פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ללכת עד הסוף: סובלים מכאב כרוני בגב או בברכיים? זה הזמן לטיפול באפוסתרפיה

   אנשים רבים הסובלים מכאבי גב ומפרקים בוחרים בפתרונות שיעילים לטווח קצר בלבד. דרך אבחון מקור הבעיה במרכזי הטיפול של אפוסתרפיה תותאם לכם אישית מערכת הליכה, שבאמצעותה תוכלו לחיות במשך שנים חופשיים מכאבים. צרו קשר עכשיו והגיעו לאבחון ללא עלות כספית

   אנשים רבים סובלים מכאבים כרוניים. בכמה אנשים מדובר? על פי אתר הרפואה הנחשב WebMD, כ-100 מיליון אמריקאים, שליש מאוכלוסיית ארה"ב, מדווחים על כאבים קבועים בדרגה זו או אחרת. במאמר אחר שפורסם באתר ומגובה במחקרים שונים, כאבי גב ודלקות פרקים (ארטריטיס) נמנים עם הסוגים הנפוצים ביותר של כאב כרוני.

   ברוב המקרים בוחרים הסובלים מהכאבים לקבל תרופות מרשם לשיכוך הכאב. מבלי לדון ביעילות ובתופעות הלוואי של תרופות כאלה או אחרות, לכולן יש מכנה משותף אחד: הן מספקות פיתרון לטווח קצר בלבד ואינן מטפלות בגורמים של הבעיה עצמה. איך כן תוכלו לזהות את גורם הכאב ולנטרל אותו? דרך אבחון במכון אפוסתרפיה.

   מהי אפוסתרפיה?

   אפוסתרפיה היא טיפול שמנצח את הכאב דרך הפעילות הכי אקטיבית שלכם במהלך היום - הליכה. בעזרת מערכת ההליכה המותאמת לכם אישית, הגוף לומד להפעיל מחדש את השרירים התומכים במפרקים, וכך מקבלים מפרקי הברך, הירך והקרסול את התמיכה שהייתה חסרה להם. בגב מורידה האפוסתרפיה את העומסים מהאזורים הכואבים ומפעילה מחדש את השרירים המייצבים אותו. בזכות הטיפול העומס על המפרקים והגב יורד, הכאב דועך, ההליכה משתפרת, איכות החיים עולה וניתן לחזור לתפקוד תקין.

   אם אתם סובלים מכאבים, תוכלו לתאם אבחון אישי, מקצועי ולא פולשני לאיתור מקור הכאב במעבדת ההליכה באחד מששת מרכזי אפוסתרפיה בישראל. לאחר שמעבדת ההליכה מאתרת באמצעות אלפי חיישנים למיפוי הגוף את אזורי הרגישות והפגיעה המוטורית, היא מאפשרת לצוות הרפואי להתאים את מערכת אפוסתרפיה באופן אישי ומדויק.

   האבחון מסייע לצוות הרפואי לכוון את מערכת אפוס באופן שיוריד את העומסים מהמפרקים והגב, וילמד את השרירים לייצב מחדש את המפרקים. תוצאות המעבדה מדויקות מאוד ומאפשרות מעקב תקופתי אחרי התקדמות הטיפול. האבחון, יש לציין, אינו כרוך בתשלום.

   "הייתי מאוד ספקן, אבל אחרי חודש וחצי התחלתי ללכת"

   אנשים רבים שסבלו מכאבים עזים וקיצוניים פנו לאפוסתרפיה כמוצא אחרון, חלקם לא האמינו לשינוי שהטיפול יחולל. אחד מהם היה איציק גזית, בשנות ה-60 לחייו, שהיה מעורב בתאונת דרכים קשה בה שבר את אגן הירכיים. לאחר ששוחרר מבית החולים איציק החל להתנייד על קביים. "הייתי מאוד ספקן", הוא אומר, "בגלל מצבי הקשה לא האמנתי שמשהו יכול להשתפר. החלטתי בכל זאת לתת צ'אנס לאפוסתרפיה ואחרי חודש וחצי התחלתי ללכת על הרגליים. אני מאוד מרוצה".

   זהבה אהרוני בת ה-72 סבלה מפריצת דיסק בגב התחתון וגם היא מעידה על השינוי העצום בעקבות הטיפול באפוסתרפיה: "במשך 20 שנה הכאב הקרין לרגל. יום לפני שנכנסתי לניתוח סיפרו לי על אפוסתרפיה. הגעתי אליהם על ארבע, ממש ככה. מהרגע שהם טיפלו בי התחלתי להזדקף, הכאבים התחילו לרדת והרגשתי שיפור משמעותי. כבר יותר מחמש שנים אני מרגישה הרבה יותר טוב. חזרתי לחיים האמיתיים".

   איציק וזהבה ללא לבד. מטופלים רבים שעברו טיפול באפוסתרפיה דיווחו על שיפור ניכר ברמת החיים שלהם.

   לא מוכרחים להשלים עם הכאב ולא חייבים לסבול. הטיפול באפוסתרפיה, המוכר ומבוצע בהשתתפות כל קופות החולים, ישפר את איכות חייכם. בלחיצה כפתור תוכלו להגיע לאבחון ללא עלות באחת ממעבדות אפוסתרפיה ברחבי הארץ ולצאת לדרך חדשה וחופשייה מכאבים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת