פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   להכניס את הגוף לפרופורציה: המסת שומן בקור להצרת היקפים

   חדרי התאוששות? ניתוחים פולשניים? היום כבר לא צריך לחשוש להסיר מצבורי שומן מהגוף. טיפול המסת שומן בקור ברשת מרפאות פרופורציה קצר, נטול כאבים, לא פולשני ומעניק תוצאות אפקטיביות ומהירות. אם אתם רוצים שינוי אמיתי בחייכם, זה הזמן לעשותו

   ככל שאנו מתבגרים, סוגיית חיטוב הגוף מטרידה אותנו יותר. שומנים שפעם שרפנו בקלות הולכים איתנו היום לכל מקום, תרתי משמע, גם אם אנחנו מקפידים על כושר. אז מה אפשר לעשות בעניין?

   עד לעבר הלא רחוק, היו פתרונות מעטים לחיטוב הגוף. הטיפולים היו אמנם אפקטיביים, אך גם פולשניים וכרוכים בהרדמה והליכי החלמה מורכבים וארוכים. כיום, בפיתוח הדור החדש של טיפולים אסתטיים בכלל וטיפולים לחיטוב הגוף בפרט, הדגש הוא על מענה קל ומהיר לסילוק מצבורי השומן ללא ניתוח והכאבים הנלווים אליו. טיפול המסת שומן בקור (או הקפאת שומן), המבוצע ברשת מרפאות פרופורציה, אורך כ-45 דקות בשכיבה, אינו פולשני, לא כרוך בהרדמה, מאפשר חזרה מידית לשגרה ומצמצם של עד 7 סנטימטרים בהיקף האזור המטופל.

   הצרת היקפים פרופורציה (ShutterStock)
   יש דברים שספורט לבד לא יכול לתקן, לכן, כפעולה משלימה, אפשר לעשות המסת שומן בקור

   איך זה מתבצע ובאיזה מכשור?

   הטיפול מתבצע על ידי מכשיר Micool, המורכב משתי זרועות המוצמדות לאזור המטופל ולוח בקרה דרכו שולט הרופא על עצמת הקירור. הזרוע יונקת את מצבור השומן ומקררת אותו בעזרת גופי קירור הנמצאים בתוכה למינוס 2 עד מינוס 8 מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו תאי השומן נהרסים בתהליך הנקרא APOPTOSIS ולאחר מכן מופרשים באמצעות דרכי השתן. טמפרטורה זו אינה פוגעת בכלי דם, עצבים ושרירים ולכן אין כל נזק לרקמות אחרות.

   התוצאות אינן מידיות, מאחר שתאי השומן המומתים עדיין נמצאים בגוף. הם נפלטים מהגוף באופן טבעי בתוך מספר שבועות ובסופו של התהליך ניתן לראות שיפור ניכר, כאשר כל טיפול (בדרך כלל מבוצעים בין 1 ל-3 מפגשים) מביא להפחתה של 2-3 ס"מ מההיקף. בביקורת שנערכת על ידי הרופא נבדקים המשקל וההיקפים לקראת הטיפול הבא.

   למי מתאים הטיפול?

   אחת ההמלצות בעולם הרפואה הקבועות היא לשמור על אורח חיים בריא ולבצע פעילות גופנית. עם זאת, גם אנשים שעושים ספורט מתקשים לעתים קרובות להוריד מצבורי שומן עקשניים, הגברים בדרך כלל בבטן והנשים באזור הירכיים והישבן. באמצעות הקפאת שומן הם יכולים להיפטר מהמצבור המעיק, אם כי יש לציין כי הצרת ההיקפים אינה באה על חשבון פעילות גופנית. הטיפול אינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה, בעיות בזרימת דם כתוצאה מסוכרת, בעיה בקרישת דם, נשים בהריון או בהנקה, כאלה הסובלים מאלרגיה לקור ואנשים שלהם יש באזור צלקת בת פחות משנתיים.

   האם תאי השומן לא יחזרו לעולם באזור המטופל? אכן כך. בניגוד לירידה קונבנציונלית במשקל, בה תאי השומן בגוף שלנו מצטמצמים אך לא נהרסים, בטיפול המסת שומן בקור תאי השומן קופאים ומופרשים מחוץ לגוף. במלים אחרות, אותם תאים כבר לא יאגרו שומן וזה יתרון עצום. מצד שני, עליכם עדיין להקפיד על אורח חיים בריא ותפריט תזונה מותאם אישית, על מנת לשמור על התוצאות לאורך זמן, שאם לא כן, אתם עלולים להשמין באזורי גוף אחרים.

   מדוע דווקא בפרופורציה?

   הטיפולים ברשת מרפאות פרופורציה מבוצעים רק על ידי רופא שהוכשר לכך. אף על פי שהסיכון נמוך, הוא עדיין קיים ולכן חשוב שרופא יהיה אמון על המלאכה. בפגישת הייעוץ הראשונית בוחן הרופא את ההתאמה לטיפול ומודד את היקף האזור והמשקל כדי לאמוד את התוצאה. הרופא אף מוודא כי המצב הרפואי של המועמדים מאפשר את ביצוע הטיפול.

   רשת מרפאות פרופורציה קיימת קרוב ל-30 שנה. היא מובילה בתחום הרפואה האסתטית בישראל, וכפי שכבר ניתן להבין משמה, ברשת מתייחסים לכל טיפול, בהם גם המסת שומן בקור, כאל פעולה רפואית ולא כאל "טיפול אסתטי". ברשת משתמשים במכשור היעיל והמתקדם ביותר, המבטיח תוצאות של ממש (חשוב להיזהר מחיקויים זולים ולא אפקטיביים), ומעמידים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים והסרת שיער בלייזר.

   ניסיתם להצר היקפים ולא הצלחתם? עושים ספורט, אבל השומנים מסרבים להיעלם? זה הזמן להמסת שומן בקור בפרופורציה. עם פריסה רחבה של סניפים מהצפון עד הדרום, תוכלו לחטב את הגוף בזמן קצר, בטיפול קצר, לא פולשני ונטול כאבים. השאירו פרטיכם כאן וצאו לדרך חדשה.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת