פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יסודות יציבים: הקורס שילמד אתכם כיצד להשקיע בנדל"ן

   השקעה בנדל"ן הפכה בשנים האחרונות לאחד הנושאים המרכזיים בישראל. כיצד לזהות הזדמנויות, איך להימנע ממלכודות ומהי הדרך הנכונה למקסם רווחים? את הכלים להצלחה תקבלו בקורס השקעות נדל"ן אפקטיביות בלהב פיתוח מנהלים, בפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב

   במהלך שיטוט אקראי ברשת נתקלתם בכתבה המבשרת לכם על ריביות מטורפות, חבר סיפר לכם על פרויקט משגע אי שם מעבר לאוקיינוס האטלנטי, בדרך לצפון לכד את עיניכם שלט המבשר על הקמת מתחם חדש והזדמנות מטורפת לרכישת קרקע במחיר מציאה. הכסף על הרצפה, מונח לפניכם, רק להרים...

   סטופ! ייתכן שניסיונכם (או עדיף יותר - ניסיונם של אחרים) הבהיר לכם שלא כל הנוצץ זהב ושמאחורי ההזדמנויות מתחבאות לא מעט סכנות. נדל"ן הפך בשנים האחרונות להיות אחד הנושאים המרכזיים בסדר היום בחברה הישראלית, רבים מזהים בו פוטנציאל גבוה לרווחים. ועדיין, ככל שסוג ההשקעה הזה אכן מונה יתרונות רבים, התחום אינו פשוט כלל. הוא טומן בחובו לא מעט סיכונים ומחייב למידה, אותה תוכלו לרכוש דרך קורס השקעות נדל"ן אפקטיביות שמציעה "להב פיתוח מנהלים", היחידה לפיתוח מנהלים בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב.

   משקיע נדל"ן להב פיתוח מנהלים (ShutterStock)
   כיוון לא פשוט, שדורש הכוונה וניהול נכון

   "להב פיתוח מנהלים" פועלת כבר קרוב ל-50 שנה. תוכניות הניהול שלה בתחומים שונים במגזר העסקי הן מהמתקדמות והאיכותיות ביותר - ומועברות על ידי מיטב המרצים מהאקדמיה בארץ ובחו"ל. אם זה נשמע לכם קצת גבוה (בכל זאת, "ניהול" ו"אקדמיה" הן מילים גדולות), קחו בחשבון שקורס השקעות נדל"ן אינו מיועד למנהלים או למנכ"לים, אלא לכל משקיע פרטי שמעוניין להבין ולהכיר לעומק את העולם הזה ולמקסם את רווחיות ההשקעה באפיקים השונים.

   מהן מטרות התוכנית? הרעיון הכללי הוא להקנות למשקיעים פרטיים ידע עשיר ומועיל על שוק הנדל"ן בארץ ובחו"ל, החל מעולם המושגים הרחב בתחום, דרך הכרת סוגי ההשקעות, קבלת כלים לזיהוי פוטנציאל ורכישת מיומנויות לניהול סיכונים, וכל זאת על מנת לרכוש את כל הכלים הרלוונטיים לביצוע עסקאות אפקטיביות שיעניקו תשואות יפות.

   נושאי הלימוד רבים ומגוונים, כשהם מורכבים משני נושאים עיקריים: ניהול השקעות נדל"ן ומימון השקעות נדל"ן. בתחום הניהול תוכלו ללמוד על סוגי השקעה שונים, בחירת אזורי ההשקעה, הערכת שווי הנכסים, משא ומתן ועוד. בתחום המימון תצברו את הידע הפיננסי הדרוש לעסקאות מסוג אלה - חישובי ריביות, מיסוי, הערכת כדאיות, סיכוני מטבע (במקרה של השקעות בחו"ל) ועלויות העסקה.

   על הניהול המקצועי בקורס אחראי דרור מרמור, עורך מדור הנדל"ן בעיתון "גלובס", והניהול האקדמי מופקד בידיו של ד"ר דני בן שחר, מרצה בכיר בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב וראש מכון אלרוב לחקר הנדל"ן. המחקר של ד"ר בן שחר עוסק בהתנהגויות של שחקנים בשוק הנדל"ן, ועבודותיו פורסמו בכתבי עת בינלאומיים העוסקים בתחום. הוא נחשב לאחד מהחוקרים המובילים בתעשיית הנדל"ן.

   קורס השקעות נדל"ן אפקטיביות ייפתח ב-16 במאי. הוא אורך 8 מפגשים בני מעט יותר מ-4 שעות כל אחד.

   חושבים להשקיע בנדל"ן אבל חוששים? זיהיתם הזדמנות ואתם לא יודעים האם ללכת עליה? מעוניינים להשקיע בחו"ל? זה הזמן להירשם לקורס השקעות נדל"ן אפקטיביות של "להב פיתוח מנהלים" באוניברסיטת תל אביב.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת