פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אין סיבה להתחכם: אם רוצים לשתות טבעי, פשוט שותים טבעי

   למרות התחרות הגדולה, בר מים מינרליים לבית או למשרד הוא פיתרון בריא במיוחד, עם מים בעלי הרכב מינרלי קבוע מבטן האדמה עד למטבח שלכם. ואם זה לא מספיק, יש גם בונוס מיוחד למצטרפים דרך כתבה זאת

   המונח "מים מינרליים" הפך להיות שגור כל כך, שלפעמים אנחנו לא ממש עוצרים כדי לחשוב על משמעותו. מים אלה מכילים מינרלים חיוניים לגוף. במים המינרליים של "נביעות", למשל, יש כמות גבוהה של סידן ומגנזיום וכמות נמוכה של נתרן. התקן האירופי המחמיר להימצאות נתרן במים עומד על פחות מ-20 מ"ג לליטר. ב"נביעות" המינון הוא 8.4 מ"ג.

   "כדאי להשקיע בבחירת המים שאתם מכניסים הביתה", מסבירה הדיאטנית הקלינית שרון דבוש, "זהו רכיב התזונה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו בכמות הגדולה ביותר. מים מינרליים אינם מחוטאים בכלור ואינם מושפעים מהצנרת. משרד הבריאות מגדירם כטובים לשתייה כפי שהם, ללא צורך בטיפול או בשיפוץ".

   נביעות (יח"צ)
   בבית, במשרד ובחוץ - מים של "נביעות" הם הדרך הנכונה לחיות (תוכן מקודם)

   הבריאות שלכם מעל הכול, ומאחר שמים הם רכיב התזונה שנכנס לגוף שלנו בכמות הגדולה ביותר מדי יום, הם צריכים להיות בטוחים לצריכה, איכותיים ונקיים. המים המינרליים של "נביעות" מגיעים ממקור תת קרקעי איכותי ומפוקח וראויים לשתייה כבר מהנביעה, ללא צורך בחיטוי או שיפוץ. לא נעשית בהם התערבות חיצונית, כשגם ההובלה נעשית ונארזת בסמיכות למקור שאיבת המים וללא מגע יד אדם. בעולם כל כך מתועש, שבו כל דבר זוכה לעיבוד ולהתערבות, על כמה מוצרים אתם יכולים להגיד את זה?

   היתרון הגדול של מים מינרליים הוא הפיקוח ההדוק. מים מינרליים נבדקים בקפדנות, כשבמפעל "נביעות" מבצעים למעלה מ–150 בדיקות ביום. המים המינרליים של החברה מגיעים מאקוות ההר בגליל העליון, מחלחלים בקרקעות נקיות, נקווים מאות מטרים מתחת לאדמה וזורמים לאורך קילומטרים רבים של סלעי גיר ודולומיט. הם מוגנים בשכבת קרקע אטומה למים ולמזהמים. בחברה משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת להגיע אל המים בעודם בבטן האדמה ולהבטיח את ניקיונם ואיכותם המקורית.

   עם הצלחה מוכחת של כמעט 30 שנה קשה להתווכח. ל"נביעות" תקני איכות רבים, בהם תקן איכות על ידי המכון לבקרה ואיכות על ניהול מערכת האיכות של מפעל "נביעות", היתר תנאי ייצור נאותים של משרד הבריאות, תקן איכות הסביבה, תקן בטיחות מזון ותקן NSF, הארגון הבינלאומי המוביל לתקני בקרה, איכות ובטיחות מזון בתעשיית המים. תקן זה מוודא עמדי מפעלים בדרישות מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

   בנוסף לאיכות המובטחת, "נביעות" מציעה מבצעים אטרקטיביים, שבנוסף להם אפשר ליהנות ממבצע למצטרפים דרך כתבה זאת: מכונה להכנת גלידה ביתית. מלאו את פרטיכם למטה והתחילו גם אתם ליהנות מהמים המינרליים הטבעיים והבריאים של "נביעות".

   עוד כתבות ב-טוב לדעת