פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תשכחו מהבנק: כך תחסכו בביטוח המשכנתא

   עם ביטוח משכנתא ב"הפניקס" תקבלו את המחירים הטובים ביותר ותתאימו את התוכנית לצרכים שלכם יחד עם אפשרויות כיסוי נוספות ושירות מקצועי. יש לכם כבר ביטוח משכנתא דרך הבנק? תוכלו להעביר את הפוליסה בקלות

   אחת המשימות המרכזיות לקראת רכישת דירה חדשה היא איתור המשכנתא המתאימה עבורכם - פתיחת תיק, התמהיל, ההתמקחות ובחירת הבנק המתאים ביותר עבורכם הם תהליך ארוך ומורכב יחסית. לאחר הרכישה מגיעה "תוספת" קטנה יחד עם חתימה על המשכנתא - ביטוח המשכנתא, וגם אם במקרה הזה מדובר בהחלטה פחות מורכבת, היא עדיין חשובה ביותר.

   ביטוח משכנתא הוא, פשוטו כמשמעו, ביטוח נלווה להלוואה שלכם. על מנת שהבנק יוכל לצמצם את הסיכונים, הוא רשאי על פי החוק לחייב את הלווה בביטוח, הכולל ברוב המקרים ביטוח חיים, מכסה פטירה של אחד הלווים, וביטוח מבנה, המכסה את עלות הבנייה. בין 7,000 ל-8,000 אנשים לוקחים משכנתא מדי חודש, ורבים מהם מעדיפים לעשות את הביטוח דרך הבנק, בין אם מחוסר ידיעה על אופציות אחרות, משיקולי נוחות או מהמחשבה שההבדל, לכאורה, ממילא אינו משמעותי.

   זו טעות. ביטוח משכנתא צריך לעשות במקום שנותן לך יותר בפחות כסף, כמו "הפניקס".

   ביטוח משכנתא הפניקס (ShutterStock)
   כדי להגן טוב יותר על עצמכם, על קרוביכם ועל הנכס - זה הזמן לבחור ב"הפניקס"

   מדוע דווקא הפניקס?

   באופן כללי, ביטוח משכנתא עדיף לעשות דרך חברות ביטוח ולא בבנק, משום שבחברות הביטוח ניתן להרחיב אותו גם לנזקי צד ג' (אדנית שנפלה מהמרפסת וגרמה לנזק רכוש או פיזי, אורח שנפצע בדירה וכו'). באופן כללי, כדאי לעשות ביטוח במוסד המתמחה בכך, וממש כשם שלא תקחו משכנתא מחברת ביטוח, כך עדיף לא לעשות את ביטוח המשכנתא דרך הבנק.

   ברמה הפרטנית יותר, ב"הפניקס" ניתן לקבל עד חודשיים מתנה בביטוח המשכנתא. בביטוחי משכנתא התעריף משתנה לאורך השנים - וכך גם גובה ההנחה. ב"הפניקס", לעומת זאת, המחיר נשאר אטרקטיבי לאורך כל חיי המשכנתא. גם בין חברות הביטוח שבהן המחיר הוא "פיקס", הפוליסה של הפניקס היא הכי אטרקטיבית.

   עם מעל ל-70 שנות טיפול בלקוחות, הפניקס היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות, הגדולות והאמינות בישראל. לקוחות הפניקס נהנים לא רק מהטבות כספיות, אלא גם משירות איכותי, ממענה מהיר ומטיפול לשביעות רצונם.

   עשיתם ביטוח משכנתא דרך הבנק? לא מאוחר מדי

   גם אם כבר עשיתם ביטוח משכנתא דרך הבנק, אתם עדיין יכולים לעבור ל"הפניקס" וליהנות מההנחות. בניגוד למשכנתא עצמה, שאותה מסובך מאוד להעביר, העברת ביטוח משכנתא ניתן לבצע בכל עת. עם זאת, לאחר שהפוליסה הועברה חשוב לוודא שהיא הוסרה מהבנק, על מנת שלא יהיה לכם כפל ביטוחים. הפוליסה תוסב ללא עלויות החלפה.

   אם עשיתם את ביטוח המשכנתא דרך הבנק, בשיחת טלפון אחת תוכלו להעבירו ל"הפניקס" וליהנות מההטבה שמעניקים. השאירו פרטיכם כאן והתחילו לחסוך.

   *פטור מתשלום החלק היחסי של החודש הראשון וכן פטור מתשלום החודש העוקב | כל האמור מתייחס לפוליסת ביטוח חיים למשכנתא והינו לידיעה כללית | המידע האמור אינו מהווה ייעוץ או המלצה או חוות דעת מכל סוג שהיא לרכישה או הצטרפות למוצר והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף לחוק | ההצטרפות לביטוח הינה בכפוף להליך חיתום כמקובל בחברה ככל שנדרש, בהתאם לסוג הכיסוי | אין הנחה מכל סוג בהלוואות מסוג בלון. הפרמיה תקבע על פי שיעור ריבית שנתי קבוע השווה ל 4% בהתאם לנהלי החברה. בפוליסה הנערכת אגב הלוואה אשר ניטלה בריבית קבועה, ניתן לקבוע את הפרמיה על פי שיעור הריבית השנתי הקבוע בהלוואה בכפוף להמצאת הסכם ההלוואה מאושר וחתום ע"י הבנק | לפרמיה עשויות להתווסף תוספות חיתום הנובעות מעיסוק או מקצוע ומצב בריאותי | התעריפים הקובעים יהיו התעריפים הרשומים במחשבי החברה במועד הפקת הפוליסה ומהם תחושב ההנחה | כל האמור בפרסום זה הינו תמצית בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי הפוליסה וסייגיה | מכירת המוצרים כפופה להוראות כל דין ובהתחשב בנתונים האישיים של כל אדם | תוקף ההטבה למצטרפים חדשים עד ליום 31.01.2020 | מדיניות שמירת פרטיות.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת