פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כמה צריך כדי להשקיע בנדל"ן בחו"ל? מסתבר שפחות מ-100,000 שקל

   איתור נדל"ן בחו"ל נחשב למשימה הרפתקנית ומרובת סיכונים, אבל לא כשעושים את זה ב-SDB. עם צוות מנוסה, שקיפות מלאה ובטוחות משפטיות, תוכלו להצטרף להשקעה בפרויקטים בסכום התחלתי של 25,000 דולר בלבד. הזדמנויות לא חסרות, והן מחכות מעבר לפינה (ולאוקיינוס)

   רכישת נדל"ן לצורך השקעה בחו"ל היא משימה שנראית מורכבת ועם סיכון עצום. אם לא די בכך שאיננו מכירים דיינו את האזור, את סטנדרט הבנייה, את רמות המחירים ואת המנטליות האנושית במקום, הקושי הגדול ביותר הוא לאתר גוף מהימן שדרכו נוכל לעשות את העסקה, גורם שהצלחתו תהיה תלויה בהצלחתנו. למשל, SDB, המתמחה באיתור, ניתוח והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל ושבמהלך העשור שבו היא פועלת הספיקה לרשום הצלחות רבות ותשואות למשקיעים.

   מדירה בבאר שבע לפרויקטים בניו יורק

   סיפור אנושי ועסקים לא בהכרח הולכים יד ביד, אבל זה בדיוק מה שעומד מאחורי הצלחתה של SDB. בשנת 2007 השתחררו שרוליק חנוך ודן ליברמן, שני חברי ילדות, מהצבא. הם רכשו בבאר שבע דירה בעלות של 30,000 דולר באמצעות הון עצמי של 3,000 דולר בלבד ומשם יצאו להשקעות נוספות. הצלחתם הראשונית הייתה גדולה, עברה מפה לאוזן ומשקיעים רבים, שביקשו למצוא נכס בבאר שבע, החלו לקבל דרכם מעטפת ניהול מלאה.

   ההצלחה של שרוליק ודן לא עצרה בבירת הנגב, בה החלו לנהל מאות דירות, אלא התפשטה גם מעבר לים. לאחר משבר הסאב-פריים זיהו השניים הזדמנויות קנייה באטלנטה, ג'ורג'יה, במודל הדומה לזה שהנהיגו בבאר שבע. הנוסחה עבדה, הוותק והניסיון עשו את שלהם. כיום, לאחר היכרות מלאה עם השטח, חברת SDB יוזמת ובונה מאות יחידות דיור בעשרות פרויקטים יזמיים ברחבי ארה"ב - מאזורי ביקוש גבוהים כניו יורק ולוס אנג'לס ועד מדינת טקסס, שנחשבת לאחד השווקים החמים ביותר להשקעה בנדל"ן, כמו גם בשוק המתעורר של ספרד.

   SDB השקעות נדל"ן מנהטן (ShutterStock)
   אפשר לעשות דברים במודל דומה לבאר שבע גם מעבר לאוקיינוס האטלנטי

   סוס מנצח לא מחליפים

   הייחודיות של SDB טמונה ביכולתה לזהות מגמות בשוק הנדל"ן העולמי, ועל פיהן לקבל החלטות השקעה שמניבות רווחים משמעותיים. פתגם מפורסם בין סוחרי בורסה מטרום עידן האינטרנט גורס כי "אם זה כתוב בעיתון - הגעת מאוחר מדי". SDB מגיעה לאזורים הכדאיים לפני שמשקיעים פוטנציאליים אחרים קראו עליהם, ומצליחה למקסם את ההשקעות לרווחים מקסימליים.

   השיטה של SDB פשוטה: התאגדות היא כוח וככל שמספר המשקיעים גדל, כך גם סיכויי ההצלחה. תחילה מתמקדים ב-SDB באיתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה בפריים לוקיישן, לאחר מכן חוברים לשותף מקומי עם רקורד עשיר וניסיון מוכח בנדל"ן. השלב הבא הוא גיוס ההון, ובו נכנסים המשקיעים לתמונה. לאחר השלמת ההון הנדרש מתבצעת ההשקעה בטווחי זמן קצרים של 18-36 חודשים, תוך יצירת הגנות ובטוחות לרוכשים. כל זאת, בשקיפות מלאה והסברים מקיפים על העסקה.

   25,000 דולר - ואתם בפנים

   התאגדות היא כוח גם משום שבאמצעותה תוכלו להיצמד לנוסחת ה-Low risk - high reward החביבה כל כך על משקיעים. ב-SDB השקעות הנדל"ן מתחילות ב-25,000 דולר בלבד, ומקנות בעלות ישירה על הנכס וקבלת ההון והרווח הצפוי לאחר מכירת הפרויקט.SDB מספקת למשקיעים ליווי הכולל מעקב, ניטור, מעטפת משפטית מלאה ודיווח תקופתי, וכל זאת בשקיפות מלאה.

   הזדמנויות נדל"ן בחו"ל קיימות, אבל צריך לדעת איך להסתער עליהן ולא פחות חשוב - מתי להסתער עליהן. עם יכולות איתור ההזדמנויות, הליווי הצמוד והבטוחות שהיא מעניקה, הצטרפות לפרויקט תחת ההובלה של SDB היא העסקה הנכונה עבורכם. השאירו פרטיכם כאן והתחילו ליהנות גם אתם משווקי הנדל"ן המשגשגים בעולם.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת