פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   Office 365: כדי שהכול יהיה לכם קל יותר

   Word ,PowerPoint ועוד שלל תוכנות לעבודה, אחסון על ענן בשטח של TB1, זמינות מכל מכשיר, כולל טאבלטים וסמארטפונים, ורישום של משתמש נוסף. בזכות כל התכונות שהוזכרו כאן ואחרות שעליהן תקראו בכתבה, Office 365 Personal הוא מוצר שפשוט חייבים לרכוש יחד עם מחשב חדש

   פעם בכמה שנים זה מגיע. המחשב האישי, זה שליווה אתכם לאורך השנים האחרונות, מסמן לכם שהגיע לסוף ימיו. הסיבות שונות ומגוונות: זו יכולה להיות בעיית חומרה, כמו דיסק קשיח או לוח אם שהתקלקלו, אבל גם השימושים עצמם מאוד מכבידים על מחשבים ישנים, שוחקים את הסוללה ומזרזים את תהליך ההתבלות של חלקים נוספים. בכל מקרה, המחשב לא זז ואתם הרי צריכים משהו שיעבוד. אחרי הכול, מחשבים ניידים ונייחים הם כלי העבודה העיקרי שלנו גם בעולם של טאבלטים וסמארטפונים.

   יש לכם Windows 10? הרווחתם בגדול

   ברוב המקרים המחשב החדש שלכם יגיע עם מערכת הפעלה, או שתוכלו לבקש להתקינה תמורת תוספת תשלום. ודאו כי על המחשב שלכם מותקנת מערכת Windows 10 המתקדמת ביותר של מיקרוסופט. היא מעניקה חוויה משופרת בקרב כל המשתמשים. מסך Windows 10 מותאם אישי, הניווט בין האפליקציות המועדפות קל והפרופיל האישי יכול לעבור אתכם ממחשב למחשב.

   ברמת הפרודוקטיביות, Windows 10 מהיר יותר במעבר בין יישומים, יעיל ברמת המולטי-טאסקינג (אפשרות עבודה עם מספר חלונות במקביל) ומתעדכן אוטומטית כשהעדכונים הופכים לזמינים. השילוב בין Windows 10 ל-Office 365 מנצח והופך את חווית המשתמש לקלה ונוחה לעבודה או לפנאי.

   מיקרוסופט OFFICE 365 (אתר יצרן)

   Windows 10 + Office 365 - שילוב מנצח

   לאחר שבדקתם, השוויתם מחירים, דגמים ומפרט טכני, החלטתם לרכוש את מחשב החלומות שלכם. מה שרבים בוודאי אינם זוכרים היא העובדה שאת תוכנת Office 365 Personal, הנחוצה בכל מחשב אישי, יש לרכוש בנפרד. אף על פי שמאז ומתמיד הגיעו המחשב ו-Office כשני מוצרים שונים, לעולם נעטה על פנינו את הפרצוף התמה שמשמעותו "מה זאת אומרת זה לא בא עם אופיס?!" רכב חדש מגיע בלי מנוע? מקרר מיוצר ללא מדפים?

   זהו מקרה חריג, משום שלמרות היותה יחידה נפרדת, Office 365 היא עדיין אחד ה"איברים" החיוניים ביותר של המחשב. מאז שהופצה בתחילת העשור התוכנה רק השתכללה ועונה על מרבית הצרכים הדיגיטליים שלכם.

   לעבוד עם יותר מקום, מכל מקום

   מדוע כל כך חשוב להתקין תוכנת Office חוקית ומורשית במחשב? התשובה הפשוטה והבסיסית ביותר היא שזה כדאי. עם Office 365 Personal כל משתמש יכול להתקין את התוכנה על שני מכשירים ולקבל שטח של TB 1 אחסון בענן ו-60 דקות Skype בכל חודש, אליהם יש גישה מכל מקום ומכל סוגי המכשירים - PC, MAC וטאבלטים. בנוסף, מתאפשר שימוש בעוד שני סמארטפונים.

   משתמשי Office 365 Personal נהנים מהגרסאות החדשות ביותר של Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher ו-Access, כאשר שדרוגי התוכנה כלולים וזמינים תמיד. כפי שניתן להבין, על התוכנות הללו ניתן לעבוד מכל המכשירים שברשותכם, לא רק מ-PC אלא גם מ-MAC, מטאבלטים וממכשירי טלפון. לא רק אתם תישארו זמינים, גם התמיכה הטכנית של מיקרוסופט בצ'אט או בטלפון עומדת לרשותכם.

   קונים מחשב חדש? אל תשכחו לצרף אליו את 365 Office, ולהפוך את תנאי העבודה שלכם למיטיבים. לחצו כאן כדי לרכוש את החבילה וליהנות ממגוון עצום של שירותים דיגיטליים

   עוד כתבות ב-טוב לדעת