פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגיע הזמן לחדש את ביטוח הרכב? כך תקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר

   נהגים רבים לא מודעים להבדלים במחירי הפוליסות, אבל עם בחירה נכונה ניתן לחסוך לא מעט כסף. אם מועד החידוש שלכם מתקרב, תוכלו לקבל בקלות ובמהירות הצעה מ-4 חברות שונות ולחסוך לא מעט כסף

   עבור אנשים רבים, מועד חידוש ביטוח הרכב הוא פעולה אוטומטית, משימה שרצוי להסיר במהרה מסדר היום. הרי בסופו של דבר, חושב הנהג, הכול ידוע: בהנחה שלא היו לכם תביעות בשנה האחרונה, אתם מנחשים שתשלמו פחות או יותר את אותו מחיר, ולמי בכלל יש כוח לעשות סבב טלפונים ולהשוות בין חברות?

   ובכן, זה מאוד לא מדויק. חיפוש אחר חברת הביטוח המתאימה אכן הכרחי בכל שנה. ההבדלים בין פוליסות רכב יכולים להגיע לסכומים גבוהים של מאות ולפעמים אלפים בודדים של שקלים בשנה, משום שיש הרבה משתנים שמשתקללים במחיר. אם, למשל, מיגנתם את הרכב במערכת בטיחות למניעת תאונות דרכים, לכל חברה יש את שיעור ההנחה שלה, כשבקטגוריה זו בלבד יכול ההפרש להגיע לעשרות שקלים.

   רק לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר

   זו רק דוגמה אחת. בפוליסה שלכם מרכיבים רבים שביחד יכולים ליצור הבדל משמעותי במחיר. אז מה עושים? במציאות של היום זה פשוט - אתם לא צריכים להגיע לחברת הביטוח, תנו לה להגיע אליכם. אם אתם צריכים לחדש את ביטוח הרכב שלכם בחודש הקלנדרי הנוכחי, כיום ניתן בקליק אחד לקבל הצעות מארבע חברות ביטוח שונות. ההצעות מתקבלות מחברות הביטוח עצמן, ללא תיווך סוכנים.

   איך זה קורה? אתם ממלאים מספר פרטים ללא תשלום וללא התחייבות. הפרטים יועברו ל-4 חברות וסוכנויות ביטוח, שיחזרו אליכם במהרה עם הצעת המחיר. כל שלכם נותר הוא לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. כאמור, השירות יינתן לכם אך ורק אם מועד חידוש הרכב שלכם חל בחודש הקלנדרי הנוכחי.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת