פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכן ביתך לחורף: נפרדים מדוד החשמל ועוברים למחמם מים בגז!

   שכחתם להדליק את הדוד? המים החמים נפסקו באמצע המקלחת? זה הזמן להתקדם למחמם מים בגז, המספק באופן מיידי עם הפעלת הברזים מים חמים שלא נגמרים בכל שעות היממה וחוסך לכם בחשבון החשמל

   הסיטואציה הזאת מוכרת לכולנו החל מהסתיו ובמיוחד בימי החורף הקרים - "תכנון" המקלחת שלנו. כן, כן, אנחנו כבר מזמן במאה ה-21 ועדיין צריכים לזכור להדליק את דוד החשמל או לכל הפחות לתזמן אותו. ככל שהמשפחה גדולה יותר, כך העסק מורכב יותר - הרי קשה לדעת לכמה זמן יספיק הדוד ואם אתם או הבאים בתור אחריכם לא תיקלעו לסיטואציה שבה המים החמים הפסיקו לפתע.

   גם במדינה שטופת שמש כמו ישראל עדיין קיים הצורך בפתרונות חימום נוחים, כאלה שלא גוזלים מזמננו ומבטיחים לנו מים חמים בכל שעות היממה, ובנוסף גם חוסכים לנו כסף. איכות החיים שלנו התקדמה, ובשנים האחרונות נכנס לישראל הפתרון שמשמש במשך שנים רבות את תושבי אירופה, אסיה וארה"ב - חימום מים בגז. זה הזמן להכיר את מחמם המים הפופולארי והמתקדם מתוצרת RINNAI היפנית, שמציעה חברת פזגז. מחמם זה פועל באמצעות גז ומציע יתרונות רבים וטובים מאלה שהכרתם עד היום.

   פזגז מחממי מים (אתר רשמי)
   ליהנות מהמקלחת בידיעה שיש מים חמים ללא הגבלה

   לכוון את המים בדיוק לטמפרטורה שאתם צריכים

   היתרון העיקרי הטמון במחמם המים של RINNAI הוא הנוחות. עם מחמם המים אין עוד צורך בתכנון מוקדם של צריכת מים חמים ובחימום מראש של מאגר מים כמו דוד שמש או דוד חשמל. עם פתיחת הברזים, המחמם מספק מים חמים ללא הגבלת כמות וזמן, וכל זאת בטמפרטורה מבוקרת לפי רצונכם. מחמם המים על בסיס גז כולל שלט, שבאמצעותו קובעים את הטמפרטורה הרצויה. מחמם המים מסתנכרן עם דוד השמש שלכם ורק כאשר הטמפרטורה של המים בדוד נמוכה מהרצוי מחמם המים יכנס לפעולה, מה שהופך אותו למוצר חכם מהמתקדמים בשוק.

   חשוב להדגיש שוב כי אספקת המים החמים היא מידית וללא זמן המתנה.

   המחמם של RINNAI מספק 17 ליטר של מים חמים בדקה ובדגמים מסוימים אף למעלה מ-20 ליטר ובכך יספק לכם מים חמים בו זמנית למספר נקודות בבית.

   ירידה משמעותית בחשבון החשמל

   יתרון לא פחות משמעותי הנגזר מיעילות המחמם טמון בחיסכון הכספי. שימוש בדוד שפועל על בסיס חשמל מוביל לחשבונות חשמל גבוהים בעיקר כאשר המקלחות אינן רציפות ובשעות שונות, דבר המצריך הפעלה מרובה ולא יעילה של דוד החשמל. מחממי המים באמצעות הגז מצמצמים את הוצאות האנרגיה שלנו ועוזרים לנו ליהנות מחיסכון מצטבר - צריכת האנרגיה נעשית רק בעבור השניות בהן פתחנו את ברז המים החמים.

   לטובת הציבור הדתי שאינו מבצע פעולות הדלקה וכיבוי בשבת, למחמם המים קיים שלט חכם המותקן בביתכם בו ניתן לכבותו על מנת שלא יכנס לפעולה.

   בנוסף, חימום מים בגז מפחית את העומס המוטל על מערכת החשמל בחורף. תנורים, מזגנים, מפזרי חום ומוצרים אחרים צורכים חשמל רב, והמערכת הביתית לא תמיד מצליחה לעמוד בעומס. היעילות האנרגטית הגבוהה של המחמם עוזרת לצמצם את הפגיעה בסביבה, מאחר שגז הוא מוצר ירוק. זוהי הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר ליהנות מחיים נוחים וחסכוניים ולהפחית את הפגיעה האקולוגית.

   אז כמה זה יעלה לנו?

   מחיר מחמם מים בגז נקבע סופית לאחר ייעוץ בבית הלקוח, בביקור מקדים של טכנאי מוסמך. במהלך הייעוץ נבדקת היתכנות התקנת מחמם מים המופעל בגז, מבחינה בטיחותית ועל פי התקן.

   שימוש במחמם מים בגז יספק לכם מים חמים בכל שעות היממה בלי צורך בהמתנה, ויפחית לכם באופן ניכר את חשבון החשמל.

   צרו קשר כעת והתחילו ליהנות משימוש במים חמים ללא הגבלה עם מחמם המים של "פזגז" תוצרת RINNAI, מחמם המים הנמכר ביותר בישראל.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת