתרון - "קרדיט פוינט", חברה פרטית להלוואות חוץ בנקאיות כנגד בטוחות נדל"ן.

   "קרדיט פוינט" היא חברה פרטית להלוואות חוץ בנקאיות, הפועלת על פי חוק. החברה עוסקת בתחום הפיננסי למעלה מ-6 שנים, משרדיה ממוקמים בראשון לציון וקהל לקוחותיה, המונה עשרות אלפי לקוחות מרוצים, נמנה הן עם המגזר הפרטי והן עם העסקי. היא גם הגוף הפיננסי הגדול ביותר שמעניק הלוואה כנגד נכס. הלוואותיה עומדות כנגד בטוחות נדל"ן בלבד, החל מ-12% ריבית שנתית.

   קרדיט פוינט (ShutterStock)
   גם כשנדמה שהכול אבוד, אפשר בקלות להחזיר את החיוך (צילום: Shutterstock)

   כעת אתם בוודאי שואלים מהי הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס ומדוע צריך לקחת אותה בכלל? עבור אנשים רבים, המצב הכלכלי עלול להשתנות במהירות. עצמאי בתהליכי פשיטת רגל, תיק בהוצאה לפועל, צ'קים שחזרו - אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב כזה, אבל לפעמים המציאות מכתיבה עבורנו שינוי שמחייב פעולה. אם יש לכם דירה או מבנה נדל"ני בארץ שאפשר למשכן, תוכלו לקבל הלוואה כנגד הנכס, בתנאים נוחים ובפריסה שעשויה להגיע ל-3 שנים.

   אז מדוע לבחור דווקא בהלוואת גישור מהסוג ש"קרדיט פוינט" מציעה? בראש ובראשונה בשל הקלות שבה אפשר לעשות זאת. הכלל המנחה, בראש ובראשונה, הוא כי מי שצריך את ההלוואה באמת מקבל אותה. אין צורך בתור, בערבים או בשכנועים. התנאי היחיד הוא שיהיה נכס על שמכם, ובתוך ימים ספורים תוכלו לקבל את ההלוואה.

   "אנחנו קשובים לכל לקוח ולמצבו המיוחד ומנסים להתאים לו את ההלוואה המיטבית עבורו כנגד הנכס", מדגיש דניאל אילון, הבעלים של "קרדיט פוינט", שמציין כי הרעיון הוא שהלקוח יוכל לפתוח בחיים חדשים. אילון מדגיש כי ב'קרדיט פוינט' אפשר לקבל הלוואה כנגד הנכס גם אם הלקוח עדיין משלם עליו משכנתא. "יש לקוחות שלוקחים אצלנו כנגד הנכס שלהם מעין 'משכנתא מדרגה שנייה'", הוא מסביר, "אבל הם יכולים לנייד את ההלוואה הזו לצרכים אחרים, כגון פיתוח העסק שלהם, פעולה שלא יכלו לעשות משום שהבנק סירב לתת להם הלוואה. דרך 'קרדיט פוינט' תוכלו לכסות את כל החובות וההלוואות, שעליהם אתם משלמים בבנק ריביות גבוהות ביותר, ולאחד אותם להלוואה אחת מסודרת במקום אמין ומוסדר בחוק".

   עניין ההסדרה בחוק מהותי. הלוואות, במיוחד כאלה שלא ניתנו על ידי הבנק, הן בעלות אסוציאציות שליליות ונתפשות יחד עם מונח לא מחמיא כמו "שוק אפור". זה הזמן להבהיר כי הלוואה חוץ בנקאית מוגנת על ידי החוק. הסיבה שבגינה התפתח המסלול הזה היא הקושי בקבלת הלוואות ופתרונות מימון בנקאיים. המציאות פתחה את הדלת להלוואות החוץ-בנקאיות באופן חוקי, והלוואה שכזו היא עסק הנדרש לעמוד בכל חוקי העסקים בכלל ובחוקים העוסקים בתחום בפרט.

   ההלוואות ב"קרדיט פוינט" הן הלוואות גישור חוץ בנקאיות לאנשים שסורבו על ידי הבנק כנגד בטוחות נדל"ן בלבד, בריבית שנתית שמתחילה ב-12% ובפריסה של עד 3 שנים. בקרדיט פוינט מסייעים גם בחילוץ נכסים ועיקולים באמצעות עו"ד שמתמחה בנדל"ן.

   זקוק להלוואת גישור אבל הבנק סירב? אם יש בבעלותך נכס, ב"קרדיט פוינט" תוכל לקבל את ההלוואה באופן המהיר והבטוח ביותר. השאר פרטיך כאן והורד לעצמך הרבה דאגות מהראש.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת