וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסירו דאגות: הסרת שיער בלייזר עושים במקום המיומן ביותר, עם המכשור היעיל ביותר

בשיתוף רשת מרפאות פרופורציה, בשיתוף רשת מרפאות פרופורציה

29.3.2018 / 12:54

ההתייחסות לטיפול רפואית, קופות החולים המובילות בחרו בה בתור הגוף המבצע עבורן את הטיפולים והחיסכון הכספי משמעותי. מתכוננים לקיץ? זה הזמן להסרת שיער בלייזר בפרופורציה, הרשת שמשתמשת ב"לייטשיר", מכשיר הלייזר החזק, הבטוח והמתקדם ביותר בתחום

שיטת הטיפול של הסרת שיער בלייזר קיימת מאמצע שנות ה-90 והשתרשה היטב בקרב הציבור הנשי והגברי כאחד. אם בעבר היה התהליך (גילוח, שעווה ודומיהם) כואב במיוחד ולטווח קצר בלבד, טיפולי הלייזר הפכו לאורך השנים לפופולריים מאוד בשל יכולתם להקל על כל גבר או אישה שרוצים להסיר שיער גוף וחסכו מאיתנו השתעבדות לטיפולים קצרי טווח.

מכיוון שהטיפול כה נפוץ, באופן טבעי השוק תחרותי ויש מגוון רחב של אפשרויות. מדוע, אם כן, הסרת שיער בלייזר כדאי לעשות דווקא באחת מהמרפאות של רשת פרופורציה ברחבי הארץ? פרופורציה היא רשת מרפאות בעלת ותק ומוניטין של 30 שנה, ויחסה לטיפול הוא כאל הליך רפואי ולא אסתטי. לא טכנאים ולא קוסמטיקאיות מבצעים אותו, אלא צוות מיומן בעל השכלה רפואית שעבר את ההכשרות המתאימות.

יש סיבות לכך שברשת מרפאות פרופורציה מתייחסים להסרת שיער ברצינות תהומית, בניגוד לתחושת הטריוויאליות, לכאורה, שעשויה לרווח בציבור בשל היות הטכניקה נפוצה כל כך. הסרת השיער מבוצעת באמצעות מכשיר היורה קרן לייזר, שמאתרת את השערה על פי גונה הכהה לעומת גוון העור ומחממת אותה באופן ממוקד. החום מגיע עד לזקיק השערה והורס אותו לחלוטין, ובכך פוגע משמעותית ביכולת השיער לצמוח שוב. לפעולה מסוג זה נדרשים אך ורק אנשי מקצוע מיומנים ובעלי השכלה רפואית.

פרופורציה הסרת שיער בלייזר. אתר רשמי
משלב חידושים טכנולוגיים ומעניק תוצאות אופטימליות. מכשיר ה"לייטשיר"/אתר רשמי

לייטשיר - המכשיר המתקדם ביותר להשגת התוצאות הטובות ביותר

בפרופורציה הקפידו מאז ומתמיד לעשות שימוש רק בטכנולוגיה היעילה ביותר. כיום משתמשים ברשת במכשיר הלייזר "לייטשיר", שמשלב חידושים טכנולוגיים המזרזים את תהליך הסרת השיער. לפני הטיפול מבוצעת בדיקה והתאמה באופן ספציפי. לא ניתן להתחיל בטיפול בלי שאיש מקצוע מנוסה, מיומן ובעל השכלה רפואית מוודא כי גוון העור והשער מתאימים לביצוע הטיפול ומאפשרים הגעה לתוצאה הרצויה.

להבדיל ממכשירים רבים אחרים הנמצאים בשוק, "לייטשיר" פועל באופן יעיל על גווני עור שונים ומאפשר התאמה של אורך קרן הלייזר לצרכי כל מטופל. על אף שבעלי גוון עור בהיר ושיער כהה הם המועמדים האידיאליים לטיפול, המכשור המתקדם הוא בעל גל ארוך ומאפשר גם למטופלים בגווני עור אחרים להשיג תוצאות טובות.

אחד היתרונות הגדולים של "לייטשיר", שנבדק ואושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי, טמון ביכולתו לחסל ביעילות מרבית את זקיקי השיער, מה שמאריך את ההפוגה בין טיפול אחד למשנהו לפרק זמן של כ-12 שבועות. הטיפול עובד ביעילות באזורים רחבים (כמו רגליים, חזה וגב) בזמן קצר יחסית, לעומת שיטות אחרות שבהן הפעולה איטית ונקודתית.

מי יכול לעבור את הטיפול?

התשובה המתבקשת היא "כולם ובכל מקום", אבל לגברים ולנשים יש אזורים מסוימים בגוף שבהם לא ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר. אצל בעלי שיער אדמוני, בלונדי או לבן לא קיים פיגמנט כהה והלייזר לא יזהה את זקיק השערה, ומכאן שהטיפול לא יניב תוצאות עבורם. כמובן שכפי שכבר צוין, יש להיוועץ בצוות המנוסה של מרפאות פרופורציה באשר לסוג ואופי הטיפול.

רשת פרופורציה מבצעת טיפולי הסרת שיער בלייזר מ-1997, והיא אחת מהחלוצות בתחום בישראל, כשהיום אמהות שעברו את התהליך בעבר מביאות למרפאות את בנותיהן. איכות הטיפול נשמרת בקפדנות לאורך שנים, וקופות החולים המובילות בחרו ברשת בתור הגוף המבצע עבורן טיפולי הסרת שיער. מבוטחי "מכבי שלי" ו"כללית פלטינום" נהנים מהחזרים כספיים חלקיים או סבסוד אם עברו את הטיפול בפרופורציה.

הסרת שיער בלייזר היא טיפול רפואי שצריך להתבצע במכשור המתקדם ביותר על ידי הצוות המיומן ביותר. צרו עוד היום קשר עם אחד מ-12 סניפי רשת פרופורציה ברחבי הארץ ותיהנו גם אתם מהמבצע:
עד 50% הנחה לאזור הראשון, ועד 65% הנחה לכל אזור נוסף.

בשיתוף רשת מרפאות פרופורציה, בשיתוף רשת מרפאות פרופורציה
  • עוד באותו נושא:
  • הסרת שיער
2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully