אפילו נדל"ן יכול להיות עניין פשוט: הכירו את iintoo, מודל ההשקעה החדשני בנדל"ן בחו"ל

רבים חוששים להיכנס לשוק הנדל"ן בגלל תו המחיר הגבוה והמורכבות הכרוכה בעסקאות, אבל דרך קהילת המשקיעים iintoo תוכלו לעשות את זה בפשטות ובשקיפות מלאה, בסכום התחלתי של 25 אלף דולר בלבד

בשיתוף iintoo, מערכת וואלה! NEWS בשיתוף iintoo

העידן הדיגיטלי פתח עבורנו אופק חדש לחלוטין בכל הקשור לפעילויות חברתיות-כלכליות. לא מדובר רק במחאות צרכניות להורדת מחירים, אלא ברכישות של מוצרים, גדולים כקטנים, כשהיום אפשר אפילו לקחת הלוואות במימון המונים.

תחום שנשאר, כביכול, מחוץ למשחק הזה הוא ענף הנדל"ן, המצטייר כמועדון סגור למביני עניין. אחרי הכול, מדובר בתחום לא קל להבנה שבו כרוכים לא מעט סיכונים, כשבנוסף אנו לא אחת סובלים מהתחושה ש"פספסנו את הרכבת" ושההשקעה כבר לא משתלמת. הבשורה הטובה היא שבזכות iintoo המהפכה הצרכנית לא דילגה גם על התחום הזה.

iintoo - Invest together היא קהילת משקיעים חברתית בתחום הנדל"ן, המציעה פתרונות לבעיות השכיחות בהשקעה בענף, ומציעה מודל השקעה מותאם אישית וליווי צמוד לכל אורך התהליך - איתור הנכס, ביצוע כל הבדיקות, ניהול מו"מ מול היזם על כל התנאים (המסחריים והמשפטיים), התוויית בטחונות והגנות משפטיות לטובת המשקיעים, ייעוץ מקצועי בכל הקשור למודל המיסוי המיטבי בעסקאות מעבר לים, טיפול בהחזרים כספיים רבעוניים ועוד - עד לסגירה סופית של העסקה. iintoo מבטיחה מקצועיות בשקיפות מלאה, פיקוח איכותי ודיווח שוטף. אתם רק צריכים לבחור, באופן מושכל, את ההשקעה הכי נכונה עבורכם.

הרבה יותר חכם להשקיע בחו"ל כשעושים את זה כקבוצה. מייסד ומנכ"ל iintoo ערן רוט

"המטרה: להנגיש ככל שניתן את שוק הנדל"ן"

iintoo מעניקה הזדמנות להיחשף לעסקאות שעד לשנים האחרונות היו שמורות רק ליודעי דבר, ופותחת אפשרויות רבות גם ללא הצורך להשקיע מאות אלפי שקלים בנכס. הסכום המינימלי לעסקה עומד על 25 אלף דולר בלבד, ויחד עם השקיפות המרבית, שיתוף המידע, הליווי המקצועי השוטף והעובדה שאתם לא בעלי הנכס היחידים, החשיפה שלכם כמשקיעים לסיכונים יורדת, וכמוה גם הצורך לעסוק בביורוקרטיות ולוגיסטיקות מסובכות.

מאחורי iintoo עומדים יו"ר החברה דב קוטלר, בעבר מנכ"ל ישראכרט ישראל, מנכ"ל ויזה כאל ומנכ"ל בנק אגוד, וערן רוט, מייסד ומנכ"ל החברה, שנבחר ב-2014 לאחד מ-40 אנשי העסקים הצעירים והמבטיחים על ידי גלובס ו-Forbes. "בתור אחד שבא מעולם הפיננסים והבנקים ויודע עד כמה העולם הזה לעיתים סבוך עבור המשקיע הפרטי, היה לי ברור מהתחלה שהמטרה שלנו להנגיש ככל הניתן את השקעות הנדל"ן", אומר קוטלר, "הרעיון הוא לפשט, ליצור מודל שקוף, בגובה העיניים, המטיב עם המשקיע ומאפשר לו לקחת חלק בעסקאות נדל"ן בהיקף משמעותי, תוך קבלת הליווי המקצועי הנדרש עד לסיום ההשקעה".

קוטלר מדגיש: "כשלקוח מקבל דו"חות שוטפים על ההשקעה שלו הוא מבין הכול, הוא בשליטה". רוט מוסיף: "אנחנו רוצים לתת אופציה של השקעה שהיא סולידית ועדיין מעניינת לעומת חלופות ההשקעה למשקיע הפרטי. למשקיע הפרטי יהיה מאתגר למצוא פרויקטים מקבילים לאלו שאנו מציעים, זה עניין של ניסיון במגוון תחומים במקביל".

"להנגיש ככל הניתן את השקעות הנדל"ן" (צילום: Iintoo)

המפתח להשקעה טובה: לא מתפשרים עם היזם

רוט שופך אור על התהליך: "אנחנו לא נכנסים לעסקה בלי לראות פיזית את הנכס, אלא נוסעים לשם ובודקים הכול בעיניים. בנוסף, אנחנו מנהלים משא ומתן משפטי מאוד קשוח מול היזמים, שמאפשר לנו לגדר ולהקטין משמעותית את הסיכון בהשקעה והכי חשוב לשים את אינטרס המשקיעים במרכז. יש מספר פרמטרים מרכזיים שמשפיעים על הצלחת ההשקעה: הוצאות, הכנסות ומשך הזמן של ההשקעה. אנחנו לא מאפשרים ליזם לחרוג מההוצאות שנקבעו בתוכנית העסקית וגם לא לחרוג מהזמן שנקבע, אם הוא חורג אז חלוקת הרווחים בפרויקט משתנה לטובת המשקיעים, זה חשוב ומגדר את הסיכון. ככה אנחנו מצליחים לגרום לכך שהמשקיע יכנס להשקעה עם סבירות נמוכה לאבד כסף וסבירות גבוהה להצלחתה".

ל-iintoo משרדים במנהטן ובתל אביב והיא מונה כ-50 עובדים. בקהילת המשקיעים חברים כ-33 אלף משקיעים מיותר ממאה מדינות, שמהם גייסה החברה את ההון הנדרש עבור 43 עסקאות. מתוך העסקאות האלה יש כמה המניבות הכנסה שוטפת למשקיעים, כאשר שמונה עסקאות כבר הסתיימו בהצלחה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully