עצמאות, ביטחון ועמלות נמוכות: משקיעים בשוק ההון? כך תעשו את זה קל ונכון יותר

אם בעבר סחרתם בבורסה דרך הבנקים ושילמתם עמלות גבוהות, כעת אפשר לפתוח און-ליין חשבון באקסלנס ברוקראז', לסחור באופן עצמאי ולבצע קנייה ומכירה בעלויות אטרקטיביות במיוחד. הכלים שתקבלו, העמלות הנמוכות והשירות יהפכו את החוויה לטובה וככל הנראה גם משתלמת יותר

  • שוק ההון
בשיתוף אקסלנס ברוקראז', בשיתוף אקסלנס ברוקראז'

להתקדמות הטכנולוגיה יש שני יתרונות משמעותיים: היא הפכה את הכול ליותר פשוט ופחות יקר. כיום ניתן להזמין ביגוד או לעשות קניות בסופר דרך המחשב או הסמארטפון, בדרך כלל במחירים זולים משמעותית מהחנויות. ניתן אפילו לבצע פעולות שבעבר נחשבו למסובכות, כמו מעבר בין קופות חולים ופנייה און-ליין למוסדות ציבוריים. זה קיים בכל תחום כמעט, ובשנים האחרונות ניתן לעשות את זה גם כמשקיעים פרטיים בבורסה, ללא תיווך של הבנק.

עד לפני שנים אחדות, מסחר בניירות ערך לא היה עניין כל כך טריוויאלי. מי שרצה לסחור בשוק ההון נדרש להרים טלפון ולבלות במשך דקות ארוכות עם נציג, לפעמים גם להגיע לפגישה. הבנק היה הצינור הנגיש ביותר למסחר, ובשל כך היה צורך להקדיש לו לא מעט זמן. כיום, אם אתם רוצים לסחור בבורסה, אין שום סיבה להקדיש זמן לביורוקרטיה שמסביב. כל שאתם צריכים לעשות הוא להצטרף לאקסלנס ברוקראז' וליהנות ממערכות המסחר המתקדמות והמקצועיות ביותר בשוק, בעמלות אטרקטיביות.

מהי אקסלנס ברוקראז'?

אקסלנס ברוקראז' הינה חבר בורסה מבית ההשקעות אקסלנס. היא מאפשרת לכם לנהל את השקעותיכם באופן עצמאי, בלי התערבות של גורמים חיצוניים ובעלויות נמוכות. הרישום הראשוני יכול להתבצע באופן דיגיטלי ואינו יחייב פגישה עם נציג. מספר ימים לאחר תחילת התהליך ייפתח החשבון ותוכלו לסחור בקלות בניירות ערך בארץ ובחו"ל.

לאקסלנס ברוקראז' עמלות מהנמוכות בשוק ההון, וניתן לסחור באמצעותה במערכות מסחר מתקדמות. מערכת OrderNet תאפשר לכם לנהל את המסחר בישראל, ועם OrderNet Pro תוכלו לנהל מסחר משולב (דואלי) בארץ ובארה"ב. מערכת Global Xtrade מאפשרת מסחר מתקדם בכ-100 שווקים ברחבי העולם ו-View Trade היא מערכת קלה ואינטואיטיבית למסחר בארה"ב ובקנדה, שמספקת גם מידע על מניות מאנליסטים בעולם.

לסחור בזמן שלכם, בקצב שלכם ומכל מקום

מי יכול לסחור באקסלנס ברוקראז'?

כמעט כל אחד, ובלבד שיש לכם סכום התחלתי של 20 אלף שקל. אם אתם מאמינים ביכולתכם לנהל את ניירות הערך באופן עצמאי, אתם יכולים לפתוח חשבון למסחר באקסלנס ברוקראז' ולהיות אדונים לעצמכם בלי הסחות דעת ובלי לבזבז זמן יקר. השימוש במערכות פשוט ואינטואיטיבי, כשבנוסף מסופק לכם גם מידע חשוב שיסייע לכם במסחר, כולל מרכז ידע רחב, הכולל מושגים לסוחרים מתחילים.

זה באמת יעלה לי פחות?

