פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מי שמתבייש מתייבש: השיטה הזו לטיפול בתפקוד מיני תחזיר לכם את החיוך לפנים

   בניגוד לדעה הרווחת, בעיות בתפקוד המיני אינן נחלתם של בני 60+ בלבד, אבל המבוכה מונעת מרבים לנסות ולפתור את התופעה. טיפול טבעי בגלי קול עזר כבר בתחום האורתופדיה, האורולוגיה והקרדיולוגיה, וכעת אפשר לחזור באמצעותו לחיי מין מלאים ומספקים. הפרטים בפנים

   אחד הסודות הגלויים ביותר בעולם היום אין-אונות. זה אותו עניין מביך שאיש לא מדבר עליו, אבל התופעה גדולה מדי מכדי שאפשר יהיה להתעלם ממנה. הסטיגמה הרווחת בעבר הייתה שהפרעות בתפקוד המיני הם מנת חלקם של מבוגרים בלבד, אבל בשנים האחרונות נחשפו נתונים שמספרים סיפור קצת אחר. אמנם, זה נכון שלמעלה מ-50% מהגברים מעל גיל 50 ו-60% מהגברים מעל גיל 70 סובלים מכך, אבל מחקרים הראו כי היא נפוצה אצל 26 אחוז מהגברים מתחת לגיל 40 וקרוב ל-20 אחוז מתחת לגיל 30.

   במלים אחרות, 1 מכל 5 גברים צעירים ובריאים סובל מתפקוד מיני לקוי. למרות הקדמה הטכנולוגית והשיח הער יותר, רבים עדיין בוחרים לשמור על זה בסוד. בכך הם מחטיאים את המטרה. לא זאת בלבד שאינם פונים לטיפול וממשיכים לחיות עם המבוכה, ההנאה שלהם מחיי המין רק נפגמת יותר ויותר. ולא רק חיי המין. קשיים מסוימים בתפקוד המיני פוגעים רבות בביטחון העצמי, מה שמוביל לתחושה של מעין גזר דין שלילי בשל קושי לקיים פעולה בסיסית כל כך.

   זה לא חייב להיות כך. באמצעות טיפול בגלי קול, תוכלו לחזור לתפקוד מלא ולחיי מין מלאים ומספקים.

   קמפיין אין אונות טוב לדעת (ShutterStock)
   לא, זו ממש לא מנת חלקם של מבוגרים בלבד. אחד מכל ארבעה גברים מתחת לגיל 40 סובל מבעיית אין אונות

   בעוד שבשוק יש היום תרופות וכדורים, הם אינם מספקים פיתרון ארוך טווח לבעיה. אם לקחתם כדור היום, כנראה שתקחו גם מחר ומחרתיים. בנוסף, לטיפולים התרופתיים יש לא מעט חסרונות, כמו חוסר יכולת לקיים יחסי מין ספונטניים, הגבלות רפואיות שמונעות מאוכלוסייה מסוימת לקחת את הכדורים ורתיעה מטיפול תרופתי. הנטייה אצל רבים היא ללכת לפיתרון הטבעי ביותר, ולרפואה המתקדמת יש היום טיפולים טבעיים לחלוטין שיעילים למיגור התופעה משורשה, כדוגמת טיפול באמצעות גלי קול (גלי הלם). גלים אלה משמשים כבר עשרות שנים ברפואה כטיפולים בתחומי האורתופדיה, האורולוגיה והקרדיולוגיה. לאור ההצלחה בטיפולים בשיפור זרימת הדם ללב, השיטה מיושמת בהצלחה גם על בעיות זקפה הנובעות מבעיות בכלי הדם.

   גורם האין אונות שנמצא כמגיב טוב ביותר לטיפול בגלי הלם הוא בעיות בכלי הדם. סוכרת, מחלות לב, טרשת העורקים ומחלות אחרות גורמות לסתימת עורקי ונימי דם, ובשל כך גם לפגיעה בתפקוד. זרימה תקינה של דם אל הפין הינה תנאי הכרחי לקיומה של זקפה תקינה.

   מה זה בעצם טיפול בגלי קול? מדובר בגלי הלם המשודרים בעוצמה נמוכה. גלי הקול יוצרים מיקרו-טראומה על ממברנות התאים. מיקרו-טראומה זו משחררת חומרים המעודדים את הגוף לרפא את עצמו, בצורת רקמות חדשות וחזקות יותר, הרחבת כלי הדם הקיימים ויצירת כלי דם נימיים חדשים. בכך מתאפשרת זרימת דם טובה וחזקה יותר לאיבר המין. על פי מחקרים רבים, הטיפולים בגלי קול יעילים ב-75% עד 80% מהזמן, ולעתים הטיפול אף משחרר לחלוטין מהצורך ליטול תרופות.

   איך זה מתבצע? במסגרת הטיפול, מוצמד מכשיר המשדר גלי קול בעוצמה נמוכה למוקדים שונים בפין. הטיפול גורם להרחבת כלי הדם באזור המטופל, פירוק ההצטברויות בכלי הדם וצמיחה של כלי דם חדשים ובכך מקל על זרימת כלי הדם לאיבר. חשוב במיוחד: הטיפול אינו כרוך בכאב או בתופעות לוואי.

   לאחרונה נערכו מספר מחקרים בארץ ובחו"ל בקרב חולים שסבלו מאין אונות. המחקרים בדקו את יעילות הטיפול באמצעות גלי הלם. אחד המחקרים כלל 29 גברים בגילאי 41-78, אשר סבלו מבעיה של אין אונות ולא הגיבו לטיפול התרופתי. הנבדקים קיבלו טיפול בגלי הלם, וכחודש לאחר הטיפול התבקשו למלא שאלון על תפקודם המיני. כל הנבדקים דווחו על שיפור ניכר, כשבעוד חלק נזקקו להשלמה של טיפול תרופתי, האחרים דווחו על חזרה מלאה לתפקוד מיני תקין.

   אל תמשיך להסתתר. הנאה מינית מלאה היא מרכיב אינטגרלי בשמחת החיים שלך. צור עכשיו קשר ובוא לפגישת ייעוץ שתוביל אותך לטיפול בטוח, נטול תופעות לוואי וכאבים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת