פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בגובה העיניים: ייתכן שהגיע הזמן להרמת עפעפיים

   אם אתם נראים ומרגישים עייפים, ייתכן שהסיבה טמונה בצניחת עפעפיים. מעבר לפן האסתטי, ניתוח הרמת עפעפיים חשוב גם מבחינה בריאותית. כיצד לבחור את הרופא הנכון ואיך להעניק לפנים שלך מראה צעיר ורענן בתוך זמן קצר? התשובות כאן

   אזור העיניים, כמו אזורים אחרים בגוף בכלל ובפנים בפרט, מושפע מהגיל. עם הזמן, העור שלנו שוקע ומתקמט, מאחר שהגוף מייצר פחות קולגן ואלסטין, שני החלבונים התורמים להתחדשותו ושומרים על גמישות העור. בשל כך, קרוב לוודאי שגם אתם מכירים את התופעה שבה אתם מביטים במראה ומזהים את אותן "שקיות" מתחת לעיניים, שמעידות או לפחות יוצרות רושם של עייפות.

   גברים ונשים רבים מבצעים טיפולים אסתטיים שונים, אבל חלק נרחב מהטיפולים הללו מסתכם בשיפור המראה. במקרה של ניתוח עפעפיים, במקרים רבים מדובר בפרוצדורה בעלת חשיבות רפואית בנוסף לאסתטית. עפעפיים נפולים לא רק משווים לנו מראה עייף, הם גם עלולים להכביד עלינו, מאחר שנפילתם מגבילה את הראייה ומשפיעה על איכות חיינו.

   פרופורציה הרמת עפעפיים (ShutterStock)
   אפשר לשפר את המראה ולהעלים כמעט כליל את ה"שקיות"

   מי צריך הרמת עפעפיים?

   ראשית, יש להבדיל בין העפעפיים העליונים והתחתונים. הגורמים לעפעפיים נפולים מגוונים וכוללים מרכיבים גנטיים, סגנון חיים (אנשים שבילו בשמש, מעשנים וכו') וכמובן גיל. הזדקנות עור הפנים מתחילה אצל רבים בקמטים בצדי העיניים, כשלאחר מכן הם מתחילים להתרחב לאזור העפעפיים העליונים. בעקבות זאת נוצר מן "גג" שמסתיר את העיניים. רבים לא מבחינים תחילה שהקמטים מפריעים לראייה מאחר שהתהליך הדרגתי, אולם ככל שעובר הזמן שדה הראייה הופך למוסתר יותר. העפעפיים התחתונים אינם משפיעים על שדה הראייה, אולם הפיכתם לנפולים היא שמקנה את המראה המוכר של ה"שקיות" התמידיות, היוצרות רושם של עייפות.

   כפי שניתן להבין, הסיבה לניתוח הרמת עפעפיים אינה רק אסתטית, היא גם רפואית. עם זאת, רבים בוחרים לבצע את הניתוח על מנת להעניק לפנים מראה צעיר יותר. יש לזכור כי הקיץ אינו מיטיב עם העור שלנו, בגלל השמש, החום, המלח של מי הים, הכלור של הבריכה, השהייה במקומות ממוזגים, זיהום האוויר הגבוה ועוד. ניתוח הרמת עפעפיים במהלך חילופי העונות יוכל להקל עליכם לפני שנגיע לשיא החום.

   ניתוח פשוט, התאוששות מהירה

   ניתן לבצע ניתוח הרמת עפעפיים עליונים, תחתונים או ניתוח משולב של הרמת עפעפיים והרמת גבות. ההליך קצר, פשוט ואורך בין 45 דקות לשעתיים. העיקרון הניתוחי הוא יצירת חתך קטן, ניקוז השומן ומתיחת העור באזור העפעף. בניתוח הרמת עפעפיים עליונים החתך מבוצע בקו הכפל הטבעי של העין ולכן פחות נראה, כשהצלקת עצמה נרפאת ונעלמת. בניתוח העפעפיים התחתונים מנקזים, בשיטה חדשה ומקובלת יותר, את השומן מפנים העפעף וגם במקרה זה לא נראים חתכים וצלקות.

   לאחר הניתוח מופנים המטופלים לחדר ההתאוששות ומשוחררים לביתם, במשך מספר ימים הם מטפלים בעצמם בתופעות טבעיות של החלמה (אדמומיות, נפיחות ודמע) ואז חוזרים לפעילות מלאה, הכוללת גם פעולות כמו איפור ושימוש בעדשות מגע. הטיפול מחזיק מעמד כ-10 שנים וישווה לכם מראה רענן וצעיר יותר למשך זמן רב.

   מדוע לבצע את הניתוח בפרופורציה?

   כל פרוצדורה רפואית, ולו הפשוטה במיוחד, מחייבת בחירה נכונה ומדוקדקת של הרופא המטפל, אבל בניגוד לטיפולי הצערה פופולריים אחרים, הרמת עפעפיים היא ניתוח לכל דבר. את הייעוץ הראשוני וההליך מומלץ לבצע אצל מומחה באוקולופלסטיקה - רופא עיניים שעבר התמחות נוספת בכירורגיה פלסטית של אזור העיניים. חשוב לציין כי בפרופורציה מבצעים את ההליך רק אוקולופלסטיקאים בעלי היכרות מעמיקה עם האנטומיה של העין ועם שיטות כירורגיות, שיאפשרו הגעה לתוצאות מיטביות ברמה המקצועית והאסתטית.

   רשת מרפאות פרופורציה מבצעת כבר כ-30 שנה ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים והסרת שיער בלייזר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ברשת מקפידים על איתור הרופאים הטובים והמנוסים ביותר בכל סוג של ניתוח פלסטי המוצע בה, ובכלל זה ניתוח הרמת עפעפיים.

   ניתוח הרמת עפעפיים יעניק לפניכם מראה צעיר ומלא חיות. חשים ששדה הראייה שלכם מוגבל? המבט שלכם משדר עייפות? זה הזמן ליצור קשר עם פרופורציה ולקבל בתוך זמן קצר מראה בריא וצעיר יותר

   עוד כתבות ב-טוב לדעת