פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אל תטרחו לקום. הכורסא הזאת כבר תעשה את זה בשבילכם

   ככל שאנו מתבגרים, קשה לנו לעשות אפילו פעולות פשוטות ביותר. כורסת LIFT מבית אירופלקס מספקת פתרון מושלם לבעלי מוגבלויות, משום שהיא מאפשרת לעבור לשכיבה ואפילו לעמידה, וכל זאת באפס מאמץ. עם תפעול פשוט, סטייל ומחיר אטרקטיבי במיוחד, זו הכורסא שאתם צריכים בסלון

   היתרון הכי משמעותי של כורסת טלוויזיה אמור להתבטא בנוחות. היכולת להתרווח ולראות טלוויזיה או לקרוא ספר ברוגע הן השיקול המנחה בבחירת הכורסא, אך האם זה תמיד כך? ממש לא.

   רוב כורסאות הטלוויזיה מתחשבות בעיקר בצורך שלכם לשבת. אתם יכולים להטות אותה לזוויות מסוימות, אולם במהותה זו כורסת ישיבה. על קימה בכלל אין מה לדבר, היא מתבצעת כמו קימה מכל כסא רגיל. זה ההבדל בין כורסא רגילה לכורסת LIFT מבית אירופלקס. זו כורסא מתקדמת עם מנגנון קימה, שעושה שני דברים משמעותיים נוספים: היא מאפשרת לכם לא רק לשבת בנוחות, אלא גם לשכב ברוגע ולא פחות חשוב מכך - לקום ללא מאמץ, כפי שתוכלו לראות בסרטון כאן.

   לא מותרות - הכרח

   עד לשנים האחרונות כורסת טלוויזיה נחשבה לסוג של סמל סטטוס. רבים אף רואים בה אמצעי לא נחוץ ברמת המותרות. מבחינה זו, LIFT היא מוצר שמשנה את חוקי המשחק. הכורסא אמנם מעוצבת להפליא, משדרת יוקרה ומתאימה לכל סלון, אבל המחשבה העיקרית העומדת מאחוריה היא של פונקציונליות. הכורסא הזאת מותאמת לאנשים מבוגרים, לבעלי מוגבלויות ובעצם לכל מי שכורסא רגילה לא ממלאת את כל צרכי הנוחות הבסיסיים שלו.

   לכורסת LIFT שלט עם שני כפתורי הפעלה גדולים. בלחיצת כפתור פשוטה תוכלו לעבור ממצב ישיבה לשכיבה, משכיבה לישיבה ומישיבה לעמידה. בכל משך הזמן הזה לא תצטרכו לעשות אפילו מאמץ קל שבקלים, פשוט ללחוץ על אחד משני הכפתורים. זהו שדרוג מהפכני שמאפשר לכל מי שהתקשה עד היום לקום ואפילו לעבור ממצב ישיבה לשכיבה, פעולות שכלל אינן טריוויאליות אצל אנשים הסובלים מכאבים בגב ובמפרקים.

   ככל שאנו מתבגרים, כך גדלים סיכויינו לסבול מכאבים בגב התחתון. על פי מחקרים רבים, קרוב ל-80 אחוז מהאנשים סובלים או יסבלו מכאבי גב עד גיל 55, והכאבים רק מתגברים והופכים לכרוניים עם הגיל. כאבי גב, צוואר ומפרקים מקשים עלינו ומגבילים אותנו גם בפעולות היומיומיות הפשוטות ביותר. כורסת LIFT פוטרת אתכם מהדאגה הזאת. היא מרגיעה את כל חלקי הגוף, כשהריפוד הרך והמפנק מספק תמיכה מצוינת לישבן, לגב התחתון, לצוואר ולאזור הראש. הקימה מהכורסא קלה, מושלמת ועם אפס מאמץ.

   מובן שיחד עם הערך הבריאותי, כשמדובר בכורסת טלוויזיה הממוקמת באזור מרכזי בסלון, גם לסטייל יש חשיבות מכרעת. כורסת LIFT מגיעה בצבע לאטה (קפה עדין), קרם ושחור להתאמה מושלמת, כך שבנוסף לנוחות ולתחושה הרכה היא תשתלב היטב בכל סלון.

   כשמשלבים בין בריאות, סטייל ונוחות, כורסת LIFT מבית אירופלקס מספקת את המכלול הטוב ביותר. כדי לקבל את החוויה המלאה, כעת ניתן לרכוש את הכורסא במחיר מבצע של 3,990 שקל בלבד ועם משלוח חינם. אז למה אתם מחכים? זה הזמן לעבור לתנוחת הישיבה, השכיבה והקימה המושלמת.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת