פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תזרים המזומנים לוחץ? יש לנו פיתרון עבורכם!

   אם העסק שלכם מראה תוצאות, ייתכן שהגיע הזמן להתרחב, אבל את זה יהיה קשה לעשות ללא קבלת מימון, שיהווה תוספת לאשראי הבנקאי הקיים. הצוות המנצח של CP finance יסייע לכם לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים הטובים ביותר ולהבטיח שתצאו מוכנים למהלך כשידכם על העליונה

   עסק מצליח ומשגשג הוא התגשמות החלום של כולנו. מאגר לקוחות קבוע, שירות טוב, בסיס יציב - כל אלה הם הבסיס לתהליכים חיוביים. העבודה הקשה משתלמת, ואחריה מגיע הרגע שבו צריך להתקדם ולהתרחב.

   עסקים קטנים ובינוניים מהווים כ-98% מהתאגידים הרשומים בישראל. על מנת לגדול, בעלי העסקים הללו זקוקים לקבלת אשראי נוספת, כשאחד הפתרונות הנפוצים כיום הוא אשראי חוץ-בנקאי שיינתן בנוסף לאובליגו הבנקאית. מי שתעזור לכם לגייס אותו היא CP Finance.

   CP Finance היא חברת שירותים פיננסיים שהוקמה לפני 8 שנים על ידי סאם כהן, בעל BA במנהל עסקים וכלכלה עם התמחות בשיווק, ורו"ח אידו פרץ, שמתמחה בליווי פיננסי וגיוס אשראי לחברות בינוניות. הניסיון העשיר של השניים וקשריהם עם מוסדות בנקאיים וחוץ בנקאיים יסייעו לכם לקבל את המימון הדרוש לכם להגדלת העסק.

   אשראי חוץ בנקאי - פיתרון לגיטימי, חכם ולא פחות טוב מהבנק שלך!

   עד לפני כעשור, המושג "הלוואה חוץ בנקאית" לווה בהרבה ספקות וחששות, אבל כיום מדובר בקרנות ממוסדות ומפוקחות ובפלטפורמות שבהן ההתנהלות בנקאית לכל דבר. עסקים יכולים לפנות לקרנות חוץ בנקאיות ולהגדיל את מסגרת האשראי במסלולים שונים ומגוונים, בריבית שנעה בדרך כלל בין 4 ל-8 אחוז - תלוי כמובן בטיב וברמת הסיכון של הלקוח. החטיבה לגיוס אשראי של CP Finance תסייע לכם לפנות לגופים המתאימים ולגייס את הסכומים שלהם אתם זקוקים.

   מקור נוסף להגדלת האשראי הינו הלוואות P2P - הלוואות מימון המונים. על פניו, העיקרון ברור - אתם זקוקים לכסף ולכן אתם פונים לקרן שיש לה כסף להלוות לכם ללא התערבות הבנק שלכם. פשוט? לא בהכרח, משום שעל אף הגדרתה כ"חברתית", פעולה כזו דורשת התמצאות ואיתור הקרן המתאימה. CP Finance תערוך מכרז בין הגופים החוץ בנקאיים, תכין תוכנית עסקית ותדאג לגייס את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר.

   CP מסגרת אשראי (ShutterStock)
   אל תצאו למהלך לבד, תנו ל-CP לעשות עבורכם את העבודה

   מהו גובה ההלוואה שהעסק שלי יכול לקבל?

   ובכן, גובה ההלוואה, הריביות והבטחונות נקבע לפי טיב הלקוח. מרבית הקרנות החברתיות מעניקות מימון מינימלי של 200,000 שקל.

   מדוע אתם זקוקים להגדלת האובליגו?

   העסק עובד, הלקוחות חוזרים, הסחורות נחטפות, יש לכם מספיק עבודה - ובכל זאת אתם צריכים מסגרת אשראי גבוהה יותר מזו שמספקים לכם הבנקים. האם מדובר בשאיפה הגיונית או בגחמה? ראשית, כמעט כל עסק במדינת ישראל צורך אשראי, ומאידך כמעט כל עסק בישראל מממן את הלקוחות שלו ומקבל את התמורה בתשלומים דחויים.

   הבנק שלכם מהווה ספק מרכזי מאוד, אך גם הבנק, כמו כל ספק אחר של העסק, מוכן לתת אשראי והלוואות עד גבול מסוים.

   האם אתם זקוקים להגדלה? הראשונים להשיב על כך כבעלי העסק הם אתם, כמובן, אבל עוד לפני שתנסו להגדיל את מסגרת האשראי תוכלו לפנות ל-CP Finance ולבדוק את כדאיות המהלך. אם הוחלט שהוא אכן כדאי, בחברה יסייעו לכם בתהליך קבלת הלוואה. יש לזכור גם כי במציאות הישראלית, שבה עובדים בשיטת "שוטף פלוס", עסקים זקוקים לכסף ולתזרים מזומנים יציב על מנת לא לפגום במוסר התשלומים ובהיסטוריה הבנקאית התקינה שלהם.

   למה לא לעשות את זה לבד?

   כדי להגדיל את מסגרת האשראי שלכם תצטרכו להשקיע לא מעט בתחקירים, בחיפושים, בתוכניות עסקיות וכלכליות, בשיחות שכנוע וגם אז לא בטוח שתצליחו לקבל את התנאים או האשראי שרציתם. יש לזכור גם שהמשאבים שתשקיעו יגזלו מכם זמן ואנרגיות שאתם צריכים לפנות לצמיחת העסק. הצוות של CP-Finance עתיר קשרים וניסיון, יעשה עבורכם את עבודת ההכנה וילווה אתכם לאורך התהליך. מה דרוש מכם? שקיפות, עסק רווחי ופשוט להגיע לפגישת ייעוץ ללא תשלום.

   מי יכול להשתמש בשירותי CP Finance?

   מאחר ש-CP Finance הינה חברת בוטיק שמתבססת על המוניטין והאמינות שבנתה לאורך השנים, היא לא מתפשרת על איכות הלקוחות שלה. כדי לקבל אשראי דרך מוסדות חוץ בנקאיים, על העסק להיות בעל היסטוריה בנקאית תקינה (ללא הליכי הוצאה לפועל, צ'קים חוזרים, הגבלות וכד') בחמש השנים האחרונות ולהציג מחזור שנתי של 2 מיליון שקלים ומעלה. רק עסקים איכותיים ורווחיים עם היסטוריית אשראי תקינה יהיו כשירים לתהליך.

   הגיע הזמן למהלך בעסק שלכם? אל תצאו אליו לבד. עם הצוות המיומן של CP Finance תוכלו לקבל מסגרת אשראי חוץ בנקאית בנוסף לאשראי הקיים בבנקים, וכל זאת בתנאים הטובים והנוחים ביותר.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת