מקריחים? סובלות מדלילות? הפטנט הישראלי שישים קץ לדאגות

האם תם עידן הטיפולים בקליניקות? האם לא יהיה צורך בנטילת תרופות ושימוש בתכשירים? פטנט ישראלי מחולל שינוי מהותי בתחום הטיפול בשיער, לנשים ולגברים כאחד. כל היתרונות בטכנולוגיה אחת

מוגש מטעם "דימדיקו"
28/04/2021

פיתוח טכנולוגי חדשני של חברת הסטארט אפ "פילוגי'קס" בהנהגת פרופ' דב אינגמן מביא איתו משב רוח מרענן לכל אותם גברים ונשים הסובלים מדלילות, מנשירת שיער ומהתקרחות - גם מהתקרחות תורשתית. המכשיר לטיפול ביתי, קל ונוח לשימוש, משלב שלוש פעולות בכל טיפול. פעולה חשמלית, פעולה ביוכימית ופעולה מכאנית. למכשיר ההריג'ן החדש נוסף מנגנון טיפול רביעי - לייזר רך.

הטיפול הביתי והיומיומי במכשיר, מעורר את זקיקי השיער הרדומים, מחזק את זקיקי השיער, ממריץ דם לזקיקים ומשקם את כלל המערכות התומכות בהצמחה מחודשת של שיער. והתוצאה? השיער נולד מחדש. שיער פלומתי דק ושברירי הופך לעבה וחזק יותר, זקיקים רדומים מתעוררים להצמחה מחודשת, השיער הקיים מתעבה והקרקפת מתמלאת אט אט בשיער בריא.

תוצאה ברורה ומובטחת: 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש יומי

הפיתוח המהפכני הפך לחברת הזנק (סטארט אפ) וכיום נמכר המכשיר " Hairegen classic " במדינות רבות בעולם. בישראל, ניתן לרכשו את המכשיר עם הבטחת תוצאה. כל לקוח או לקוחה, הרוכשים את המכשיר מקבלים הבטחה של מינימום 30% שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער בתוך 4 חודשים של שימוש במכשיר. כדי לוודא את התוצאה מתחייבים הלקוחות לשימוש של מספר דקות ביום למשך ארבעת החודשים. בדיקת "טריקוסקאן" (בדיקת מעבדה ממוחשבת הסופרת וממפה את כמות ועובי השיער) מתבצעת במעמד הרכישה. לאחר 4 חודשים מתבצעת בדיקה חוזרת. גבר או אשה אשר לא הגיעו לתוצאה מינימאלית של 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער מחזירים את המכשיר ומקבלים את כל כספם חזרה.

לחברת "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות", החברה המשווקת את מכשיר ה" Hairegen classic" בישראל, הוענק תו אמון הציבור לקידום הגינות בעסקים. מנכ"ל החברה, אהוד רפאלי מסביר: " מתוך הגינות ויושרה מקצועית, בחרנו להעניק לאלפי הגברים והנשים שניסו ולעיתים אף נכוו משיטות טיפול בבעיות נשירה והתקרחות, את הזכות לרכוש מוצר בראש שקט. האמון שלנו בטכנולוגיה, תוצאות הטיפול בפועל כפי שאנו צופים באלפי הלקוחות המרוצים, מאפשרים לנו למכור מוצר ללא חשש מהחזר כספי מלא. מרבית המטופלים חוצים את אחוזי השיפור שהבטחנו. ולאלה שלא מצליחים, מסיבה זו או אחרת, אנו שמחים להחזיר את מלוא כספם חזרה. כל אדם, כל לקוח הינו שגריר שלנו. אנו מעדיפים את כולם מרוצים וממליצים. לשמחתי, ליושרה - אין תחרות".

מכשיר של דימדיקו. דמדיקו,
מכשיר לשימוש ביתי פשוט ונוח לשימוש(צילום: דמדיקו)

מתאים לטיפול בבעיות נשירה, דלילות והתקרחות

מרבית הנשים והגברים סובלים בשלב כזה או אחר בימיי חייהם מתופעת הדלילות, הנשירה וההתקרחות. לרוב, תהליך דלילות השיער הגברית מתחילה בגלאי 25, והדלילות הנשית מתחילה בגיל 30 ומחמירה בגלאי 45 ומעלה.

הסיבות והגורמים לדלילות השיער רבים ומגווונים, גנטיקה, מזג האוויר, הזיהומים האוויר, תזונה, לחץ נפשי, בעיות רפואיות, תרופות, הריונות ושינויים הורמונאליים. יתרונות הטכנולוגיה שבמכשיר ה-
" Hairegen classic " בולטים:

תוצאות הצמחת שיער שמעבר לציפיות. המכשיר מפעיל את גופנו לחזור להצמחה מחודשת של שיער, לשיפור מצב השיער ולחידושו. שילוב מנגנוני הטיפול מביאים לתוצאות ברורות של שיפור


שימוש ביתי. קל ונוח. דבר המאפשר רצף טיפולי יעיל ללא צורך ביציאה מהבית.

טיפול עצמי. הטיפול אינו תלוי באדם או גוף מכוון. המכשיר עצמו יודע לאותת על זמן ואיכות הטיפול.

אפקט ממוקד. בניגוד לתוספים או תרופות אשר אינן מכוונות לאזור ממוקד, המכשיר פועל ישירות באזור הדליל, הנושר והמקריח.

טיפול חוץ גופי ללא תופעות לוואי. טיפול שאינו גורם לאלרגיות ואינו מפתח רגישויות.

שלושה מנגנוני טיפול בו זמנית: ביוכימית, חשמלית ומכאנית.

הבטחה כספית לתוצאה. שיפור מצרפי של 30% בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש.

מתאים לנשים ולגברים כאחד ומעניק מענה לדלילות, נשירה והתקרחות.

ליצירת קשר ולתאום פגישת אבחון ללא עלות התקשרו 077-8045807

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully