פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נומרו אונו: ביקוש גדול לדירות בפרויקט "Ono valley" בקריית אונו

   במרחק הליכה מהפארק, מבתי הספר ומהקניון מוקם בימים אלה פרויקט "Ono Valley" בקריית אונו, שמציע דירות 5 חדרים במחיר של החל מ-2.339 מיליון שקל. איפה נפגשים? בימי שישי בבית קפה בעיר, כי מי אמר שעסקת נדל"ן לא יכולה להיות מוצגת עם קפה ועוגה? היכנסו לפרטים

   כשמדברים על נדל"ן, התחושה העיקרית המלווה את השיחה היא כבדות. אחרי הכול, רכישת נכס היא עניין רציני, החלטה שמשנה מסלולי חיים, לא משהו שדנים בו על קפה ועוגה.

   רגע... או שכן?

   חברת הבנייה Aura, המשווקת את פרויקט Ono Valley, השכונה החדשה בקריית אונו, מיקמה את משרד המכירות שלה במבנה של סניף "קפה ג'ו", בית הקפה הפינתי על גבול קריית אונו וגני תקווה. מי שיגיע ל"קפה אונו וואלי" ב-29 בדצמבר ועד ה-15 בינואר, יוכל לשבת על כוס קפה, ובאווירה חופשית לדון במה שיכולה להיות הדירה הבאה שלו.

   הדמיית פרויקט בנייה אונו וואלי של אאורה (אתר רשמי)
   קרוב להכול. הדמיית המיזם של Ono valley

   הרעיון נהגה במוחו של יוסי הרשקוביץ, מנהל המכירות של הפרויקט, שחשב כיצד להגיש את הנושא הרציני הזה באריזה אחרת, נינוחה יותר. אם שיחות על רכישות גדולות נעשות בתוך בנייני משרדים ועוטות גוון רציני וארשת חמורה, ב-Aura מבינים כי ישיבה בבית קפה יוצרת נקודת פתיחה קלילה יותר ומאפשרת תקשורת נעימה בין הצדדים. בפגישה מוצגים פרטים אודות השכונה שתוקם והדמיה שבה מוצגים הבניינים החדשים, שיבואו על חשבון המבנים הישנים הקיימים.

   ואחרי שעברנו את זה, הגיע הזמן להסביר מהו בכלל פרויקט Ono Valley.

   אונו וואלי היא שכונה שתכלול שמונה מגדלי מגורים יוקרתיים בשטח של 12 דונם בקריית אונו, מסביב לפארק ירוק. בנייתם של ארבעה מגדלים מתוך השמונה כבר החלה, כך שעד סוף 2021 השכונה אמורה להיות מוכנה. "זהו זמן שיא לעומת פרויקטים אחרים של פינוי בינוי", אמר הרשקוביץ לאתר "Ono News" והוסיף: "בשונה מפרויקטים אחרים, מי שייכנס לגור כאן לא יגיע לאתר בנייה אלא לשכונה מוכנה".

   הבניינים הראשונים יאוכלסו בעוד כשנתיים וחצי, ומאחר שכעת מסתיים שלב א' בפרויקט, עד אמצע ינואר אפשר לרכוש דירות בהטבות משמעותיות. בתחילת הדרך שווקו דירות 3 חדרים לזוגות צעירים תושבי העיר בהגרלה משותפת עם העיריה. למכירה נותרו דירות 4 חדרים במחירים החל מ-2.149 מיליון שקל ודירות 5 חדרים במחירי החל מ-2.339 מיליון שקל. נשארו גם מספר פנטהאוזים למכירה. בכלל, הפרויקט מיועד בעיקר לזוגות צעירים ולמשפחות עם ילדים, שיוכלו ליהנות ממערכת החינוך המצוינת של קריית אונו. הכול במתחם קרוב – הפארק, בית הספר, המוסדות הציבוריים ומקומות הבילוי, כאשר הקניון נמצא ממש מעבר לכביש.

   קריית אונו הפכה בעשורים האחרונים לאלטרנטיבה מושלמת למגורים בגוש דן. ממוקמת בסמוך לצירים ראשיים, היא הפכה ממועצה לעיר לפני 25 שנה בשל הנהירה אליה. עם מבנים חדשים לצד שכונות יוקרה שקטות, בעיר נפתחו לאורך השנים קניון, ספורטק, קאנטרי קלאב ועוד מתקנים לנוחות התושבים. עם אווירה צעירה, כשהיא ממוקמת בתוך גוש דן אבל רחוקה מהלחץ הסביבתי של הערים הגדולות, קריית אונו הפכה בשני העשורים האחרונים לאחד היעדים המבוקשים ביותר בארץ בכלל ובמרכז בפרט.

   אל תתמהמהו, ההיצע אינו גדול. זה הזמן לשבת באווירה נינוחה ב"קפה אונו ואלי" ולשמוע על מקום המגורים שיכול להקנות לכם איכות חיים מהגבוהות בישראל. התקשרו עכשיו ל-073-2002651 או השאירו פרטיכם כאן.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת