פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מערכת טיהור המים שתשנה את חייכם מקצה לקצה

   מערכות טיהור מים M9 המתקדמות, מוצבות מתחת לכיור לחיסכון במקום ומציעות מים צלולים, נקיים ומסוננים. מבצע מיוחד לתקופה הקרובה בלבד: מערכת לטיהור מים M9 בתוספת ברז יוקרתי והתקנה בבית הלקוח - ב-1,290 שקל בלבד

   בני האדם ומים צועדים יד ביד עוד משחר ההיסטוריה - כבר בימים הראשונים, הבינו ראשוני בני האדם את החשיבות והיתרונות של שתיית מים - ולא רק לצורכי הישרדות. הרבה השתנה מאז, אך גם היום לאנושות כולה ברורה מהי החשיבות של של שתיית מים. מים, עבור מי שלא יודע, מהווים כ-67% ממשקלנו, נתון המדגיש עוד יותר את חשיבותם לאדם, ובעוד שגופנו יכול לשרוד ללא מזון למשך תקופת זמן לא קצרה, אדם ללא מים ישרוד מספר ימים בודדים בלבד לפני שגופו יקרוס לחלוטין.

   מעבר לצורך ההישרדותי, לשתיית מים יתרונות רבים נוספים, שכן המים משתתפים כמעט בכל הליך המתרחש בגופנו. הם הופכים אותנו לעירניים יותר ובריאים יותר, שומרים על בריאות העור ומעניקים לו מראה רענן, מאפשרים זרימה טובה יותר של הדם בגופנו ועוד. לכן, חשוב להקפיד ולשתות מים, והרבה. אבל כמה זה הרבה? על פי מחקרים שנעשו בנושא, הכמות הנדרשת לרוב בני האדם היא בין 8 ל-10 כוסות מים בחודשי החורף ובין 12 ל-14 כוסות מים בחודשי הקיץ החמים.

   מרכז הפילטר (אתר רשמי)

   אלא שלא הכול שחור ולבן. על אף ההמלצה לכמות כוסות מים יומית, חלק גדול מהאוכלוסייה כלל לא מתקרב לכמות זו מכמה סיבות, כשהעיקרית שבהן קשורה לטעמם של מי הברז. לא מעט אנשים לא מוכנים לשתות מי ברז, ומעדיפים לרכוש ולסחוב בקבוקי מים מינרליים. אלו, בדרך כלל צורכים פחות מים, שכן מזיגת מים מהברז ישירות לכוס נגישה הרבה יותר ממזיגת מים מבקבוק לכוס, במיוחד בקרב ילדים, בטח כשמדובר על מים צלולים שעוברים סינון.

   לשמחתנו הרבה אנו נמצאים בשנת 2018 - וגם לכך יש פתרון: מערכות טיהור מים M9, המוצבות מתחת לכיור ומשמשות לשתיית מים נקיים, אשר עוברים שלושה שלבי סינון. בשלב הראשון - שלב סנן המשקעים, פועלת המערכת לסינון חול, חלודה, מוצקים ומרחפים; בשלב השני - שלב סנן פחם בלוק, מסוננים כלור, טעמי לוואי שונים וריחות רעים וכך גם לגבי השלב השלישי - שלב סנן פחם מגורען משולב פוספט קריסטל.

   ה-M9 היא מערכת תת כיורית חכמה ונוחה שאינה תופסת כלל מקום, לא מחוברת לחשמל ולה יתרונות רבים. בניגוד למערכות אחרות, במערכות טיהור מים M9 אין צורך בטכנאי כדי להחליף פילטר - ניתן לעשות זאת בקלות ובאופן עצמאי. מערכות אלו אינן מספקות מים חמים והן ידידותיות לסביבה, קלות מאוד לשימוש ותפעול ויותר מכך: לא צורכות חשמל כלל. אם זה לא מספיק, במערכות טיהור מים M9 אין תקלות זאת בניגוד לברי המים שנמצאים כיום בשוק. אחת לשנה יש להחליף סננים בעלות של 399 ש"ח.

   אז אם גם אתם מרגישים שאתם ו/או ילדכם אינם שותים מספיק, פנו עוד היום לצורך התקנת מסנן מים, ותיהנו ממבצע בלעדי רק לתקופה הקרובה: מערכת טיהור מים M9 בתוספת ברז יוקרתי והתקנה - ב-1,290 שקל בלבד!

   עוד כתבות ב-טוב לדעת