חד משמעית! הפרשי העמלות עשויים להיות גדולים, ולא מדובר פה בשקלים בודדים, אלא בהבדלים של ממש. למשל, על קנייה ומכירה של ניירות ערך הנסחרים בבורסה בתל אביב תשלמו בבנקים החל מ-0.5% משווי העסקה, בעוד באקסלנס תשלמו 0.09% ומטה. אם אתם רוצים לסחור בחו"ל, עמלת הפעולה (קנייה או מכירה) בבנק תעמוד על החל מ-0.8% עם מינימום של לפחות $30, כשבאקסלנס תוכלו לשלם פשוט 1 סנט למניה עם מינימום של $5 או $10 פיקס לפעולה. זהו סדר הגודל גם בפעולות האחרות.

מדוע דווקא באקסלנס ברוקראז'?

עם השקעה דרך אקסלנס, בית השקעות הפועל בישראל למעלה מ-30 שנה, אתם נהנים מביטחון של מוסד כלכלי יציב ומשירות לקוחות מקצועי ואישי, כאשר לרשות הלקוח עומד חדר מסחר בשפה העברית, המאויש בכל זמן המסחר בארץ ובחפיפה לשעות המסחר בארה"ב מידי יום עד השעה 23:00 ובימי שישי עד השעה 18:00. חשוב לציין כי אקסלנס ברוקראז' אינה משמשת כמתווך, אלא כגוף שמפוקח על ידי רשות ני"ע והבורסה לני"ע, כפוף לרגולציות ולבקרות מחמירות וכספי הלקוחות בו מוחזקים בנפרד מכספי החברה. יש לזכור גם כי מדובר רק בחטיבה אחת בתוך בית השקעות, המספק שירותים פיננסיים נוספים כמו קופות גמל, קרנות השתלמות, חיתום וגיוס הון ועוד.

מסחר בשוק ההון בארץ ובחו"ל כבר לא חייב להיות כרוך בטרחה. באקסלנס ברוקראז' תוכלו לקבל את הכלים הטובים ביותר בעמלות טובות . השאירו פרטיכם ופתחו חשבון כבר עכשיו

* הכתבה אינה מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ ("החברה") הינה חבר בורסה לניירות ערך בתל אביב ומציעה ללקוחותיה בין היתר שירותי מסחר בניירות ערך.

האמור בכתבה זו נכון למועד פרסומה בלבד. כל התקשרות בין החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס לבין הלקוח תעשה באמצעות הסכם פתיחת חשבון ובהתאם לדין, ותנאי הסכם ההתקשרות כאמור, הם אלו שיחייבו את החברה והם בלבד. מובהר כי גובה העמלות עשוי להשתנות מעת לעת ובהתאם להסכמים מול הלקוחות כפי שייקבע בהסכם פתיחת חשבון עם הלקוח.

השוואת עמלות הבנקים בוצעה בהתאם לעמלה המפורסמת בתעריפון הפומבי באתרי הבנקים הגדולים: בנק הפועלים, לאומי, דיסקונט, מזרחי טפחות והבינלאומי, בגין קניה/מכירה של ניירות ערך הנסחרים בחו"ל. גובה העמלות עשוי להשתנות מעת לעת ובין הבנקים השונים ובהתאם להסכמים מול הלקוחות.

לחברה זיקה למוצרים פיננסיים בשל היותה חלק מקבוצת אקסלנס אשר הינה חלק מקבוצת דלק, אשר עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות, ניהול קרנות נאמנות והנפקת תעודות סל.

למידע ולגילוי נאות אודות זיקתן של חברות מקבוצת אקסלנס לנכסים פיננסיים ו/או לגופים מוסדיים, ראה לשונית "גילוי נאות" באתר אקסלנס www.xnes.co.il.

אין לראות במסמך זה ובמידע ו/או הניתוח הכלולים בו הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. הניתוח במסמך זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור ומידע אחר ומידע הנובע ממקורות אחרים, הנחזה כמידע מהימן, וזאת, מבלי שהחברה ביצעה בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנותו. האמור לעיל אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. לפיכך, האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. לא מומלץ לקבל החלטות השקעה בהסתמך על סקירה זו בלבד ויש להתייעץ עם בעל רישיון מתאים בטרם ביצוע כל השקעה שהיא. החברה ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס, חברות בשליטתה וכך בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.

כל הזכויות בכתבה זו שייכות לחברה והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מהחברה וללא ציון הערה זו בגוף הטקסט, במקום הבולט לעין, הנה אסורה, אם לא צוין אחרת.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully