פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הרפורמה בביטוחי החיים והבריאות של משרד האוצר חוסכת לך אלפי שקלים

   מה מכסה הביטוח שלכם? כמה אתם משלמים עליו? האם יש לכם כפילות? רוב האנשים אינם מודעים לכך שניתן לקבל ייעוץ ללא עלות על ידי אנשי מקצוע, לחסוך הרבה מאוד כסף ולשים קץ לבלגן

   לפעמים אנחנו משלמים יותר ומתרגזים, ולפעמים אנחנו משלמים יותר ואפילו לא יודעים שאנחנו עושים את זה. קחו, למשל, את העניין של ביטוחים. קשה לדעת מה קורה שם, באותיות הקטנות - הרבה דברים נעלמים מעיניכם, אתם לא רואים שיש כפילויות, לא סגורים מה הפוליסה מכסה ומעל לכל, אין לנו את הידע הנחוץ להפוך אותה לזולה ויעילה יותר.

   את כל זה אפשר לתמצת לשלוש מילים: אין לנו מושג.

   זוג אצל יועץ פנסיוני (ShutterStock)
   כשיש כל כך הרבה מידע לא ברור, צריך מי שיסביר את המצב

   משרד האוצר ערך לאחרונה מספר רפורמות שהובילו להוזלת תעריפים משמעותית למצטרפים חדשים ולמתניידים בין ביטוחים. באופן כללי, אתם יכולים להיכנס גם ל"הר הביטוח", אתר שיוכל להציג לכם את כל התיקים הקיימים כדי לנסות לעשות סדר בראש. עדיין, סביר להניח שההבנה שלכם תהיה מוגבלת ולא תצליחו למצוא את עצמכם בבליל הפוליסות. בין ביטוח חיים לביטוח בריאות, לתאונות אישיות, מחלות, השלמת סל תרופות, ביטוח סיעודי, משכנתא ואובדן כושר עבודה יש מיש-מש אחד גדול, כשסוגי הפוליסות רק מתרבים, ההיצע עצום ובהתאם לכך גדלה התחרות.

   מסיבה זו אתם צריכים איש מקצוע שיבוא וייעץ לכם ללא התחייבות וללא עלות כספית. במרבית המקרים, זה יסתיים באופציה זולה ויעילה יותר. היועץ עובר על התיקים שלכם, יחד אתכם בודק מה בדיוק נחוץ עבורכם, בונה יחד אתכם את התיק ובנוסף בוחן אפשרות של הוזלת עלויות.

   ניתוח תיק הביטוח על ידי אנשי המקצוע נעשה ללא עלות וללא התחייבות. הניתוח כולל הזמנת פוליסות מחברות הביטוח, בדיקתן על ידי מנתח תיקים ביטוחיים מקצועי, בדיקת הכיסויים והתאמה לצרכים ולסטטוס האישי שלכם (מצב משפחתי, סוג העבודה, מצב סוציו אקונומי וכו'). כל ההצעות נבחנות על ידי סקר שוק מול החברות המובילות, ללא זיקה לחברה ספציפית מיוחדת. האופטימיזציה עבור תיק הביטוח נעשית הן מבחינת מחיר והן מבחינת הכיסוי הביטוחי.

   סביר להניח שכשאתם רוכשים רכב או דירה אתם עושים סקר שוק ומתמקחים. אפילו על הביטוחים שלהם יש לכם אחיזה. מדוע? כי המרכיבים די ברורים והחישוב קל. במקרים של ביטוחים אחרים, רוב האנשים פשוט מניחים לכסף לצאת מחשבון העו"ש בכל חודש בלי לדעת על מה הם משלמים. יש לזכור כי מדובר בסכומים מצטברים גבוהים ביותר שמתפרשים על פני שנים.

   אם גם אתם רוצים להבין על מה אתם משלמים ולבחון חלופות אטרקטיביות יותר עבורכם, כל שנדרש הוא להשאיר פרטים. הבדיקה נעשית על אנשי מקצוע מומחים, שיוכלו לשפר את התיק. בואו לחסוך כסף רב, לצמצם ולהתאים את הכיסוי הביטוחי לצרכים האמיתיים שלכם.

   * השירות מתאים לגילאי 21-69

   עוד כתבות ב-טוב לדעת