פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכירו את שיטת "חצי שירה" - לירידה במשקל. לא ירדתם? לא שילמתם!

   כבר התרגלנו לכך ששיטות שונות מחייבות אותנו להתנזר ממאכלים טעימים ומטילות עלינו את האחריות הבלעדית לירידה במשקל. עם "חצי שירה" תוכלו לאכול את כל מה שאתם אוהבים והדובדבן שבקצפת: לא ירדתם? כספכם יוחזר לכם במלואו

   ההתמודדות שלנו עם בעיית המשקל נוגעת בנו בכל מקום בחיינו. הרגשת ההחמצה מועצמת עוד יותר כאשר אנו מתחילים בתהליך הרזייה כלשהו, אשר בסופו אין אנו מגיעים לתוצאה אליה שאפנו. אין לנו את מי להאשים. הרי האחריות כולה מוטלת עלינו או לפחות כך הרגילו אותנו לחשוב עד כה. שירה וסרמן, מפתחת שיטת "חצי שירה", חושבת קצת אחרת.

   "איבדתי 70 קילוגרם ממשקל גופי מגיל 18 ועד היום", מסבירה שירה, "עשיתי זאת בלי ניתוח, בלי חיתוכים ובלי לצום. ילדתי שתי בנות ולא החזרתי לגופי קילוגרם עודף. עשיתי זאת לאחר שהבנתי שהסוד לירידה במשקל דורש רק הבנה אחת בסיסית וברורה: לעולם, לעולם אל תאסור על אדם לאכול את מה שהוא אוהב. לעולם אל תיקח מאתנו 'השמנמנים בלב ובמוח' את האהבה האמיתית שלנו לאוכל. להיפך, למד מה אנו אוהבים לאכול ולמד אותנו איך לחיות עם האהבה הזו בצורה יומית ומאוזנת".

   אז מה מבטיחה שיטת "חצי שירה"? משהו שלא מקובל ממש להבטיח בעולם הדיאטות - תוצאות או החזר כספי. "אני יודעת להבטיח תוצאה לירידה במשקל לכל גבר או אישה המגיעים אליי. בעבר נרשמו כבר תוצאות חד משמעיות, ירידה של בין 5 ל-13 ק"ג בתוך 3 חודשים!"

   ומה אם המשימה לא צלחה? "הלקוח יקבל את כל כספו חזרה עד השקל האחרון", אומרת שירה, "הפרמטר היחיד שיקבע הוא המשקל".

   מתחלקים בנטל האחריות

   מדוע "חצי שירה" נותנת החזר? בעיקר כדי שלא תרגישו שאתם לבד בתהליך. "מכיוון שהשיטה מבטיחה לכל לקוח תוצאה והחזר כספי מלא, הרי כל האחריות נלקחת מהלקוח ומוטלת עליי ועל צוות הדיאטניות שלי", מדגישה וסרמן, "למעשה, הגבר/האשה מקבלים כיסוי של 360 מעלות, 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע למשך 3 חודשים. זו התקופה בה הלקוחות מגיעים ליעד של ירידה במשקל ( 5-13 ק"ג) כפי שנקבע מולו או מולה מראש.

   "חשוב לי להדגיש כשאני אומרת 'דיאטניות' - אנא תשכחו מכל מה שידעתם או חשבתם על נשות המקצוע הללו. מדובר בנשים מקצועיות, שכמוני עברו את אותה חוויה, היו שמנות או שממנות בעבר ולמדו שסוד השיטה נעוץ בכך שאסור לקחת מהאדם את האהבה שלו לאוכל - לעוגות, ללחם, לשוקולד, לאננס, לפיצה, לפיצוחים או לגלידה. השיטה כולה מבוססת על כך שאנו לא צריכים להתגרש מהאוכל, להיפך - אנו צריכים ללמוד לאהוב אותו במנות קטנות - ואיכותיות בהרבה".

   בתחילת התהליך הלקוחות מגיעים לשקילה ראשונה. שם מתקבל כל המידע אודות המאכלים האהובים עליהם, והם מקבלים תפריט ומעקב יומי המכיל את כל מוצרי האוכל שהם אוהבים. הכול ניתן להם, קשר יום יומי מבוצע מול הדיאטניות, אפליקציה ייחודית מעניקה להם מידע, מעקב, איתותים והוראות. קבוצות סגורות בפייסבוק מעניקות להם מידע ותמיכה.

   בתום 3 חודשים מגיעים הלקוחות לשקילה נוספת. הגיעו ליעד המשקל שנקבע? כולנו שמחים. לא הגיעו? כל כספם מוחזר במלואו. "רק כך, כשהאחריות כולה מוטלת עליי ועל הצוות המקצועי שלי, יכול כל גבר ויכולה כל אישה לדעת שהם לא לבד במסע", מסכמת שירה, "האחריות אינה מוטלת רק עליהם. ישנה דרך ושיטה הלוקחת את מלוא האחריות על ההצלחה שלהם ומגינה עליהם גם ברמה הכספית באופן מושלם".

   נמאס לכם מדיאטות שמבטיחות הרבה ולא מקיימות? לא אוהבים שמטילים עליכם את כל האחריות לירידה במשקל? רוצים להמשיך לאכול מה שאתם אוהבים? זה הזמן להתחיל בדיאטת "חצי שירה". ירדתם? מעולה. לא ירדתם? קבלו את כספכם בחזרה.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת